Strona 1 z 1

Fitness Białystok

: 12 sty 2020, 10:43
autor: Ollis
Planuję rozpocząć przygodę ze sportem i przede wszystkim interesują mnie siłownia i zajęcia fitness. Dlatego przychodzę do Was z pytaniem czy korzystaliście może z siłowni CityFit w Białymstoku https://cityfit.pl/kluby/bialystok-gale ... e-wzgorze/ jeśli tak, to jakie są Wasze opinie na ich temat oraz czy przede wszystkim mogliście osiągnąć z ich pomocą zamierzone cele? Pozdrawiam i mam nadzieję, że skutecznie mi doradzicie bo inaczej pewnie dłużej będę odkładał ten wybór.

Re: Fitness Białystok

: 10 mar 2020, 1:31
autor: niezapominajka
Ja jakoś mam opory z korzystania w siłowni , wolę poćwiczyć w domu. Zakupiłam sobie na https://www.marbo-sport.pl/ parę urządzeń w dobrych cenach i ćwiczę sobie w domu. Mają na swoje stronie duży wybór sprzętu więc dla każdego coś fajnego się znajdzie ;) .

Re: Fitness Białystok

: 03 maja 2020, 22:16
autor: Dziewczyna
A czy są tutaj może jacyś instruktorzy fitnessu? Jeśli tak, to gdzie robiliście sobie kursy? Ja widziałam ostatnio taka ofertę na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... r-fitness/. Co o niej sądzicie? Jak Wam się podoba program tego kursu?

Re: Fitness Białystok

: 01 cze 2020, 16:09
autor: shad.howe
Mam zamiar wrócić na siłownie i dlatego zastanawiam się czy torba sportowa 4f będzie dobrym zakupem https://sportowybazar.pl/tra-pol-1175-t ... wa-4F.html. Podczas zakupu torby warto sprawdzić nie tylko jej litraż, lecz także wymiary. Czy zmieści się do bagażnika samochodu? Czy mój sprzęt sportowy będzie swobodnie w niej spoczywał?

Re: Fitness Białystok

: 18 cze 2020, 22:07
autor: hunebe
O kondycje trzeba dbać, ale pamiętajcie też że trzeba wzmacniać mięśnie. Jedno z drugim musi iść w parze. I jeśli chodzi o ćwiczenia na dolną partię ciała to najlepiej do tego nadają się suwnice tego typu https://specialfitness.pl/55-suwnice-smitha . Posiadają odpowiednią konstrukcję, które nie obciąża stawów

Re: Fitness Białystok

: 18 gru 2020, 3:36
autor: obciążenia
można sobie urządzić domowy fitness
bieżnia do domu, ławka regulowana, obciążenia do sztangi, drabinki do ćwiczeń, d wszystko jest do kupienia na https://life-fitness.pl/

Re: Fitness Białystok

: 12 sty 2021, 0:40
autor: MarikaĆ
Jeżeli ktoś z was szuka profesjonalnego wyposażenie obiektów sportowych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://sportplus.pl/. Firma gwarantuję dostawę sprawdzonych urządzeń do wyposażenia hal sportowych, materacy, piłek, sprzętu fitness, tablice wyników i tym podobne.