Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Figieł

Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: Figieł »

Zależy mi na tym, aby w firmie transportowej skutecznie monitorować położenie kierowców w czasie rzeczywistym. Podejrzewam, że musi się to odbywać poprzez jakiś nadajnik umieszczony w aucie, na co należy tutaj zwrócić uwagę żeby też uchronić się przed ewentualnymi kradzieżami sprzętu. Pomożecie?
ŁukaszMys

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: ŁukaszMys »

W mojej opinii warto zastanowić się nad wykorzystaniem skutecznego systemu do monitoringu GPS floty, która na pewno pomoże Wam w zakresie kontroli lokalizacji, zabezpieczenia przed kradzieżami, kontrolę zużycia paliwa, czy również nawet posiadając integrację z największymi giełdami zleceń i łatwiejszego planowania tras, u nas wybraliśmy system Flotman chyba na ten moment najlepszy.
Jareń

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: Jareń »

W mojej opinii akurat przy sprawnie rozwijającej się flocie samochodów w firmie, warto szukać rozwiazań które podnosza efektywność i jednocześnie realnie pozwalają generować lepsze zyski. Dlatego jeżeli chodzi o system do monitoringu GPS to świetnie sprawdza się Flotman z pomocą którego można przede wszystkim skutecznie delegować zlecenia zdalnie, odczytywać dane m.in z tachografów na odległość, czy również mając dostęp do raportów online uwzględniających bardzo dokładne dane z wielu aspektów m.in kontroli paliwa, stanu technicznego, czy planowania tras i pracy kierowców.
Figieł

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: Figieł »

Jareń pisze: 09 sie 2021, 15:42 W mojej opinii akurat przy sprawnie rozwijającej się flocie samochodów w firmie, warto szukać rozwiazań które podnosza efektywność i jednocześnie realnie pozwalają generować lepsze zyski. Dlatego jeżeli chodzi o system do monitoringu GPS to świetnie sprawdza się Flotman z pomocą którego można przede wszystkim skutecznie delegować zlecenia zdalnie, odczytywać dane m.in z tachografów na odległość, czy również mając dostęp do raportów online uwzględniających bardzo dokładne dane z wielu aspektów m.in kontroli paliwa, stanu technicznego, czy planowania tras i pracy kierowców.
O mega, dzięki wielkie za wskazówki! Czas chyba powoli przyglądać się tym systemom :)
RobertZoś

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: RobertZoś »

Kluczowe jest odpowiednie zarządzanie flotą samochodów, ale jednocześnie aby ograniczać koszty które jednocześnie nie powinny przerastać zysków. Dlatego my wprowadziliśmy system Flotman, żeby to wszystko jeszcze poprawić. Przede wszystkim zapewnia codzienne automatyczne raporty z wysoką dokładnością, jak i udaje nam się ograniczyć już o 1/5. Naprawdę jest dobrze i oby tak dalej!
Fozeń

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: Fozeń »

RobertZoś pisze: 02 wrz 2021, 8:31 Kluczowe jest odpowiednie zarządzanie flotą samochodów, ale jednocześnie aby ograniczać koszty które jednocześnie nie powinny przerastać zysków. Dlatego my wprowadziliśmy system Flotman, żeby to wszystko jeszcze poprawić. Przede wszystkim zapewnia codzienne automatyczne raporty z wysoką dokładnością, jak i udaje nam się ograniczyć już o 1/5. Naprawdę jest dobrze i oby tak dalej!
Dokładnie należy udoskonalać biznes, aby przynosił odpowiednie zyski i jednocześnie pomijając zbędne wydatki a w tym przy dużej flocie system Flotman na pewno pomoże.
RadekMyś

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: RadekMyś »

Szukając naprawdę profesjonalnego wsparcia obsługi, jakości i zakresu to system monitoring GPS od flotman działa świetnie, który sprawdza się zarówno w zakesie samochodów ciężarowych, ale jednocześnie samochodach osobowych, czy również sprzęcie budowlanym co przy dużych firmach naprawdę daje ogromne korzyści.
Jędryk

Re: Nadzór kierowców przez GPS i zabezpieczenie floty

Post autor: Jędryk »

RadekMyś pisze: 22 wrz 2021, 13:20 Szukając naprawdę profesjonalnego wsparcia obsługi, jakości i zakresu to system monitoring GPS od flotman działa świetnie, który sprawdza się zarówno w zakesie samochodów ciężarowych, ale jednocześnie samochodach osobowych, czy również sprzęcie budowlanym co przy dużych firmach naprawdę daje ogromne korzyści.
Też uważam, że bardzo dobrze sprawdza się polski system Flotman który ma naprawdę szeroki zakres funkcjonalności czego nie można powiedzieć w przypadku wielu innych systemów do monitoringu gps. Do tego integracja z giełdami zleceń, ale i codzienne dokładne raporty.
ODPOWIEDZ