Zdrowe zakupy

Tutaj polecamy sklepy, internetowe i stacjonarne. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Mira-81
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:30

Zdrowe zakupy

Post autor: Mira-81 »

Hej wszystkim. Robicie od czasu do czasu jakieś zdrowe zakupy? Macie może swój ulubiony sklep ze zdrową żywnością? Ja nie wyobrażam sobie regularnie nie odwiedzać takich właśnie sklepów czy nie zamawiać produktów przez internet. W końcu kupuję tam rzeczy, które są podstawą mojej diety i których używam na co dzień. Dajcie znać, gdzie wy najczęściej zamawiacie tego typu rzeczy.
Baśka98

Re: Zdrowe zakupy

Post autor: Baśka98 »

Sklepy ze zdrową żywnością są bardzo dobre i lubie w nich robić zakupy. Również przy zakupie bielizny i ubrań też zwracam uwagę na te cechy materiał ma być przyjazne dla ciała.
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2 ... odowy.html
Kupuje bielizne i ubrania z wiskozy polecam
Fłerta

Re: Zdrowe zakupy

Post autor: Fłerta »

Dla mnie zdrowe zakupy to wiadomo, przede wszystkim wybór dobrej jakości, świeżych produktów, dlatego też zakupy spożywcze lubię robić samodzielnie, "na żywo", nie online. Ale druga sprawa jest taka, że zdrowe zakupy to też takie, kiedy wiem, że nie przepłacam. A kupuję w Carrefourze, bo mają dobre ceny (szczególnie teraz, kiedy jest ta akcja ceny niskie jak dawniej), a jeszcze dodatkowe zniżki z aplikacją.
Żanett

Re: Zdrowe zakupy

Post autor: Żanett »

Fłerta pisze: ↑28 maja 2021, 0:02 Dla mnie zdrowe zakupy to wiadomo, przede wszystkim wybór dobrej jakości, świeżych produktów, dlatego też zakupy spożywcze lubię robić samodzielnie, "na żywo", nie online. Ale druga sprawa jest taka, że zdrowe zakupy to też takie, kiedy wiem, że nie przepłacam. A kupuję w Carrefourze, bo mają dobre ceny (szczególnie teraz, kiedy jest ta akcja ceny niskie jak dawniej), a jeszcze dodatkowe zniżki z aplikacją.
A przejrzałam gazetkę i faktycznie mają dobre ceny, ale żeby skorzystać z tej promocji ceny niskie jak dawniej, o której piszesz nie trzeba mieć tej apki na telefonie, nie?
ODPOWIEDZ