Profesjonalne uzdatnianie wody

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
narcyz_74
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 18:18

Profesjonalne uzdatnianie wody

Post autor: narcyz_74 »

Cześć wszystkim. Na pewno każdy, kto prowadzi własny zakład produkcyjny, zdaje sobie sprawę, że uzdatnianie wody nie jest łatwym procesem. Potrzeba do tego wiedzy i odpowiednich chemikaliów. Czy wy korzystaliście w tej kwestii z profesjonalnego doradztwa? Jaka firma wam pomagała?
JędrulaŃ

Re: Profesjonalne uzdatnianie wody

Post autor: JędrulaŃ »

Jeżeli już jesteśmy w takim temacie to polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.atom-spzoo.pl/kontakt Atom z miejscowości Wiślinka. Firma oferuje usługi rekultywacji terenu o pod nowe inwestycje tym zajmuje się oczyszczenie wód gruntowych. Polecam przejrzeć ich strone internetowa gdzie mają wszystko opisane.
Uga9

Re: Profesjonalne uzdatnianie wody

Post autor: Uga9 »

W tej realizacji pokazano zdjęcia z profesjonalnego uzdatniania wody w Kaliszu https://twojaczystawoda.pl/realizacje/l ... w-kaliszu/. Użyto do tego lampę UV, hydrofor 500 l i odżelaziacz wody. W sumie sami przeczytajcie.
Milo

Re: Profesjonalne uzdatnianie wody

Post autor: Milo »

W oświęcimiu korzystałem z usług tej firmy https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/oswiecim/. Uzdatnianie wody wykonane bardzo profesjonalnie, widać różnicę w wodzie, która teraz płynie z mojego kranu. Nie kosztowało to jakoś specjalnie dużo a dzieki czemu nie muszę mieć teraz ani dzbanka ani kupować wód mineralnych w plastikowych butelkach. To dla mnie duża wygoda która pozwala przeznaczyć ten czas na przyjemności. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z korzyści płynących z codziennego spożywania czystej uzdatnionej wody w Oświęcimiu.
ODPOWIEDZ