Strona 1 z 1

Suplementy diety - jakich używacie?

: 04 maja 2020, 5:47
autor: tymora1976
Witam serdecznie :) Jakich suplementów diety używacie na co dzień? Pytanie też, gdzie je kupujecie? Planuję nieco zadać o swoje zdrowie, między innymi właśnie poprzez branie suplementów :)

Re: Suplementy diety - jakich używacie?

: 15 maja 2020, 21:21
autor: Miłowita
Ja piję sok z aloesu i piję naturalne ekstrakty olejowe i potwierdzam, że to działa. Wszystkie produkty kupuję na proaktiv.pl, bo moim zdaniem mają najlepsze ceny i jakość produktów. Zresztą słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego sklepu i ja to podtrzymuję :)

Re: Suplementy diety - jakich używacie?

: 24 maja 2020, 16:59
autor: mczay
Najważniejsze jest, aby stosować medykamenty odpowiednie do naszych dolegliwości. Na stronie: http://www.jaw.pl/2020/04/zaburzenia-er ... -poradzic/ jest artykuł, który podpowiada jak radzić sobie z zaburzeniami erekcji. Panowie zazwyczaj wstydzą się tej dolegliwości, a prawda jest taka, że trzeba zacząć działać jak najwcześniej.

Re: Suplementy diety - jakich używacie?

: 02 cze 2020, 21:17
autor: Sarina
Lepiej zdecydować się na odpowiedni catering dietetyczny. Zajrzyjcie na oferte cateringu Avocado https://cateringavocado.pl/ to firma która specjalizuje się w zdrowym ozywianiu. Oferuje aż 5 róznych zbilansowanych programów dietetycznych.

Re: Suplementy diety - jakich używacie?

: 24 mar 2021, 17:20
autor: Pyśka
W naturalnym biegu życia produkcja kolagenu spada, a co za tym idzie, zmniejsza się również sprężystość i elastyczność skóry, ujawniają się zmarszczki, a cera staje się matowa. W związku z tym zainteresował mnie suplement diety z kolagenem, który jak tu pisze
https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... ment-diety świetnie sprawdza się w regeneracji po ciężkim treningu oraz dobrze działa na odmłodzenie i wygląd skóry. A mój organizm tego właśnie potrzebuje.