Masz kredyt we frankach?

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 180
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Dorcia »

Obrazek
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:31

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: katpat »

Dostępne w sieci kalkulatory kredytowe będą lepszym wyjściem niż szukanie w ciemno. Jednakże dalej nie gwarantują, że wybierzemy najlepiej. Dlatego ja wolę korzystać z usług doradców kredytowych kredyty Zwoleń. Dzięki temu, że nie ma przedpłat i tak nic nie tracę, a mogę sporo zyskać.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 25
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:47

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kordik »

Czytałem ostatnio bardzo ciekawy artykuł o kredycie odnawialnym przeczytaj więcej tu. Specjaliści z Habza Finanse dość często wrzucają nowe informacje o kredytach, które warto sobie poczytać i być z nimi na bieżąco.
Awatar użytkownika
RafalM
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2019, 9:45

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: RafalM »

Ja dość często śledzę informacje na stronie https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-dlac ... Id,3345029
można tam znaleźć bardzo ciekawe artykuły o problemach z kredytami, które opisują specjaliści. Polecam
Radomir
Posty: 79
Rejestracja: 06 maja 2019, 10:37

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Radomir »

Wiadomo, że teraz nikt nie bierze już kredytu we frankach a ci co wzięli to mają poważne problemy. Nie wiem czy wiecie, że są możliwości aby unieważnić umowę kredytową. Pomoc w unieważnieniu umowy oferuje Kancelaria http://kurek-partners.com/ . Tu możecie liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w sądzie.
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 172
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:51

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: vanda »

Ja jakoś nie mam przekonania do tych wszystkich kredytów w innych walutach. No, ale to twoja decyzja. Ja sobie tak myślę, że powinnaś jednak skontaktować się z firmą https://ic-ekspertfinansowy.pl , ponieważ jest to znakomity doradca kredytowy i finansowy. Także doradzi Ci dokładnie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2019, 5:42

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kalanss »

Ja nie mam, ale moi znajomi mają i wiem jak bardzo skomplikowało im to życie. Mam nadzieje, że nikt z Was nie wpadnie nigdy na pomysł wziecia kredytu we frankach a jeśli jest tu jeszcze ktoś, kto to rozważa, to proszę zajrzyj na ten blog http://domyrokietnica.pl/ i odszukaj artykuły o kredytach we frankach.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 499
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: malyswiat5 »

Jak wiadomo, kredyt we frankach jest niezwykle obciążający i trudny, szczególnie obecnie. Warto więc czytać informacje na ten temat i korzystać z każdej pomocy. Polecam zacząć od https://www.frankowcy.pl/nieuczciwe-pra ... rankowych/ i poznać w ogóle ich system pracy i działania. Na pewno będzie to opcja dla wszystkich tych, którzy chcą uporać się z tym problemem i zacząć konkretnie działać.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 225
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: elmo »

Frankowicze lekko nie mają. Moja siostra w tej walucie zaciągnęła kredyt na mieszkanie. Było dobrze, dopóki raty nie zaczęły rosnąć w górę. Kosmos jakiś. Po czasie głośno się zrobiło o takich kredytach, że w umowach banki stosowały niedozwolone klauzule. Chciałam pomóc siostrze, znalazłam jej nawet namiar na firmę https://cleverstep.pl/ w Poznaniu. Zajmują się typowo kredytami we frankach. Za darmo na początek dokonują analizy takiej umowy i potem wiadomo co można zrobić dalej. Moja siostra podjęła z nimi współpracę, jest zadowolona z podejścia i profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
Kubabu
Posty: 45
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:44

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kubabu »

No to jest masakra. Wiele osób wpadło w sidła tych kredytów. Sam zgłosilem sie z porada do specjalistow ktorzy doradzili jak rozwiazac problem kredytu we frankach i co robić Jednak taka pomoc profesjonalistów jest nieoceniona w takich momentach
Awatar użytkownika
nodi
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 16:00

