Strona 1 z 1

Ubezpieczenie na rower

: 27 lut 2020, 11:07
autor: Malinka
Jak już ktoś zdecyduje się na rower to powinien pamiętać też o jego ubezpieczeniu. Poruszając się po drodze, nigdy nie wiesz co może Cię spotakać a takie ubezpieczenie może uchronić Cię przed wieloma konsekwencjami. Myślę że ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... e_rowerowe może bardziej wprowadzić Cię w całą tematykę ubezpieczenia.

Re: Ubezpieczenie na rower

: 06 lip 2020, 21:05
autor: Tanika
Oczywiście, że tak. Ja jestem zwolennikiem, szczególnie jako osoba, która każdą wolną chwilę spędza właśnie na rowerze. Warto jednak sprawdzić oferty ubezpieczenia na życie z tego względu, że wiele z nich zawiera właśnie tego typu zapisy.

Re: Ubezpieczenie na rower

: 13 lip 2020, 10:59
autor: okozey
Warto zadbać o takie ubezpieczenie, zwłaszcza jak często jeździmy na rowerze.

Re: Ubezpieczenie na rower

: 13 lip 2020, 17:16
autor: lucile15
Wyjeżdżam na wakację z rowerem. Mam zamiar kupić ubezpieczenie turystyczne, tylko jakie? Może porozmawiamy w tym temacie? Jest to dla mnie bardzo ważne. Wyjeżdżając na wakacje, zabieramy ze sobą cenny sprzęt elektroniczny: laptop, tablet, aparat fotograficzny, mp4, smartfon. Najczęściej są to przedmioty będące łakomym łupem dla złodziei - a będę spała w namiocie.________________________________________
https://www.polisaturystyczna.pl

Re: Ubezpieczenie na rower

: 11 lis 2020, 11:39
autor: Wiolka
W sumie nie myślałam o tym ale czemu nie. Pewnie to nie będzie jakoś bardzo kosztowne. Sprawdźcie sobie tu moze też sklep, firmę http://www.amos.auto.pl i ich akcesoria rowerowe. Proponowane tu bagażniki rowerowe na pewno wam się przydadzą.

Re: Ubezpieczenie na rower

: 14 lis 2020, 23:39
autor: łakoma
Niezależnie od tego jakie poszukujecie ubezpieczenie dla siebie, warto zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/inne/rower . Oni specjalizują się w tym zakresie i nakierują was na najlepsze propozycje. Ja też chce do nich się zgłosić, ponieważ interesuje mnie ubezpieczenie rowerowe.

Re: Ubezpieczenie na rower

: 09 cze 2021, 17:04
autor: kilobajt
W sumie ja dopiero pierwszy raz o takim ubezpieczaniu słyszę i muszę przyznać, że jak najbardziej sama kwestia ubezpieczania się jest dość ważna. Podoba mi się również to co napisano w https://kioskpolis.pl/wyjazd-za-granice ... do-egiptu/ gdyż faktycznie samo ubezpieczenie przy wyjeździe do Egiptu jest czymś niezwykle ważnym.