Kolonie w siodle

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Zento

Kolonie w siodle

Post autor: Zento »

Możecie polecić mi jakieś dobre kolonie jeździeckie dla dzieci w wieku około dziesięciu lat? Planuję już przyszłoroczne wakacje dla córki, wiem, że czasu jeszcze sporo, ale wiem też, że marzą się jej właśnie takie kolonie, taki obóz. Uwielbia jazdę konną, co tydzień ma lekcję jazdy, kupiliśmy właściwie całą "wyprawkę" Muszę dokupić jeszcze tylko kantar i kilka innych drobnostek.
ŁucjaSz

Re: Kolonie w siodle

Post autor: ŁucjaSz »

W przypadku poszukiwań ciekawych kolonii dla swoich dzieciaków, aby spędzili czas wolny wspólnie z rówieśnikami i jednocześnie magicznym świecie to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://quatromondis.pl/kolonie/harry-potter u których będziecie mogli liczyć na świetne kolonie w świecie Harrego Pottera. Można liczyć na świetną organizację czasu, otoczenie i jednocześnie szereg atrakcji. Pozdrawiam!
kanto

Re: Kolonie w siodle

Post autor: kanto »

Jeśli chodzi o organizację czasu wolnego dla dzieci podczas wakacji, fajną propozycją będą półkolonie konne 2023 - idealne dla dzieci, które lubią spędzać czas ze zwierzętami lub interesują się jazdą konną.
karol.krol78

Re: Kolonie w siodle

Post autor: karol.krol78 »

Fajnym sposobem na spędzenie czasu wolnego dla dzieci są obozy windsurfingowe organizowane przez szkołę FunSurf. Moja córka brała udział w takim obozie w zeszłym roku i była bardzo zadowolna.
ODPOWIEDZ