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: nodi »

my niestety też mamy ten problem jeśli chodzi o kredyt we frankach i ciężkie spłacanie tego co ciągle nam rośnie... Jest jednym słowem masakra i nie wiemy już ile etatów brać aby wyrobić na te wszystkie wydatki... Zastanawiam się czy nie skonsultować się z https://snkancelaria.pl/ bo podobno i ta kancelaria obsługuje tego typu sprawy
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 42
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: zenka »

Widziałam na stronie kancelarii Lexa, że działają w temacie frankowiczów i czytałam, że nieźle im idzie. Zakładanie spraw sądowych daje niewiele, oni maja inne metody na wygraną
wracającdopracy

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: wracającdopracy »

Kredyt we frankach jest bardzo niebezpieczny z punktu widzenia bezpieczeństwa finansowego, dużo lepiej zdać się na opinię firmy finansowej. Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ to profesjonalne doradztwo finansowe, specjalista dobierze bezpieczny kredyt i doradzi w jaki sposób budować tak zwaną poduszkę bezpieczeństwa w trudnych i niebezpiecznych czasach, również dla konsumentów.
Boguś44

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Boguś44 »

Mam kredyt we frankach i walczę aktualnie o jego odfrankowienie. Łatwo nie jest, ale wszystko wskazuje na to, że się sprawa zakończy sukcesem. I to cieszy. Jakby ktoś potrzebował profesjonalnej pomocy prawnej w tym zakresie, to polecam się zgłosić tu: https://www.kancelariasobota.pl/pomoc-frankowiczom/
Jacęk

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Jacęk »

W sumie miałem kredyt we frankach i o mały włos nie straciłem wszystkiego. Jednak w odpowiednim momencie odezwała się do mnie ta https://fenixfrankowiczom.pl/ kancelaria i udało mi się wybrnąć z problemu. Po konsultacjach mieliśmy sprawy w sądzie, bank napierał, ale koniec końców umorzyli mi kredyt. Udało się też odzyskać część pieniędzy, jaką ode mnie zabrali dodatkowo.
KaśkaM

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: KaśkaM »

Czy interesowaliście się kiedyś zagadnieniem takim jak spłata mieszkania po rozwodzie ? To dość częsty problem, bo większość mieszkań czy domów jest kupowana czy budowana na kredyt .Nawet jeżeli dojdzie do zawarcia porozumienia między małżonkami i kupione wspólnie mieszkanie po rozwodzie będzie stanowiło własność tylko jednego z nich i tylko jedno z nich będzie w nim mieszkało, to w obliczu prawa i z perspektywy banku konieczność spłaty długu nadal spoczywa solidarnie na obydwu małżonkach. O tym musimy pamiętać.
Łucja

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Łucja »

Ja nie mogłam dojść do porozumienia z bankiem, więc zgłosiłam się do specjalistów, którzy napisali pozew CHF, dzięki temu, że został on przygotowany w profesjonalny sposób, udało się wygrać sprawę w sądzie. Coraz więcej osób decyduje się na zakładanie takich spraw, moim zdaniem to dobra decyzja, bo po co męczyć się z problemami kiedy można się ich pozbyć.
Pełek

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Pełek »

Taki kredyt to problem i zmartwienie. Szczególnie jak się brało, gdy kurs był niski. Właściwe teraz o nawet Ci co go brali przy wyższym kredycie maja problem. Samodzielnie walczyć z bankiem? Nie ma szans. Do tego sama umowa tak napisana, że do końca niewiele można zrozumieć. My naszą umowę analizowaliśmy w kancelarii Fenix w Warszawie. Parę punktów przeciwko bankowi znaleźliśmy. Właśnie negocjujemy warunki i jesteśmy na dużo lepszej drodze i pozycji niż jakbyśmy do tego podchodzili sami.
Michał221

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał221 »

Jeśli masz kredyt we frankach, to na pewno na samym początku warto oszacować ile może wynieść korzyść z unieważnienia kredytu we frankach lub jego odfrankowieniu. Dlatego polecam zajrzeć na https://kancelariafrankowicza.pl/kalkul ... ankowicza/, gdzie znajdziesz kalkulator frankowicza stworzony właśnie w tym celu.
myćkiewicz

