zepsuty komputer

Stolarstwo, naprawa sprzętu AGD i RTV, adwokat. Szukasz fachowca, specjalisty? Zajrzyj tutaj.
jankaś

zepsuty komputer

Post autor: jankaś »

witajcie, ostatnio popsuł mi się laprop... nie wiem co robić jest coraz gorzej a co gorsza, ze musze mieć na już komputer, bo niestety pracuję zdalnie, czyktos mi w tej materii pomoże? Co mam zrobić? macie już kogoś zaufanego w tej dziedzinie ? Najlepiej zdalnie zeby ocenić czy konieczne jest pojscie do serwisu
Awatar użytkownika
maskotka
Posty: 65
Rejestracja: 11 wrz 2019, 20:11

Re: zepsuty komputer

Post autor: maskotka »

A może da się naprawić Twój komputer ? jak nie chcesz oddawać go do serwisu, to zdalnie tez można, pewnie że tak, najleepiej jak zajrzysz sobie na spokojnie tutaj oni faktycznie wiedzą co i jak i pomagają bardzo w dziedzinie komputerów. Zwłaszcza jak potrzebujesz lapka na cito.
Tombudę10

Re: zepsuty komputer

Post autor: Tombudę10 »

Jeśli komputer działa, ale są jakieś problemy to dobrym jest próba rozwiązania problemu zdalnie. Ułatwia to pracę serwisantom oraz oszczędza czasu zarówno tym co naprawiają jak i klientowi, który nie musi jechać i zawozić swojego sprzętu do serwisu stacjonarnego. Lecz niestety zwykle komputer stacjonarny czy laptop trzeba oddać w ręce specjalistów. Polecam serwiskomputerowylublin.pl. Naprawiają szybko i w dobrych cenach.
Dębkiewicz

Re: zepsuty komputer

Post autor: Dębkiewicz »

Szczerze mówiąc, trudno będzie cokolwiek stwierdzić bez dokładnego obejrzenia sprzętu. Ja z wszelkimi problemami z komputerem czy telefonem jeżdżę do pana Jacka do Szczecina https://www.elektronikit.pl/o-mnie bo ma prawdziwą wiedzę w kwestii naprawy sprzętów elektronicznych. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie rozwiązał problemu, z jakim do niego przyszedłem. Szczerze polecam się do niego wybrać, na pewno będzie wiedział, co się stało z laptopem i jak to naprawić.
Łopka

Re: zepsuty komputer

Post autor: Łopka »

Jeżeli masz wolną chwilę na poszukiwania i wybór porządnego laptopa dla siebie i pod konkretne wymagania to koniecznie zwróćcie uwagę na portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ w którym będziesz mogła sprawdzić różne recenzje oraz rankingi laptopów w zależności od Waszych możliwości finansowych i wymagań co do parametrów, jak i możliwości finansowych.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 988
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: zepsuty komputer

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://gdata.pl/antivirus-for-mac
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 230
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: zepsuty komputer

Post autor: kilobajt »

Niestety czasami sprzęt komputerowy również może się popsuć i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest mieć na pewno komputer dobrej jakości. Mi bardzo spodobało się także to co przeczytałem w https://www.macforce.pl/kiedy-wymienic- ... szy-model/ gdyż faktycznie ja również zastanawiam się nad wymianą MacBooka.
drągal65

Re: zepsuty komputer

Post autor: drągal65 »

Komputery Apple sprawdzimy i naprawimy również w MedicPhone https://medicphone.pl/naprawa-serwis-ma ... y-macbook/ , często trzeba wymienić klawiaturę, to podczas normalnej eksploatacji najczęściej wymieniany element. Dochodzi do zalania, uszkodzenia pojedynczych klawiszy, tam dokładnie wiedzą jak do tego podejść, koszty są bardzo optymalne. Nie jest to bez znaczenia w przypadku używanych komputerów.
aliś

Re: zepsuty komputer

Post autor: aliś »

Jeśli chodzi o serwis macbooków, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://idream.pl/ . Pewnie kojarzycie ten sklep. Nie tylko zajmuje się sprzedażą produktów marki Apple, ale również prowadzą autoryzowany serwis. Prawda jest taka, że zawsze należy stawiać na jakoś i profesjonalne rozwiązania, aby nasz sprzęt był naprawiony w sposób prawidłowy.
tlefoniarż3

Re: zepsuty komputer

Post autor: tlefoniarż3 »

Mogę zagwarantować wam że jakość usługi https://idared-serwis.pl/ jest naprawdę na najwyższym poziomie. Mają oni od razu dużo części wymiennych, więc w dużej ilości przypadków naprawa twoje sprżetu nie zajmie więcej niż 30 minut jest to super opcja bo przeważnie telefon jest mega potrzebny do pracy albo rozrywki.
eweluś

Re: zepsuty komputer

Post autor: eweluś »

Ostatnio zepsuł mi się komputer i stwierdziłam że najwyższy czas wymienić na nowszy model. Wybrałam komputer All-in-One HP 205 G4 9US06EA z tego sklepu tutaj https://itnes.pl/ . Do przechowywania danych służy dysk SSD (M.2, PCIe) o pojemności 256 GB. Zaletą komputera jest obecność napędu optycznego DVD-RW.
eluś443

Re: zepsuty komputer

Post autor: eluś443 »

U mnie ostatnio pojawił się problem - zmiana hasła windows i właśnie czytam na ten temat, bo nie wiem, w jaki sposób to wszystko pozmieniać. Nigdy wcześniej takiej potrzeby nie było, ale teraz robimy dodatkowe zabezpieczenia w firmie i trzeba to wszystko pozmieniać. Co mi polecacie?
dołęckaa

Re: zepsuty komputer

Post autor: dołęckaa »

A jak często występują awarie na Waszych komputerach służbowych? Pytam z tego względu, że w przeciągu 3 miesiecy już 2 laptop oddałem do serwisu https://medicphone.pl/serwis-laptopow-gdansk/ ponieważ coś się z nimi dzieje i nie chcą się włączać czy możliwe, że mamy w biurze jakieś przepięcia i tutaj leży problem czy to po prostu zwykły zbieg okoliczności?
ODPOWIEDZ