przedszkole

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

przedszkole

Post autor: markos »

prywatne czy państwowe? co wybieracie?
Awatar użytkownika
wojna222
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:31

Re: przedszkole

Post autor: wojna222 »

Zdecydowaliśmy się na wybór przedszkola niepublicznego. A to dlaczego? Otóż w placówkach prywatnych panuje znacznie wyższy poziom edukacji. Przekonaliśmy się o tym za sprawą www.teczowaprzygoda.pl , czyli przedszkola reprezentującego najwyższy, możliwy poziom.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 32
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedszkole

Post autor: ectatend »

Zdecydowanie prywatne, moje dziecko chodzi tutaj: https://malyswiat.pl/. Bardzo chętnie chodzi do przedszkola :)
Awatar użytkownika
rahul.hermann
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 19:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: przedszkole

Post autor: rahul.hermann »

Rok temu zdecydowałam się na przedszkole prywatne, teraz postąpiłabym tak samo.
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: przedszkole

Post autor: aletta »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym przedszkolem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://przedszkole-promyk.pl/ Jest to sprawdzone przedszkole i żłobek, które znajdują się na ulicy Hynka w Warszawie.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: przedszkole

Post autor: lordis »

Nasze dziecko chodzi do Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ i jesteśmy z wyboru tego przedszkola w pełni zadowoleni. Mają program, który otrzymał I nagrodę w konkursie programów wychowania przedszkolnego, świetną kadrę, nastawieni są na wspieranie rozwoju dziecka, stąd min. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. To bardzo dobre przedszkole, sprawdźcie ich sobie, gwarantuję, że wam się tam spodoba.
Awatar użytkownika
wojna222
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:31

Re: przedszkole

Post autor: wojna222 »

Moje dziecko wysłaliśmy do prywatnego przedszkola z nauką języka obcego. Mowa o Madzik Place www.madzikplace.com , gdzie córka otrzymuje wykształcenie na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: przedszkole

Post autor: nikelodon18 »

A co powiesz na warsztaty dla przedszkola? https://ekoprzystanek.pl/ organizują wypady tego typu, nawet nasze dziecko z tego skorzystało. Zdecydowanie całkiem rozsądny wybór.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: przedszkole

Post autor: malyswiat5 »

Każde przedszkole wymaga także stworzenia wyprawki dla dziecka, która będzie przygotowaniem do zajęć. Zadbaj zatem o to aby znalazło się w niej wszystko co niezbędne. Takie rzeczy jak kredki, papier do rysowania czy mokre chusteczki to podstawa jeśli chodzi o kwestie związane z obowiązkami przedszkolnymi. Warto jest więc być przygotowanym na wszelką ewentualność.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Re: przedszkole

Post autor: martan »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym przedszkolem, do którego poślemy nasze dzieci. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Warszawy to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.przedszkoleentliczek.pl/ Przedszkole to zatrudnia doświadczonych pedagogów i ma ciekawy program zajęć.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

Re: przedszkole

Post autor: matylda20 »

Z mężem zastanawialiśmy się czy posłać córkę do przedszkola prywatnego, jednak ostatecznie wybraliśmy publiczne. Muszę przyznać że był to dobry wybór. Przedszkola publiczne zapewniają odpowiednią opiekę i rozwój dziecka. Inwestują w odpowiednie akcesoria do gimnastyki w przedszkolu dzięki temu dzieci mają wystarczającą dawkę ruchu.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 195
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: przedszkole

Post autor: Dorcia »

My wybraliśmy państwowe, ponieważ bardzo nam się spodobał personel i zajęcia, które w nim prowadzą. Nasza córcia ma trochę problemów z wymową niektórych słów i panie bardzo ładnie z nią ćwiczą. Nawet poradziły, żebyśmy kupili taką specjalną książeczkę „Pucio na wakacjach” https://tantis.pl/pucio-na-wakacjach-cw ... 09785.html . Będziemy z małą czytać w domu, aby wiedziała jak poprawnie do czytania i mówienia układać usta.
nębril

Re: przedszkole

Post autor: nębril »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu żłobków to ja wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Gliwic mogę polecić skontaktowanie się z https://www.zlobekgliwice.com/ Jest to świetny prywatny żłobek, który ma całkiem niezła ofertę zajęć i doświadczonych pedagogów. Tam zadbają o wasze dzieci.
aętia

Re: przedszkole

Post autor: aętia »

Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednim przedszkolem. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę przedszkola https://przedszkole-promyk.pl/ i mogę je polecić wszystkim osobom z Warszawy. Tam wasze dzieci będą miały zapewniony prawidłowy rozwój.
Awatar użytkownika
annika
Posty: 103
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: przedszkole

Post autor: annika »

