Perfumy by Tommy Hilfiger - fajnie wam to pachnie?

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 54
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Re: Perfumy by Tommy Hilfiger - fajnie wam to pachnie?

Post autor: Bonno »

No ba! To jedna z fajniejszych marek perfum, zwłaszcza że i dla kobiet i dla mężczyzn mają fajne zapachy.
Takie w mnie niepretensjonalne, a przyjemne.
Zobacz sobie serię tommy hilfiger peach blossom z https://perfumetki.pl/perfumy-markowe/4 ... ossom.html - świetne są, mogę śmiało polecić:)

Ogólnie ja Hilifigera używam już ze 4 lata, różne zapachy ale ta sama firma
Asperger wcielony :mrgreen:
Awatar użytkownika
Szymek
Posty: 108
Rejestracja: 09 sie 2019, 13:45

Re: Perfumy by Tommy Hilfiger - fajnie wam to pachnie?

Post autor: Szymek »

Męskie są świetne, damskie zaś nie wiem...a szkoda, bo właśnie planuję kupić jakieś oryginalne, wiosenne perfumy damskie dla mojej partnerki. Tommy Hilfiger biorę pod uwagę, lecz na równi też Calvin Klein IN2U Her. Czytałem ich recenzję na jednym z blogów tematycznych i wszystko wskazuje na to, że ten zapach by jej się spodobał. Fuzja owoców, z nutą kwiatów i korzennych przypraw to połączenie, które ona od zawsze uwielbia.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 211
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Perfumy by Tommy Hilfiger - fajnie wam to pachnie?

Post autor: elza »

Niestety nie kojarzę akurat tej marki perfum, ale też wszystkie nie idzie znać kiedy jest ich aż tak tyle... Właśnie planuje przejrzeć sobie sklep z perfumami perfumesco.pl , bo słyszałam że tam można znaleźć masę najróżniejszych oryginalnych perfum. I ogromnym plusem jest to, że mają atrakcyjne ceny. Może więc zrobię sobie prezent i kupię jeden flakonik.
ODPOWIEDZ