Strona 1 z 1

Cukrzyca - glukometr

: 19 mar 2020, 10:39
autor: malyswiat5
Jeśli chorujesz na cukrzycę, to doskonale wiesz jak ważne jest używanie glukometru. Regularne i świadome badanie cukru może pozwolić na dobranie najodpowiedniejszych leków, a także dać szansę na jak najbardziej dopasowane działania pod względem diety. To ważne, aby mieć je zawsze przy sobie.

Re: Cukrzyca - glukometr

: 18 kwie 2020, 13:59
autor: Sarina
cukrzyca to powazna choroba - moja babcia na nia choruje. Trzeba uwazac na to co sie je. Moja babcia niestety nie moze sobie juz gotowac - probowalismy sie nia odpowiendio opiekowac jednak nie mozemy byc przy niej caly czas. Udalo sie jednak znalezc dla niej miejsce w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim gdzie otrzymuje wlasciwa i calodobowa opiekę. Teraz juz nie o nia nie martwimy - je tutaj zdrowo a stan zdrowia bardzo sie jej poprawił.

Re: Cukrzyca - glukometr

: 05 wrz 2020, 8:23
autor: kozi44
a słyszałaś może o leczeniu ozonem? tu możesz doczytać więcej https://vitalea.pl/oferta/ozonoterapia/ ... a-ozonowa/ To bardzo skuteczna metoda leczenia wielu chorób. Z łatwością radzi sobie z wirusami, bakteriami i grzybami. To skuteczna alternatywa od chemii aptecznej. warto się zainteresować tym tematem