Strona 1 z 1

skup

: 30 lip 2020, 13:04
autor: paulinabb
Skup makulatury Kraków - polećcie jakiś skup

Re: skup

: 16 lis 2020, 17:44
autor: Dorcia
Mnie natomiast zależy, aby zlecić jakiejś firmie niszczenie dokumentów oraz skup makulatury. Została mi polecona Medien Partner https://medienpartner.pl/ i chyba do nich właśnie się zgłoszę. Z tego co widzę na stronie mają bardzo rozbudowaną ofertę. Może Ciebie również zainteresuje. Dysponują wszelkimi niezbędnymi urządzeniami do recyklingu odpadów i podobno są bardzo rzetelni.

Re: skup

: 28 lis 2020, 17:08
autor: mućka
Jak widać skupy są różne. Mnie zależało na znalezieniu skupu samochodów w niedalekiej okolicy. Nigdy sama nie sprzedawałam samochody, nie znam się na tym więc nie chciałam się nawet sama za to brać. Tutaj https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ znalazłam fachowców w swoim mieście, którzy takimi tematami się zajmują. Zadzwoniłam pogadaliśmy i panowie podjechali w umówionym terminie. Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bez stresu a na tym mi zależało.

Re: skup

: 26 lut 2021, 18:00
autor: marvin
Niedaleko Inowrocławia w Kruszy Zamkowej znajduje się skup odpadów Gomb-Złom https://www.gomb-zlom.pl/oferta/skup-zlomu Macie tam skup m.in. metali kolorowych, części maszyn czy odpadów poremontowych. Co ważne skup zapewnia również transport złomu, także to wygodna opcja. Mają dobre, wręcz konkurencyjne ceny, myślę że zdecydowanie warto sobie ich zapamiętać.

Re: skup

: 15 mar 2021, 11:03
autor: boń
Jeżeli chodzi o skup makulatury, tworzyw sztucznych, czy po prostu metali kolorowych: miedzi, aluminium, mosiądzu, brązu, chromoniklu, ołowiu, cynku i stali oraz metali żelaznych, to nasze przedsiębiorstwo oddaje tego typu odpady do skupu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom. Ich oferta w pełni nam odpowiada, bez problemu zajmują się także recyklingiem materiałów. Mają korzystne ceny, pracują legalnie, polecam.

Re: skup

: 24 mar 2021, 18:37
autor: Płanek
Jeśli interesuje was skup złomu czy na przykład metali kolorowych warto zajrzeć do http://www.skup-zlomu.net/o-firmie.html . Poza tym pracują zgodnie z obowiązującymi normami i w przypadku recyklingu dbają o przestrzeganie zasad tak, aby nie szkodzić środowisku. Oferują dobre stawki i zawsze uprzejmie podchodzą w stosunku do klienta.

Re: skup

: 28 mar 2021, 19:50
autor: kałek
Gdybyście szukali dobrego złomu specjalizującego się w skupie różnego rodzaju kabli, to polecam zajrzeć tutaj https://skup-kabli.szczecin.pl/kontakt.html . Współpracujemy z nimi już kilka lat i to naprawdę świetni specjaliści z wysoką świadomości proekologiczną, co dzisiaj zasługuje na wyjątkowe uznanie. Oferta szeroka, a współpraca na dobrych warunkach. Polecam.

Re: skup

: 12 kwie 2021, 18:44
autor: barylek
Generalnie rzecz biorąc u mnie w mieście jest skup https://skupautpoznan.pl/wielkopolska/konin/ tylko zastanawiam się czy do nich się zgłosić czy gdzie... chodzi o to, że nie wiem jak to wygląda od strony cen i po czym poznać, że dana firma nie zaniża cen za samochody? Podpowiecie trochę?

Re: skup

: 16 maja 2021, 15:36
autor: lenorća
Wszystkich z woj. śląskiego i nie tylko zachęcam do oddawania makulatury do firmy ORION Recykling, która znajduje się w Koziegłówkach. Sama regularnie oddaję im odpady z tworzyw sztucznych oraz makulaturę - przynajmniej w te sposób mogę się przyczynić do ochrony środowiska. Jeżeli chodzi o makulaturę to przyjmują zarówno książki, gazety, tektury, jak i tuleje. Papier idealnie nadaje się do przetworzenia, więc szkoda, aby się marnował i zalegał nam w domu.

Re: skup

: 22 maja 2021, 18:43
autor: fómert
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która specjalizuje się w skupowaniu odpadków z tworzyw sztucznych to polecam wam skontaktować się z http://recyklingtworzyw.com/ Moja firma od dawna z nimi współpracuje i mogę powiedzieć że płacą całkiem niezłe pieniądze za odpadki tego typu.

