Strona 1 z 1

Zdrowy sen

: 03 sty 2020, 0:00
autor: Ollis
Hej ;)
Chciałbym zapytać jak śpicie? Jeśli nie do końca dobrze to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na https://alvare.pl/ ponieważ znajdziecie u nich wyjątkowe propozycje materacy w szerokiej gamie modeli z którymi w końcu dobrze się wyśpicie i nie wstaniecie rano wręcz "połamani"

Re: Zdrowy sen

: 17 sty 2020, 18:21
autor: hannas
Bardzo duże problemy ze snem mają osoby starsze. U nich występują zaburzenia snu, z którymi sami sobie nie potrafią poradzić. Na https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/zab ... przyczyny/ czytałam niedawno artykuł n ten temat. Też mam babcię z takimi problemami więc taka wiedza z pewnością mi się przyda.

Re: Zdrowy sen

: 19 sty 2020, 11:04
autor: hacker88
Zadbać o samo zdrowie można dzięki właściwemu i zdrowemu snu, żeby spać dobrze i zdrowo na początku należy zacząć od odpowiedniego materaca i miejsca do spania. Materac można kupić i dobrać na https://sypialniaplus.pl/ bardzo dobrej jakości materace oraz fachowe doradztwo, które podpowie jaki materac będzie najlepszy. Praktycznie nie ma ryzyka bo materac można odesłać przed upływem aż 20 nocy.

Re: Zdrowy sen

: 12 lut 2020, 0:13
autor: Sarina
Wszystko zalezy od naszych preferencji - powinnismy zakupic materac ktory zapewni nam zdrowy i spokojny sen. Ja mam problemy z kregoslupem i moj lekarz zalecil mi zakupienie materaca ortopedycznego. Z pomoca konsultata z tego sklepu https://sypialniaplus.pl/ zakupilam porzadny materac i rzeczywiscie spi mi sie znacznie lepiej.

Re: Zdrowy sen

: 18 lut 2020, 23:45
autor: Dzony82
Witam,poszukuje specjaliste w dziedzinie stomatologii. Mam problem ze szczękosciskiem, w nocy jest nie do wytrzymania, rano budze sie zmeczona i obolała...co robic? Czy stomatolog moze mi pomoc? https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci ... /warszawa/ Prosze o wasze opinie!!

Re: Zdrowy sen

: 19 lut 2020, 14:47
autor: parksa
Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale ogromny wpływ na to czy się wysypiamy czy też nie zależy od materaca. Powinien on być dopasowany do potrzeb każdego z nas. Jeśli taki będzie z pewnością będziemy się budzić wypoczęci i wyspani, co ma na nasz organizm ogromny wpływ w ciągu dnia. Mnie sporo czasu zajęło znalezienie tego, na który ostatecznie się zdecydowałam. Ja szukałam materaca do łóżka małżeńskiego i taki znalazłam na https://expertsnu.pl/s/14/materace-160x200 .

Re: Zdrowy sen

: 23 mar 2020, 0:20
autor: adik
Zdrowy sen do podstawa dobrego stanu zdrowia i udanego dnia. Wiec gdy ze snem występują jakieś problemy to warto temu jakoś zaradzić. Dużo daje terapia u psychiatry. Jakbyście szukali kogoś doświadczonego to zobaczcie sobie PsychoMedic np. w Łodzi ( mają kilak gabinetów w Polsce). Tu macie ich numer 42 644 44 44 .

Re: Zdrowy sen

: 26 mar 2020, 18:55
autor: dylewska
Wiem że materac jest ważny ale jeśli chodzi o zasypianie to polecam miralo sen. Zasypiam po takim suplemencie szybciej niż zwykle i budzę się wypoczęta bo ten środek nie otumania i nie zaburza rytmu dobowego

Re: Zdrowy sen

: 28 maja 2020, 13:11
autor: katkas
Owszem, sen jest bardzo ważny i ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Niestety, z różnych względów moze być zakłócony - na przykład przez chrapanie. Wtedy warto sięgnąć po specjalne wkładki, np te opisane tutaj: http://sposobynachrapanie.pl/wkladka-on ... skuteczna/ Sama mam okazję je stosować i muszę przyznać, że są niezwykle skuteczne.

Re: Zdrowy sen

: 29 maja 2020, 14:22
autor: kumpel
zdecydowanie śpię za mało.

Re: Zdrowy sen

: 26 cze 2020, 16:19
autor: elmo
Sen jest jak lekarstwo, tak moja babcia zawsze mówiła i coś w tym jest. Odpowiednia ilość snu jak i jego jakość jest niezwykle ważna dla każdego organizmu. Niestety coraz więcej osób ma problem z bezsennością i to nie jest dobrze. Możecie też na https://www.centrumdobrejterapii.pl/mat ... czesnosci/ poczytać sobie nie tylko o przyczynach, ale też jakie skutki są takiej bezsenności. Dlatego nie można bagatelizować tego problemu.