przeziębieniei ból gardła

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Reńka

przeziębieniei ból gardła

Post autor: Reńka »

Ratunku juz mnie dopadło jakieś paskudztwo :( co bierzecie na okropny ból gardła ?? i na przeziębienie . Muszę szybko stanąć na nogi
kłok

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: kłok »

polecam wyprobowac septogard, ja go zawsze stosuje jak juz czuje, ze cos mnie zaczyna pobolewac gardlo, dziala przeciwzapalnie, wiec wazne, zeby sie cos dalej nie rozwinelo :)
ćem

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: ćem »

Taki kłopot,co robić gdy dopadnie nas zapalenie gardła ma wielu z nas.Kiedy ja się z tym zmagam,raczej korzystam z dobrodziejstwa i mocy ziół i naparów z nich.Działają delikatnie,ale skutecznie,można ich używać kilka razy na dobę.Chcąc dowiedzieć się więcej na te temat zapalenie gardła czym płukać warto zapytać doświadczonego farmaceutę albo swojego lekarza rodzinnego.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: Dziewczyna »

A jaki możecie polecić lek na gardło bez recepty? Jakie tabletki macie w swoich domowych apteczkach, które są przydatne, kiedy zaczyna Was boleć gardło?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: mczay »

Naprawdę nie łatwo leczy się ból gardła. Ja mam z tym naprawdę duży problem, bo większość leków wywołuje u mnie uczulenie. Właśnie dlatego zdecydowałam się wypróbować Octenisept i ten całkowicie spełnił moje oczekiwania. Żaden lek tak szybko nie zadziała jak on.
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: mem002 »

Chociaż przeziębienie powinno ustąpić po kilku dniach, warto jest wiedzieć jak zwalczyć ból gardła. Najlepiej jest jak najwięcej czytać w tym temacie, a bardzo fajnie są one poruszane na portalu conagardło. Wszystkie artykuły są pisane prostym językiem i są bardzo ciekawe.
ćma26

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: ćma26 »

Jeśli chodzi o silny ból gardła, polecam Ci zajrzeć na stronę conagardlo.pl gdzie jest mnóstwo artykułów na temat zdrowia. Dowiesz się z nich między innymi tego jak walczyć z objawami przeziębienia, a także jak wyglądają choroby. Takie informacje naprawdę bardzo się przydają.
Grażyna11

Re: przeziębieniei ból gardła

Post autor: Grażyna11 »

Ostatnio gdzieś mi się rzucił w oczy taki artykuł, że warto raz w roku zastosować kurację przeciw pasożytniczą. Były tam podane przepisy na różne zioła, nalewki itd. Myślicie, że może to zadziałać również w przypadku takich preparatów ziołowych https://ktomalek.pl/suplementy/pasozyty/cs-106/1 ?
ODPOWIEDZ