Strona 1 z 1

Plandeka a namiot

: 26 lut 2019, 13:32
autor: Danka
Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. Szukałam juz tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ , trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.

Re: Plandeka a namiot

: 30 paź 2019, 15:26
autor: goma
Powiedzcie mi, a korzystaliście kiedyś z usług firmy vitabri.pl ? Widziałam w ich ofercie namioty na wynajem, bardzo wysokiej jakości. Co ciekawe, cena takiego wynajmu nie jest tak wygórowana jak w innych firmach. Zastanawiam się skąd ta różnica w cenie?

Re: Plandeka a namiot

: 17 kwie 2020, 10:59
autor: martan
Warto rozejrzeć się za jak najlepszym producentem plandek. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z firmą http://go-plan.pl/ Sam mam plandekę handlową od nich i jestem zadowolony zarówno z jej ceny jak i jakości.

Re: Plandeka a namiot

: 15 mar 2021, 9:28
autor: osś
Jeżeli chodzi o plandeki okryciowe, to my skorzystaliśmy z usług firmy Montaż i naprawa plandek Marta Czyż https://weychan.bytom.pl/oferta/plandeki-na-kontenery z Bytomia. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, wysokiej jakości produkty, odporne na różne warunki, promieniowanie UV oraz pleśń i grzyby, no i zmienne temperatury. Mają atrakcyjne ceny, zdecydowanie ich polecam.