nagrobek

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

nagrobek

Post autor: markos »

wszędzie dominuje szary granit, a jakie inne kamienie dobrze sie sprawdają na nagrobek? Czy piaskowiec łatwo utrzymać w czystosci?
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: nagrobek

Post autor: nikelodon18 »

To było oczywiste, że nagrobek dla babci powinien zostać wykonany przez porządny zakład kamieniarski. Miał to być swego rodzaju hołd dla niej. Wykonanie tego zadania powierzyliśmy specjalistom z http://kamieniarstwo-richter.pl/ . A wykonany nagrobek jest piękny.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: nagrobek

Post autor: lordis »

Jeśli chodzi o nagrobki to ładne stawia zakład pogrzebowy Gołębski z Gorzowa Wielkopolskiego https://www.pogrzebywgorzowie.pl/ Dla mojej babci wykonali piękny nagrobek z zielonego granitu, wyszedł elegancko, tak jak chcieliśmy. Nie ma problemu z utrzymaniem go w dobrym stanie, to bardzo odporny kamień.
Awatar użytkownika
adeline59
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 9:06

Re: nagrobek

Post autor: adeline59 »

Po zakończeniu spraw związanych z pogrzebem przechodzimy do realizacji nagrobka. Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy nagrobka?
____________________________________________________
zakład pogrzebowy poznań
marzena78

Re: nagrobek

Post autor: marzena78 »

Z kolei w Węgorzewie możecie liczyć na solidne usługi zakładu kamieniarskiego Kamieniarstwo Żebrowscy http://nagrobki-wegorzewo.pl/ To świetni profesjonaliści, bardzo dobrze wykonują swoja pracę, do tego działają terminowo i mają rozsądne ceny. Mają w ofercie piękny granit, nam bardzo spodobał się zielony.
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: nagrobek

Post autor: mem002 »

Faktycznie na cmentarzu można spotkać wiele podobnych nagrobków, a żeby się wyróżnić polecam zastanowić się nad piaskowcem. Takie nagrobki nie dość że wytrzymałe, będą też bardzo oryginalne. Na stronie: http://piasmar.com/ jest oferta dobrego producenta wytrzymałych i ładnych piaskowców. Polecam skorzystać z jego oferty.
KamilaŚ

Re: nagrobek

Post autor: KamilaŚ »

My nagrobek wybraliśmy w tym zakładzie kamieniarskim w Strzegomiu http://nagrobki-kamieniarstwo.com/. Zakład kamieniarski oferuję bardzo oryginalne nagrobki z bardzo ładnego kamienia. Warto zaznaczyć, ze zakład kamieniarski oferuję bardzo atrakcyjne ceny.
okoń69

Re: nagrobek

Post autor: okoń69 »

Nagrobków zazwyczaj szuka się w lokalnej miejscowości. Jeśli ktoś jest z Podlasia to polecam zakład kamieniarski lotowski, pomniki granitowe i wychodzą im najlepiej w promieniu 100km od Białegostoku.
Jeśli kogoś zainteresuje polecam sprawdzić jego opinie i realizacje.
Ołek

Re: nagrobek

Post autor: Ołek »

Po śmierci moich rodziców nie miałem głowy do zlecania wykonywania pomnika. Po pewnym czasie, gdy emocje nieco opadły, postanowiłem zabrać się za ten temat. Siostra podesłała mi link do strony https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... amieniarze . Znalazłem tu namiary na dobrego kamieniarza w mojej okolicy, który świetnie wykonał projekt pomnika zgodnie z moimi oczekiwaniami.
BarteĆ19854

Re: nagrobek

Post autor: BarteĆ19854 »

W tym roku czeka nas zamówienie pomnika dla naszego taty i chyba zamówimy pomnik u tego kamieniarza https://www.asd-kamieniarstwo.pl/kontakt. Byliśmy tam ostatnio byliśmy tam i powiem wam, że spotkaliśmy się z bardzo ładnymi nagrobkami w bardzo przystępnych cenach.
UlaMoś