Re: skup

: 30 cze 2021, 18:05
autor: SebaŻ
Ostatnio robiłem porządki w garażu i powiem wam, że znalazłem bardzo dużo złomu. Z racji tego , że garaż szykowałem garaż pod wynajem siłą rzeczy musiałem wszystko usunąć. Dobrze, że niedaleko mnie jest skup i zamówiłem transport z http://www.klanskup.pl/oferta/ i przyjechali , zabrali , zapłacili i po sprawie.

Re: skup

: 24 lip 2021, 21:36
autor: Kemił
Ja wam polecam skup złomu i metali kolorowych w Gubinie. Tutaj https://www.skupzlomu-gubin.pl/oferta/skup-zlomu możecie poczytać o ich ofercie. Mają naprawdę konkurencyjne stawki i ponadto świadczą usługi transportu złomu. Współpracę z nimi nawiążecie zarówno jako klient indywidualny, jak i firma. Polecam. Warto skorzystać.

Re: skup

: 24 lip 2021, 21:56
autor: JędrulaŃ
Jeżeli ktoś z was szuka dobrego skupu złomu to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.skupzlomuslask.pl/oferta OSD Piotr Mościński z miejscowości Konopiska https://www.skupzlomuslask.pl/kontakt . Skup przede wszystkim oferuję dobre ceny i przyjmują złom w formie detalicznej lub hurtowej skupem złomu detalicznie i hurtowo i przyjmują metale kolorowe i stalowe.

Re: skup

: 02 sie 2021, 16:40
autor: demciaś3
Sama mieszkam w okolicach Bydgoszczy, więc niestety w kwestii krakowskich skupów nie pomogę, ale jeśli ktoś szukałby analogicznego miejsca właśnie w Bydgoszczy to mogę polecić Zakład Obrotu Złomem: http://zakladobrotuzlomem.pl/makulatura/ Przyjmują nie tylko złom, ale też tworzywa sztuczne, elektrośmieci, a do tego właśnie każdego rodzaju makulaturę. Można się z nimi łatwo dogadać, pieniądze dostaje się od ręki, a na ich stronie jest też zamieszczony cennik. Ja tak pozbyłam się wszystkich moich starych książek i zeszytów, które latami zalegały mi na strychu.

Re: skup

: 06 sie 2021, 21:54
autor: ginamó
Generujemy sporo takich odpadów, dlatego odezwania się do http://surowce-wtorne.poznan.pl/oferta/ na skup było koniecznością. Zgarniają dla nas wspomniane, metalowe pozostałości bez najmniejszego kłopotu. Czy to akumulatory czy metale kolorowe, zawsze znikną natychmiast za ich pomocą!

Re: skup

: 20 sie 2021, 10:29
autor: Meśki
Hej. Ja prowadzę zakład mechaniczny i dodatkowo robię jako ślusarz/spawacz. Złomu u mnie na podwórku więc leżą tony. Od kolegi dostałem namiary na skup złomu VHZ POLSKA w Gubinie https://www.skupzlomu-gubin.pl/kontakt Bardzo mi się on spodobał, bo Panowie sami przyjeżdżają, zabiorą nawet najcięższe żelastwo, jakie może być. A co najważniejsze, oferują dobre ceny. Tam zawsze sprzedają też moi znajomi oraz cała okolica. Mogę każdemu polecić ten skup, bo naprawdę warto.

Re: skup

: 05 wrz 2021, 18:29
autor: małka
Jeśli chodzi o skup surowców wtórnych to koniecznie zerknijcie sobie do tej oferty: https://profesrecykling.pl/skup-surowcow/ . W moim mniemaniu posiadają szeroki wachlarz ofertowy, jeżeli chodzi o skup. Sam miałem do oddania sporo złomu i muszę przyznać, że udało mi się u nich uzyskać naprawdę bardzo dobrą cenę.

Re: skup

: 18 wrz 2021, 13:42
autor: Jadźka
Jeśli szukacie dobrego skupu samochodów to zajrzyjcie na https://autokasacja24.com/auto-zlom-zywiec/. Firma skupuje samochodu w różnym stanie i różnych marek. Możecie liczyć na bardzo dobre ceny za sprzedaż auta oraz pomoc w załatwianiu formalności. Dzięki pozbyciu się auta nie będziecie musieli płacić np. OC. Oprócz tego możecie znaleźć części do uszkodzonych aut, również mało dostępnych na rynku.

Re: skup

: 29 wrz 2021, 17:48
autor: Mariusz SzymczykŚ
Ja mam właśnie mam do oddania dużo złomu ale nie bardzo wiem gdzie mam się z nim zgłosić. Dobrze, że znalazłem firmę z pomocą kolegi http://www.klanskup.pl/ i właśnie tu zamierzam wszystko oddać. Z tego co się dowiedziałem to firma oferuję dobre ceny wiec trochę kasy zo ten złom zbiorę.