Szczepicie dzieci?

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
zaradna76
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:40

Szczepicie dzieci?

Post autor: zaradna76 »

Jesteście zwolennikami szczepień czy przeciwnikami? Ja szczepię. Moją młodszą córkę czeka szczepienie przeciwko polio, pediatra poleciła nam szczepionkę Pentaxim - podobno jest bardzo dobra, zapewnia także ochronę błonicy, tężcowi i krztuścowi.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: Dzony82 »

Oczywiście, że tak. :shock:
Awatar użytkownika
elekko
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2020, 11:24

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: elekko »

:ugeek:
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: mem002 »

Też szczepię swoje dziecko
Awatar użytkownika
amaya31
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: amaya31 »

Jak najbardziej.
Awatar użytkownika
repton
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:31

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: repton »

oczywiście, nie wyobrażam sobie nie szczepić dzieci.
Awatar użytkownika
rahul.hermann
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 19:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: rahul.hermann »

Jak najbardziej... nie wiem czemu miałabym tego nie robić. Jest to obowiązek każdego z rodziców.
aśka321

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: aśka321 »

Bardzo polecam prywatną przychodnię https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/pediatra/ Mają bardzo dobrych specjalistów a w szczególności pediatrę, do których bez większych problemów się zarejestrujesz. Sama chodzę tam od jakiegoś czasu z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez tych lekarzy. Lepiej wybrać nie mogłam. Wybór lekarzy i ich kompetencje są na duży plus.
czułłenka

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: czułłenka »

W ogóle to warto zadbać najpierw o to, aby dziecko miało opiekę bardzo dobrego pediatry. Rozwiązaniem jest po prostu zapisanie się z maluchem do dobrej kliniki, jak w Pruszkowie http://klinikazdrowedziecko.pl/. Wtedy będziemy mieli pewność, że nasza pociecha po prostu będzie miała zapewnioną fachową opiekę
Rłoteś

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: Rłoteś »

Jak szukacie dobrego pediatry, który jest przede wszystkim kontaktowy, ale również takiego, który po prostu stawia odpowiednie diagnozy, zerknijcie sobie tu na ofertę http://larmed.pl/. Świetne miejsce. Mają dogodne terminy, można bez problemu umówić się na wizytę u specjalisty. Nie ma żadnych problemów
smileży

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: smileży »

เว็บเดียวที่เข้าง่ายของเรา มีรูปแบบเว็บและเกมที่สวย ทันสมัย สีสันคมชัด ตัวการ์ตูนน่ารักสดใส เพราะเป็นระบบปฏิบัติการที่ดีที่สุดในตระกูลเว็บพนันออนไลน์ของไทย และของเอเชียนั่นเอง ตัวเลือกที่ให้เลือกอย่างหลากหลาย สำหรับผู้ที่ต้องการเล่นเกมการพนันนั่นมีเพียงเว็บของเรา เพราะเรามีความตั้งใจทำให้เว็บพนันออนไลน์ ไม่น่าเบื่อ เข้าเล่นแล้วก็สนุกไปกับมัน เมื่อเข้าสู่เกม ก็ไม่ผิดหวัง เพราะเพลิดเพลินอย่างหาที่สุดไม่ได้
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
żomzom

Re: Szczepicie dzieci?

Post autor: żomzom »

Kĥān c̄hīd fị sexr̒ (Pfizer) thī̀ khād kā ẁā ca k̄hêā thịy nı deụ̄xn k.Kh. Pĕn cả nwṇ 1.5 L̂ān dosage sụ̀ng pĕn Vaccine k̄hĕm thī̀ 3 h̄ı̂ thīm phæthy̒ tæ̀ h̄ĕn khwr c̄hīd fị sexr̒ (Pfizer) pĕn k̄hĕm thī̀ 1 h̄ı̂ p̄hū̂ mīxāyu 60 pī k̄hụ̂n pị læa h̄ỵing tậng khrrp̣h̒ xāyu khrrp̣h̒ 12 s̄ạpdāh̄̒ k̄hụ̂n pị nı phụ̄̂nthī̀ rabād runræng
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
ODPOWIEDZ