Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
ŁucjaL

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: ŁucjaL »

A może majówka na Mazurach? To region, w których nie można się nudzić. Jeśli nie wiesz, jak zaplanować wyjazd to sprawdzać, co dla swych gości przygotował https://www.hotel-port.pl/oferty/majowka-na-mazurach. Chyba nikt nie przejdzie obojętnie obok hotelu położonego nad przystanią, ze spa i basenem do użytku swoich gości. Dodatkowo, dzieci mają do dyspozycji szereg aktywności, które z pewnością zajmą je na długie godziny.
wróżka

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: wróżka »

Nie ma dwóch takich samych miejsc, to pewne. Każdy hotel czy nawet restauracja z tej samej sieci, czymś się różni. To logiczne i normalne. Warto jednak dzielić się namiarami na apartamenty w Zakopanem , czy w innych miejscach, w końcu dziś powoli możemy mieć szansę na wyjazdy. Od dziś dokładnie hotele są otwarte. Jestem ciekawa, czy uda mi się pojechać i czy branża jest na stałe otwarta.
Paweł

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: Paweł »

Może zainteresuje Cię Wrocław. Jest tutaj mnóstwo przepięknych miejsc i mimo tego, że nie ma gór, ani morza, można spędzić naprawdę świetny weekend. Jeżeli będziesz chciał się gdzieś zatrzymać to na pewno znajdziesz jakieś pokoje Wrocław w dobrych cenach. Warto też zobaczyć wcześniej co się dzieje w mieście, bo często są organizowane różnego rodzaju wydarzenia kulturowe, które mogą Cię zainteresować.
Śnieżka

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: Śnieżka »

Nie bardzo rozumiem po co szukać tego samego. Ja za każdym razem chcę spędzać czas w innym miejscu. Ostatnio w planach mam spędzenie kilku dni nad morzem w hotelu https://nadmorski.pl/ . Uwielbiam szum morskich fal i dlatego takie miejsca przyciągają moją uwagę.
Zdzisiek78Ś

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Zdecydowanie majówka na Mazurach to doskonały pomysł. A fantastyczną ofertę znajdziesz w https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-paki ... a-mazurach . Hotel-zamek to idealne miejsce do wypoczynku. Pyszna kuchnia doprawiona w każdym szczególe zachwyci nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. A do tego SPA, które rozpieści nasze ciała i zmysły.
HELENAń

Re: Gdzie znajdę równie atrakcyjne miejsce?

Post autor: HELENAń »

Ostatnio byłam w bardzo fajnym hotelu https://hotelremes.pl/pl/coronavirus gdzie czuliśmy się w 100% bezpiecznie w tym dość nieprzyjemnym czasie pandemii. Nasz wyjazd do hotelu był biznesowy i powiem wam, że w pokoju i na korytarzach były środki do dezynfekcji rąk, przestrzenie hotelowe były często dezynfekowane a posiłki dostarczone do pokoju.
ODPOWIEDZ