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: myćkiewicz »

W przypadku kredytu we frankach nie ma co się załamywać, a od razu działać, dlatego jak najbardziej polecam pomoc profesjonalnych fachowców. Od jakiegoś czasu korzystam z pomocy kancelarii https://pzadwokaci.pl/ . Pilawska Zorski Adwokaci działają szybko i co najważniejsze skutecznie, więc tym bardziej warto skorzystać z ich pomocy.
Powodzenia :)
BeataŻ

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: BeataŻ »

Moja siostra wzięła kredyt we frankach i naprawdę myśleli, że złapali Pana Boga za nogi. Niestety rzeczywistość okazała się inna i teraz muszą dochodzić swoich praw na drodze sądowej z bankiem. Dobrze, że trafili na kancelarię https://kozimor.pl/indywidualni.html#in_powodztw, która pomaga im w dochodzeniu roszczeń z tytułu umów kredytowych we frankach.
Lućka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Lućka »

Obecnie prawie każda sprawa przeciwko bankowi w sprawie o udzielenie kredytu we frankach kończy się wygraną klienta banku. Banki są oskarżane o przestępstwo z art 286 par 1 kk , gdzie banki doprowadziły do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd dla osiągnięcia korzyści majątkowych. To jest podstawą orzeczeń , gdzie sąd unieważnił kredyt frankowy i zażądał zwrotu nadpłaconych rat na rzecz frankowicza.
Będnarski

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Będnarski »

W takich sprawach na pewno pomaga też kancelaria Fenix z Warszawy. Mają swoje biura na Pięknej. I z tego co kojarzę to jeszcze w kilku miastach. Działają dość sprawnie i mają wyniki, a to chyba najważniejsze. Do tego specjalizują się właśnie w sprawach finansowych, jak kredyty.
Awatar użytkownika
Bonno
Posty: 54
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:34

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Bonno »

Pełek pisze: 02 mar 2021, 19:48 Taki kredyt to problem i zmartwienie. Szczególnie jak się brało, gdy kurs był niski. Właściwe teraz o nawet Ci co go brali przy wyższym kredycie maja problem. Samodzielnie walczyć z bankiem? Nie ma szans.
Zgadzam sie, bez prawnika i to naprawdę dobrego, zwykły Kowalski, ja czy ty, to z góry jest skazany na porażkę, nie ma się co tutaj czarować. My od razu uderzaliśmy po prawnikach z pytaniami, żeby to jakoś odkręcić i nie czekać, mieliśmy fart bo trafiliśmy na kancelarię z Kielc, która ostro walczy z bankami w różnych sporach, i właśnie sprawy frankowe też robią.
Chodzi o https://lextio.pl/ - myślę że moge tu śmiało polecić, gdyby ktoś jeszcze nie ogarnął sobie sprawy, bo serio, samodzielna walka jest skazana na porażkę, trzeba to wszystko fachowo rozegrać.
Asperger wcielony :mrgreen:
Miłka89

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Miłka89 »

Bonno pisze: 29 kwie 2021, 10:15

Zgadzam sie, bez prawnika i to naprawdę dobrego, zwykły Kowalski, ja czy ty, to z góry jest skazany na porażkę, nie ma się co tutaj czarować. My od razu uderzaliśmy po prawnikach z pytaniami, żeby to jakoś odkręcić i nie czekać, mieliśmy fart bo trafiliśmy na kancelarię z Kielc, która ostro walczy z bankami w różnych sporach, i właśnie sprawy frankowe też robią.
Chodzi o https://lextio.pl/ - myślę że moge tu śmiało polecić, gdyby ktoś jeszcze nie ogarnął sobie sprawy, bo serio, samodzielna walka jest skazana na porażkę, trzeba to wszystko fachowo rozegrać.
Jak to mówią, bez dobrego prawnika dziś ani rusz.
My też korzystamy z pomocy lextio, ale jesteśmy z drugiej części Polski,
do odbrego prawnika warto dojechać, efekty potem są bezcenne
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 295
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: mczay »

