Strona 1 z 1

Dom opieki

: 15 sie 2020, 23:15
autor: Sarina
Czesc macie moze kogos aktualnie w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego domu seniora https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego miejsca dla mojej babci, co myslicie?

Re: Dom opieki

: 17 sie 2020, 11:19
autor: kumpel
Do mnie osobiście takie miejsca nie przemawiają. Zdecydowanie bardziej jestem za wynajęciem wykwalifikowanej opiekunki dla osoby, która wymaga już opieki. U nas to zajęcie niestety popularne nie jest, jednak na terenie Niemiec sporo od jakiegoś czasu zyskuje na popularności. Tutaj https://careofyou.pl/jak-wyglada-typowy ... niemczech/ natrafiłem na artykuł, który bardzo mnie zainteresował. Miejmy nadzieję, że i do nas ta moda przyjdzie i przestanie się oddawać osoby starsze jak zużyte meble.

Re: Dom opieki

: 26 sie 2020, 16:53
autor: Oglik
Ja mam bliską osobę w domu opieki Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim i ma się dobrze. Nie było łatwo ją nam tam umieścić, bo wiadomo, że to ciężka decyzja, ale jej nie żałujemy, bo wiemy, że tam ma się dobrze. A my odwiedzamy ją jak tylko możemy.

Re: Dom opieki

: 03 lis 2020, 15:40
autor: Daenerys
Wszystko zalezy tez od naszej rodziny, oja babcia chciała iść do domu http://podtopolami.eu ona bardzo szybko się zaaklimatyzowała tam i jest bardzo zadowolona, bo poznała tez wielu fantastycznych przyjaciół i ma opieke cala dobe