Paznokcie

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Ważka

Paznokcie

Post autor: Ważka »

Wiecie co, nigdy nie potrafiłam zapuścić dłuższych paznokci. Jestem dość aktywna, jeśli chodzi o sport, ale wiadomo, jak to każda kobieta, ogarniam też mieszkanie i zwyczajnie było mi trudno ;) Jakiś czas temu kupiłam sobie nową odżywkę, z Victorii Vynn, bo słyszałam, że ta odżywka do paznokci potrafi zdziałać cuda. No i faktycznie tak jest!
Jańka

Re: Paznokcie

Post autor: Jańka »

I jak dbacie o swoje paznokcie, jednocześnie czy wolicie sobie zrobić je same w domu czy może jednak chodzicie z tym do kosmetyczek? Akurat jeżeli o mnie chodzi to staram się w zaciszu domowym zrobić sobie ładne paznokcie żelowe, mam już cały potrzebny sprzęt i lakiery także trzeba próbować swoich sił. Jeśli też chciałybyście spróbować, ale nie wiecie jak się za to odpowiednio zabrać to polecam zajrzeć na portal https://kraina-stylu.pl/jak-zrobic-paznokcie-zelowe gdzie bardzo fajnie zostało to przedstawione. Mam nadzieję, że motywacji Wam nie będzie brakowało i z każdą kolejną próbą będą dużo ładniejsze!
Hyża

Re: Paznokcie

Post autor: Hyża »

Ważka pisze: ↑27 maja 2021, 1:42 Wiecie co, nigdy nie potrafiłam zapuścić dłuższych paznokci. Jestem dość aktywna, jeśli chodzi o sport, ale wiadomo, jak to każda kobieta, ogarniam też mieszkanie i zwyczajnie było mi trudno ;) Jakiś czas temu kupiłam sobie nową odżywkę, z Victorii Vynn, bo słyszałam, że ta odżywka do paznokci potrafi zdziałać cuda. No i faktycznie tak jest!
Pewnie że tak jest! Ale ja używam odżywki Eveline, bo jest tania jak barszcz :D Już widać pierwsze efekty, paznokcie są mocniejsze, a mam ją krótko.
ODPOWIEDZ