Re: nagrobek

Post autor: UlaMoś »

Wybór nagrobka to ciezka sprawa, sama wiem bo jeszcze rok temu sama musiałam przez to przechodzić. Polecilam sie Pana Adama z https://adamkamienie.pl który doradził mi materiał i wzór samego nagrobku. Bardzo chcialabym polecić tego Pana, gdyż naprawdę wykonał świetna prace.
hiczungł

Re: nagrobek

Post autor: hiczungł »

Nagrobek mojego dziadka uległ zniszczeniu, także zamówienie nowego było w tym wypadku koniecznością. Jestem świeżo po wyborze rozwiązań znanych z oferty https://www.granmur.pl/oferta/ . Wykonali bardzo elegancki i charakterystyczny nagrobek, który jest świetnym uhonorowaniem pamięci o dziadku.
Helenka Bąk

Re: nagrobek

Post autor: Helenka Bąk »

Niedawno odnawialiśmy z mężem grób teściów i zdecydowaliśmy się na nagrobek granitowy od zakładu AGRAN z Piekar Śląskich: https://www.tanienagrobki.com/oferta/nagrobki-podwojne Granit jest wytrzymałym, łatwym w czyszczeniu i utrzymaniu materiałem, więc uznaliśmy, że będzie najlepszym wyborem. W dodatku zakład zaproponował nam różne warianty kolorystyczne tego kamienia, więc mogliśmy wybrać taki, który najbardziej nam się podobał. Według mnie, granit prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie, a co najważniejsze, daje gwarancję trwałości, co w przypadku grobów bliskich jest najważniejszą kwestią. Uważam, że nie ma sensu kombinować z innymi materiałami i warto odezwać się do AGRAN, bo można z nimi bardzo sprawnie dogadać wszystkie szczegóły, a potem nie trzeba się już o nic martwić - wystarczy czekać aż nowy, piękny pomnik dla bliskich zostanie zamontowany.
JanekŻ

Re: nagrobek

Post autor: JanekŻ »

Moi rodzice jakiś czs temu wykupili sobie miejsce na cmentarzu i postanowili odrazy postawić pomnik. Wybrali bardzo fajny wzór u tego kamieniarza ASD Kamieniarstwo https://www.asd-kamieniarstwo.pl/kontakt . Powiem wam, że pomysł zakupu kwatery za życia jest bardzo dobrym pomysłem bo jak to mówi moja mam - dzieci nie mają później problemu z wyborem, zakupem i kosztami.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: nagrobek

Post autor: kilobajt »

Faktycznie same nagrobki są bardzo ważne, ale należy jeszcze pamiętać o naszych bliskich. Właśnie dlatego ja za każdym razem znicze zamawiam bezpośrednio z https://znicze-hurt.pl/ gdyż wiem, że tam mogę liczyć na bardzo ciekawe oferty. Jestem zdania, że warto jest kupować firmowe wkłady do zniczy.
lótka

Re: nagrobek

Post autor: lótka »

Wcześniej jednak trzeba było się zgłosić do producenta grobowców. Firma https://www.piwnice-grobowe.pl/#oferta odpowiadała za wykonanie piwnic grobowych. Zrealizowana bardzo sprawnie i profesjonalnie, w zupełności mi odpowiada - jakość także odgrywa tutaj bardzo wazną rolę.
AnielaŚ

Re: nagrobek

Post autor: AnielaŚ »

Jeżeli szukacie dobrej firmy, która wykona niepowtarzalny nagrobek to ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą godnego polecenia polecenia zakładu kamieniarskiego. Polecam zapoznać się z oferta tego zakładu kamieniarskiego http://asd-kamieniarstwo.pl/. Ja zamawiałam u nich pomnik a raczej grobowiec rodzinny i powiem wam, że zrobili mi piękny projekt i jeszcze piękniej go wykonali. Zaznaczę, że miałam od jakiegoś czasu własną wizję i przeniosłam tą wizję na kartę i zrobili wszystko tak jak chciała.
ODPOWIEDZ