Strona 1 z 1

Stomatologia Śląsk Tychy

: 30 maja 2020, 16:04
autor: mczay
Czy macie do polecenia stomatologa na Śląsku a najlepiej w Tychach gdzie można leczyć kompleksowo zęby i u dorosłych i u dzieci? Tylko sprawdzone namiary. Mam problem z całym przodem, zęby zniszczone dość znacznie i nie wiem co teraz z nimi się uda zrobić. Jak ceny w takich gabinetach?

Re: Stomatologia Śląsk Tychy

: 31 maja 2020, 0:26
autor: kacc
Najlepszy stomatolog Tychy? Bardzo chętnie Ci polecę klinikę http://endo-medica.pl/ . Znajdziesz namiary i telefon w sieci, klinika jest na ulicy Dunikowskiego. Lekarze pracujący to dr Terlecki i dr Terlecka. Mają 30 lat doświadczenia w zawodzie, to już dużo mówi. Ciągle się jeszcze dokształcają, leczą kompleksowo, bardzo estetycznie. Można do nich zapisać także dzieci. Wykonują uzupełnienia protetyczne jeśli jest taka konieczność. Co do cen - naprawdę atrakcyjne. Na stronie jest cennik w każdym razie. Zęby są praktycznie nie do poznania po zakończonym leczeniu. Leczenie zupełnie bez bólu, sprawnie, w miłej atmosferze.

Re: Stomatologia Śląsk Tychy

: 04 mar 2021, 12:38
autor: Rafał
Jeżeli mogę polecić dobrego plecenia stomatologia to warto odwiedzić klinikę Viscardi w Tychach. Mój znajomy polecił mi tę klinikę i nareszcie znalazłem swoje miejsce i bezstresowo wyleczyłem wszystkie zęby. Za jakiś czas zamierzam podjąć się leczenia wady zgryzu też w tej klinice.