Muzyka na wesele

Hej, wesele! Dzielimy się ślubnymi inspiracjami i doświadczeniami dotyczącymi organizacji wesela.
Awatar użytkownika
Bromira_67
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 21:02

Muzyka na wesele

Post autor: Bromira_67 »

Bez jakich piosenek nie wyobrażacie sobie weselnej zabawy? Jestem w trakcie przygotowywania listy przebojów i potrzebna mi wasza pomoc. Nie mam pomysłu, co mogłoby nam grać i umilać przyjęcie :)
Awatar użytkownika
Celina-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 16:24

Re: Muzyka na wesele

Post autor: Celina-91 »

Pamiętasz o disco polo? Jest wiele szlagierów weselnych właśnie z tego gatunku muzycznego. Sprawdź sobie top listy na disco-polo.info. Myślę, że to Ci pomoże i znajdziesz tam jakieś pasujące piosenki. To swoją drogą fajny portal dla fanów disco.
Awatar użytkownika
piomer123
Posty: 41
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:09

Re: Muzyka na wesele

Post autor: piomer123 »

Na weselu najlepiej sprawdzi się muzyka taneczna, a z alkoholi tylko wódka. Takie połączenie zapewni gościom niezapomnianą zabawę. Ja postawiłem na mojej imprezie na wódkę z hurtowni internetowej https://weselnealkohole.pl/ i byłem bardzo zadowolony.
urodzinyeliśki

Re: Muzyka na wesele

Post autor: urodzinyeliśki »

Bromira_67 pisze: ↑03 wrz 2020, 18:04 Bez jakich piosenek nie wyobrażacie sobie weselnej zabawy? Jestem w trakcie przygotowywania listy przebojów i potrzebna mi wasza pomoc. Nie mam pomysłu, co mogłoby nam grać i umilać przyjęcie :)
Umili przyjęcie agencja eventowa Hevent :) Polecam, byli na weselu - świetny konferansjer i super obsługa przyjęcia.
-
Organizacja urodzin
Śmerfetka29

Re: Muzyka na wesele

Post autor: Śmerfetka29 »

Muzyka na wesel to jedna ze spraw, które musimy załatwić, dobra muzyka to jeden z fundamentów dobrej zabawy i udanego wesela. Niestety, to nie wystarczy by móc powiedzieć ,że miało się wesele marzeń. Na takie wesel składa się wiele innych spraw i rzeczy do załatwienia. Już zaproszenia ślubne są dla wielu osób nie lada wyzwaniem i problemem do załatwienia. .Jeśli nie jesteście dobrymi organizatorami - lepiej powierzyć załatwienie tych wszystkich spraw profesjonalnej firmie, która zajmie się tym za was.
ODPOWIEDZ