Teraz wiadomo, że kredyt we frankach nie był najlepszą opcją, ale całe szczęście jest ustawa dla frankowiczów, która fajnie reguluje pewne kwestie. Na stronie zyciebezkredytu.pl jest wiele ciekawych artykułów na temat kredytów frankowych. Każdy frankowicz powinien być częstym jej gościem.
SzyszynkaŻ

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: SzyszynkaŻ »

Niestety, ale wiele osób straciło na kredytach we frankach. Nie tylko pieniądze, ale też zdrowie. Na szczęście dziś jest już możliwość walki o swoje prawa. Dzięki pomocy prawników oraz informacjom na https://doba.pl/wroclaw/artykul/jak-spr ... /17/noa123 można skutecznie pozbyć się wszelkich problemów związanych z tym zobowiązaniem.
urszula78

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: urszula78 »

SzyszynkaŻ pisze: 11 wrz 2021, 12:40 Niestety, ale wiele osób straciło na kredytach we frankach. Nie tylko pieniądze, ale też zdrowie. Na szczęście dziś jest już możliwość walki o swoje prawa. Dzięki pomocy prawników oraz informacjom na https://doba.pl/wroclaw/artykul/jak-spr ... /17/noa123 można skutecznie pozbyć się wszelkich problemów związanych z tym zobowiązaniem.
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w uslugi prawnika? Zalezy mi,by znalezc odpowiedniego prawnika szybko,ktory pomoze mi powoli wyjsc z zadluzenia oraz przygotowac pismo sądowe. https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... frankach/ Co sądzicie o tej kancelarii? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1031
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Dzony82 »

Witajcie!
Aby uzyskać profesjonalną poradę kredytową, nie musimy już nawet wychodzić z domu. Dużo kancelarii oferuje doradztwo kredytowy online, odpowiedzą wam na wszelkie pytania oraz udzielą niezbędnych informacji o konkretnej ofercie i pomogą w podjęciu jak najlepszej decyzji o zaciągnięciu zobowiązania.
Może ktoś z was kojarzy kancelarię: https://intuum.pl/doradca-kredytowy-bydgoszcz/ ?Chętnie się zapoznam z waszymi opiniami i poradami. :)
Pozdrawiam Serdecznie.
Różowa Pantera

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Różowa Pantera »

Jeśli masz kredyt we frankach warto prześwietlić umowę, pod katem niedozwolonych klauzul, jakie banki stosowały w umowach zawieranych z klientami. Orzeczenie sądu najwyższego w sprawie frankowiczów nie pozostawia złudzeń w tej sprawie - zapisy umowne były wbrew zasadom sprawiedliwości społecznej co naruszało zasady konstytucyjne obywateli, którzy zaciągnęli kredyt we frankach. Warto więc zwrócić się do kancelarii adwokackiej specjalizującej się w takich sprawach by przejrzeli naszą umowę o kredyt.
ak36854404

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: ak36854404 »

doradca finansowy Kraków
W Amtrust Group zapewniamy wsparcie profesjonalnego doradcy finansowego w Krakowie w uzyskaniu kredytu. 20 letnie doświadczenie oraz stabilna pozycja w branży naszych doradców finansowych przedkładają się na możliwość współpracy z kilkunastoma bankami. Dzięki temu specjaliści z Amtrust Group są w stanie zaoferować najtańszy kredyt hipoteczny oraz najlepszy kredyt firmowy na rynku. Usługi naszych doradców finansowych są bezpłatne. Specjaliści z Amtrust Group pomogą Ci na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny lub kredyt dla firm. Wspomożemy w wyborze najlepszej oferty aż po skompletowanie wymaganej dokumentacji i negocjacje z bankiem. Amtrust Group to doradcy finansowi do spraw kredytów hipotecznych w Warszawie, którym warto zaufać!
https://www.amtrust-group.com/doradca-kredytowy-krakow
ODPOWIEDZ