U nas z kolei to jest gdańskie przedszkole Wielka Przygoda https://wielkaprzygoda.com/ Spodoba wam się tam dobra kadra, świetny program i przyjazna atmosfera. Dzieci mają tam naukę angielskiego i ciekawe zajęcia dodatkowe, także pod każdym względem ich edukacja jest na wysokim poziomie. Z naszej strony jest pełne zadowolenie odnośnie wyboru przedszkola.
UlaŚ

Re: przedszkole

Post autor: UlaŚ »

Jeżeli szukasz dobrego przedszkola to polecam zapoznać się z ich oferta www.elfik.pl w Sosnowcu. Moja córka tam chodzi i naprawdę uważam, że to najlepsze przedszkole jakie może być na tym terenie.
ambęria

Re: przedszkole

Post autor: ambęria »

Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy i rozglądacie się za odpowiednim przedszkolem to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.przedszkoleentliczek.pl/ Jest to świetne niepubliczne przedszkole na ofertę, którego sama się zdecydowałam. Tam dbają o rozwój dzieci.
Elizać

Re: przedszkole

Post autor: Elizać »

Moja znajoma poleciła mi przedszkole https://www.facebook.com/PrzedszkoleDomekMontessori/ i z tego co widziałam n a ich stronie przedszkole oferuje naprawdę kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Dzieci mają super zabawy i świetnie zorganizowany czas wolny.
wojtuś

Re: przedszkole

Post autor: wojtuś »

Moje dziecko lubi chodzić do przedszkola prywatnego , ostatnio nawet dostał nagrodę za występ w postaci książeczki " Bajki dla malucha - Entliczek pentliczek " . Taki egzemplarz można dostać tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/nagrody-d ... dszkolakow . To seria najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: przedszkole

Post autor: melville »

Nasze dziecko chodzi do przedszkola w Wesołej - Robuś. https://robus.pl/jak-uczymy Tu sobie zobaczcie jaki świetny program ma to przedszkole. Do tego opieka jest tam na najwyższym poziomie, przemiłe panie opiekunki, dzieciaki są w niewielkich grupach a przedszkole ma fajną, zieloną okolicę - ogród przy lesie. Także mogę ich tylko pochwalić, to super placówka.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: przedszkole

Post autor: elmo »

Jak przedszkole jest super i dzieci chętnie do takiego uczęszczają, to i rodzice są spokojni i zadowoleni. Jakby nie patrzeć przedszkole to taki drugi dom, gdzie dużo czasu się spędza, uczy się nowych rzeczy. No i przebywa się w grupie, z dziećmi, to bardzo ważne. Jak moja córcia podrośnie to zapiszę ją do przedszkola Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ , w Piasecznie. O tej placówce nie od jednej osoby słyszałam same superlatywy.
Zuźia

Re: przedszkole

Post autor: Zuźia »

Bardzo fajne przedszkole z oddziałem żłobkowym znajdziemy w Sosnowcu https://www.elfik.pl/#. Do tego przedszkola jak i żłobka chodziły dwie moje córki i naprawdę byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Córki chętnie chodziły i może, że były razem bo to bliźniaczki razem jakoś się wspierały ale opieka jest tam na 5+.
włosyskup

Re: przedszkole

Post autor: włosyskup »

wojna222 pisze: 21 kwie 2020, 1:56 Zdecydowaliśmy się na wybór przedszkola niepublicznego. A to dlaczego? Otóż w placówkach prywatnych panuje znacznie wyższy poziom edukacji. Przekonaliśmy się o tym za sprawą www.teczowaprzygoda.pl , czyli przedszkola reprezentującego najwyższy, możliwy poziom.
na dzieci spada również często niepotrzebna presja.. nie wiem czy to takie dobre, sam wyższy poziom edukacji to nie wszystko co potrzebuje dziecko.
-
skup włosów
Luśka

Re: przedszkole

Post autor: Luśka »

Również zdecydowałam się na przedszkole niepubliczne i nie żałuję. Wybrałam Tequestę - przedszkole językowe z ciekawą ofertą zajęć językowych i wysokim poziomem nauczania. Mój maluch uczy się angielskiego i hiszpańskiego, dodatkowo korzysta z pomocy logopedy, którego ma na miejscu. Polecamy serdecznie :)
syśka

Re: przedszkole

Post autor: syśka »

Nasza córka również chodzi do Tequesty :) Pani Dyrektor z ciepłym i indywidualnym podejściem do dzieci, cudowne nauczycielki, Pani Kasia uwielbiana przez dzieci, córka płaczę jak musi wychodzić z przedszkola. Jeśli poszukujecie dobrego przedszkola językowego, to jestem przekonana, że Tequesta spełni wszystkie wasze oczekiwania.
ODPOWIEDZ