Zabiegi na twarz

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Jana-66
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 14:50

Zabiegi na twarz

Post autor: Jana-66 »

Hej! Pytanie raczej do dziewczyn, czy któraś z was chodzi do kosmetyczki na jakieś zabiegi pielęgnacyjne na twarz? Pytam, bo wpadła mi ostatnio w oko oferta Relax in Spa w Warszawie i zastanawiam się, czy nie warto byłoby się tam wybrać. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Beatrycja
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 5:11

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: Beatrycja »

Skusiły mnie zabiegi dla skóry suchej wykonywane w Relax in Spa i tak trafiłam do nich po raz pierwszy, a teraz regularnie wracam. Podobają mi się tam też masaże i rytuały pielęgnacyjne. Co to dużo mówić, to najlepsze Day Spa w Warszawie.
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: igielka »

jesli chodzi o zabiegi na twarz, to dla mnie totalnym hitem jest mezoterapia beziglowa,cos pieknego :) w Dermed w Katowicach robilam , zabieg bardzo fajnie poprawia wyglad twarzy, dostarcza substancje aktywne w glab skory bez zadnej ingerencji
mośka

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: mośka »

Ja uwielbiam takie zabiegi. Mam cerę dosyć problematyczną więc zawsze szukam jakiegoś skutecznego zabiegu. Ostatnio korzystałam z zabiegu, który znalazłam na https://qcl.pl/zabiegi/peeling/kawitacyjny . Uważam, że warto korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: goma »

Powiedzcie mi, w domu też dbacie o pielęgnację twarzy? Po głowie chodzi mi zakup tej szczoteczki https://www.permanent24.pl/pl/p/Wodoodp ... we-NFC/378 do złuszczania martwego naskórka. Może ktoś z was ma i jest w stanie wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat?
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: malyswiat5 »

Warto także wiedzieć jak pielęgnować skórę po zabiegach i na jakie kosmetyki można stawiać. Jeśli np. mamy problemy z delikatną skrą pod powiekami retinol pod oczy będzie dobrym rozwiązaniem. Warto jednak dowiedzieć się nieco więcej o tym preparacie jeśli chodzi o kwestie praktyczności i dopasowania do naszej skóry.
dżoanna

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: dżoanna »

Polecam zabiegi medycyny estetycznej, mogą w spektakularny sposób wpłynąć na nasz wygląd i poprawić naszą atrakcyjność. Sama korzystam z zabiegów tego typu w klinice Sfera w Warszawie, https://www.klinikasfera.pl/, u dra Krzysztofa Migały. Dzięki nim mogę wyeliminować swoje kompleksy :)
tużka

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: tużka »

możliwości medycyny estetycznej są obecnie niemal nieograniczone :) ja sama chętnie korzystam z takich zabiegów, chodzę przede wszystkim do Magicznej Kliniki. Mam zaufanie do tych lekarzy, zawsze jestem spokojna o efekt końcowy, który jest naturalny i nieprzerysowany. No i ceny, tu mają bardzo rozsądne.
ODPOWIEDZ