Pielęgnacja włosów

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Marcyśka

Pielęgnacja włosów

Post autor: Marcyśka »

Tak jak w temacie mam ważne pytanie, mianowicie jak odpowiednio pielęgnować włosy, żeby były zadbane. Moje włosy bardzo szybko się przeczyszczają, muszę myć głowę praktycznie codziennie rano. Przyznam szczerze, że stało się to dość uciążliwe. Myślałam nad zmianą kosmetyków z dotychczasowych na te: https://ziaja.com/c/kaszmirowa-1145 . Zastanawiam się tylko czy będą odpowiednie. Czy faktycznie trzeba dobierać kosmetyki pod swoją porowatość włosów? Wydaje mi się, że moje są średnioporowate, więc nie wiem, czy właśnie te kosmetyki będą dla mnie dobre.
włosomaniak432

Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: włosomaniak432 »

Zabiegi kosmetyczne, które są wykonywane przez najlepszy sprzęt gwarantuje firma medika. Prowadzisz gabinet kosmetyczny depilacja laserowa Głogówto sklep z artykułami niezbędnymi do prowadzenie gabinetu. Dużo urządzeń dzięki którym można wyknywać zabiegi. Ja zaopatruje się tam w barwniki, igły do zabiegów makijaży pernamentych. Są świetnej jakości. Polecam bardzoZabiegi kosmetyczne, które są wykonywane przez najlepszy sprzęt gwarantuje firma medika. Prowadzisz gabinet kosmetyczno sklep z artykułami niezbędnymi do prowadzenie gabinetu. Dużo urządzeń dzięki którym można wyknywać zabiegi. Ja zaopatruje się tam w barwniki, igły do zabiegów makijaży pernamentych. Są świetnej jakości. Polecam bardzo
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Zniszczone i suche włosy bywają często ze sobą mylone. Nic dziwnego, zarówno pierwsze, jaki drugie nie prezentują się korzystnie, uprzykrzając życie na wiele różnych sposobów. To właśnie te symptomy pozwalają odpowiedzieć na pytanie czy zmagamy się z suchymi włosami, czy na skutek długotrwałego przesuszenia doszło do uszkodzenia ich delikatnej struktury. Dlatego mam dla was idelane rozwiązanie od tej marki gdzie link do nich macie tutaj https://ziaja.com/c/szampony-110.
Pozdrawia.
Dii

Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Dii »

Zrób test na porowatość włosów. Na pewno zobaczysz różnicę po zastosowaniu produktów dobranych do porowatości włosów. U mnie sprawdza się seria Macadamia z Kosswell. Super nawilżają moje włosy, dociążają. Ja jestem zadowolona. Pytanie jak sprawdziłaby się u Ciebie. :)

meble salon meblowy
Malwiś 96

Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: Malwiś 96 »

U mnie w pielęgnacji włosów nie tyle ważna jest marka lub konkretny produkt, ile raczej składnik. Bo co z tego, że włosy będą super nawilżone, skoro wciąż katuję je suszarką, prostownicą lub lokówką? U mnie przygoda z włosingiem zaczęła się od rozmowy z fryzjerką i to za jej namową zredukowałam używanie powyższych urządzeń. Dziś to właściwie używam tylko suszarki, a minęły już 4 miesiące. Do tego poleciła mi kosmetyki z keratyną, żeby naprawić uszkodzenia i poprawić kondycję skóry głowy, bo keratyna też na nią wpływa (więcej o niej tutaj:https://regeneris.pl/keratyna-sposob0na ... osy/b_ckyj). Zaczęłam ich używać i w sumie dość szybko pojawiły się efekty. Moje włosy przestały być tak strasznie sianowate. Wcześniej ich rozczesywanie to był koszmar, ból i łzy, bo plątały się niemiłosiernie. Teraz jest dużo lepiej i już nie ronię łez, jak czeszę włosy ;). Przymierzam się też do stosowania suplementów z keratyną, ale muszę znaleźć jakieś dobre produkty z zaufanych miejsc. Po keratynie przyszedł czas na nieco baczniejsze przyjrzenie się mojej rutynie pielęgnacyjnej. Za sprawą internetowej stronki Anwen udało mi się określić porowatość włosów (wysokoporowate - a to zaskoczenie :P) i na tej podstawie dobrałam trochę kosmetyków tej marki, głównie maseczki i odżywki. Przerzucenie się na taki rodzaj pielęgnacji przy jednoczesnej rezygnacji z lokówki nie było dla mnie proste, ale teraz widzę, że warto. Efekty są i dostrzegam je codziennie na swojej szczotce do włosów. Po prostu mniej wypadają, mniej się łamią, a i końcówki po podcięciu wciąż wyglądają na nienaruszone. Także warto się starać :)
dżej89

Re: Pielęgnacja włosów

Post autor: dżej89 »

Na pewno, jak interesuje was bardziej stylizacja włosów, to super tutaj sprawdzi się chociażby firma https://beardman.pl/kategoria/prestyler ... ow-meskich . Ja właśnie planuję kupić u nich prestyler, który układanie włosów i jeszcze je odżywia, nawilża - super.
ODPOWIEDZ