VOLT PRO z Euro Cart opinie

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: devlin »

Przyszedł czas na zakup spacerówki dla mojego jedynaka. Zależy mi na czymś lekkim, zwinnym a przy tym porządnie wykonanym. Natknełam się na wzmiankę na temat VOLT PRO. Warto go kupić ?
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: atenka »

O nie wiedzialam, że euro cart wypuściło jakieś nowości :) córka jedzi teraz tym starszym modelem volt - najlepszy wózek ever :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: polena »

Ja kupiłam tego volta pro ( jakieś 2 tygodnie temu ). Zaliczyliśmy już kilka spacerów i nie mam zastrzeżen. Nie sądziłam, że jazda spacerówką może być tak komfortowa :) no i sam fakt, że wózek jest lekki to duży plus.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: devlin »

oo dziękuje Ci bardzo za informacje, własnie na taką opinię liczyłam :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: polena »

spoko, nie ma sprawy :) najlepiej pojedz w wolnej chwili do jakiegoś sklepu z wozkami i tam sobie zobaczysz jak wygląda na żywo :)
Awatar użytkownika
piłka
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:19

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: piłka »

Ja ostatnio oglądałam w sklepie umalucha.pl bardzo ładne wózki. Szczególnie zwrócił moją uwagę model Cybex Priam. Jest designerski, elegancki, bardzo funkcjonalny i można go konfigurować w zależności od potrzeb. Tutaj możecie go zobaczyć : https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator . Ciekawe czy Wam też się spodoba.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: devlin »

polena dokładnie tak zrobię :) muszę tylko znaleźć jakiś sklep w okolicy gdzie mają wózki euro cart :) mam nadzieję, że wujek google pomoże :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: polena »

i jak tam devlin, daj znać czy zakupy się udały i coś udało się wybrać :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: devlin »

Udały się zakupy i to bardzo :) kupiłam tego volta pro :) mamy go w sumie dość krótko ale już na ten moment jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: polena »

devlin i to są bardzo dobre wiadomości :) Mega się cieszę, że mogliśmy pomóc :) W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć długich i mega komfortowych spacerów :)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: dylewska »

Też mam bardzo fajny wózek, mogę powiedzieć że wybór nie był łatwy ale zdecydowałam się na niego po tym jak zamówiłam go w sklepie x-landera za darmo na próbę, fajnie że mogłam się do niego przymierzyć na spokojnie w domu, dzięki temu wiem że to przemyślana decyzja
Awatar użytkownika
michalwut
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:39

Re: VOLT PRO z Euro Cart opinie

Post autor: michalwut »

Zaufane i sprawdzone oferty zawsze są mile widziane. Liczę na więcej tego typu propozycji.
Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie.
ODPOWIEDZ