Współpraca z architektem

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
heliodor75
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 17:31

Współpraca z architektem

Post autor: heliodor75 »

Witajcie. Kupiłem niedawno wymarzone mieszkanie, które jest jednak w stanie deweloperskim. Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z architektem, a konkretnie z Izudesign. Korzystaliście z usług Pani Izabeli? Możecie podzielić się opiniami?
Awatar użytkownika
Fatma79
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 0:40

Re: Współpraca z architektem

Post autor: Fatma79 »

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że Pani Izabela to najlepszy architekt w Warszawie. Nie dość, że ma wiedzę techniczną, jest kreatywna i tworzy unikalne projekty wnętrz, to na dodatek potrafi słuchać. To moim zdaniem najważniejsze.
olćiaa

Re: Współpraca z architektem

Post autor: olćiaa »

Architekci do projektowania używają programów komputerowych takich jak autocad, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html można wykupić na niego kurs. Kursów jest wiele do wyboru, są profesjonalne, w przystępnej formie filmów. Zobaczcie sami, ja byłam zadowolona z kursu.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 211
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Współpraca z architektem

Post autor: elza »

Jak planujecie zamówić sobie projekt domu, to zdecydowanie tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/tanie-projekty opłacałoby się zajrzeć. Oni oferują nowoczesne, stylowe projekty, które w dodatku są w korzystnej cenie i nie wychodzą drogo- jak chodzi o kwestie budowy.
ODPOWIEDZ