odpady komunalne

Dokąd wyjechać na wakacje, urlop czy ferie? Co warto zobaczyć? Gdzie nocować, a gdzie zjeść?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 101
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:50

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Odpady komunalne Rzeszów - znacie jakąś rzetelną firmę?
Awatar użytkownika
alvah43
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: odpady komunalne

Post autor: alvah43 »

Zastanawiam się także nad utylizacją odpadów medycznych. Zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku za odpady medyczne uznaje się odpady powstające w związku z udzielaniem świadczeń zdrowotnych oraz prowadzeniem badań i doświadczeń naukowych w zakresie medycyny. Czy znacie firmę Ekomed https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/?
tabiś

Re: odpady komunalne

Post autor: tabiś »

Tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ jest namiar na akredytowane laboratorium, które zajmuje się między innymi badaniem odpadów. Myślę, że warto przede wszystkim dbać o środowisko. Pomyślcie koniecznie o tym. Jeśli chcecie prowadzić odpowiedzialnie swój biznes, to warto zastanowić się nad tym, aby wszystko było bezpieczne.
Wróżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Wróżka »

Jak szukacie firmy związanej z ekologią, która pomoże wam wykonać wnioski o pozwolenia, czy pomiary lub badania to zdecydowanie polecam wam zajrzeć pod ten link https://www.ekomeritum.pl. Moim zdaniem warto sprawdzić w wolnym czasie, bo oferta jest kozacka. Dlatego wam polecam.
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

Dziś chyba każdy segreguje odpady, a przynajmniej powinien. Dzięki temu dbamy o środowisko i świadomie wybieramy opakowania podlegające biodegradacji czy recyklingowi. Jednak często nie do końca wiemy czym jest i na czym polega ten proces. Dlatego polecam wpis https://esbud.pl/czym-jest-recykling-i- ... o-rodzaje/
ODPOWIEDZ