Strona 1 z 1

Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 04 sie 2020, 12:01
autor: Ollis
Szukając dobrego materaca który umożliwi Wam zdrowy sen na pewno warto abyście odwiedzili sklep https://alvare.pl/ w którym znajdziecie wiele propozycji w zależności od potrzeb, rozmiarów i jednocześnie dodatkowe akcesoria jak pościele i poduszki. Z nimi na pewno zauważycie zmianę i co jednocześnie ważne cenowo jest także bardzo w porządku :)

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 25 sie 2020, 12:05
autor: Sarina
Moim zdaniem materac powinien byc maksymalnie dostosowane do potrzeb jego użytkownika. Od siebie polecam zajrzec tutaj https://sypialniaplus.pl/ maja swietne materace zdrowotne - ja mam taki z profilowana pianka ktora dopasowuje sie do ksztaltu ciala - wkoncu sie wysypiam

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 29 wrz 2020, 9:37
autor: koliś
jesli kupujemy materacyk dla naszego dziecka to tez powinnismy wybrac dobry model jakosciowo, taki jak ten https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy/ wygodny, odporny na uszkodzenia

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 30 wrz 2020, 11:48
autor: kilobajt
Faktycznie jeśli chodzi o sam zdrowy sen to ja również jestem zdania, że bardzo dużą rolę w tej kwestii odgrywa również sam materac. Kiedy chcemy dowiedzieć się jaki materac będzie dla nas zdecydowanie najlepszy to jest odpowiednie miejsce do tego. Ja korzystałem w głównej mierze z rankingu materacy http://www.materace-ranking.pl/ i to właśnie w tym miejscu nie miałem żadnego problemu aby znaleźć ten najlepszy materac.

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 21 paź 2020, 7:54
autor: diś
No prawda jest taka, że zdrowy sen wymaga wygodnego materaca. Nie ma innej możliwości, dlatego ja po prostu do nowego mieszkanka będę czegoś takiego szukała. Na razie przejrzałam wiele ofert i spodobał mi się materac kieszeniowy https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14 od MateracNaWymiar.pl . Jestem jednak otwarta na równie ciekawe propozycje.

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 21 gru 2020, 21:18
autor: jeggi89ą
powiem tak fajny i ciekawy materac kupiłam na http://sypialniaplus.pl mają świetne i wygodne produkty niemal dla każdego :)

Re: Zdrowy sen - odpowiedni materac

: 02 kwie 2021, 13:37
autor: Szumimiś
Najlepiej twardy, zbyt miękkie sprawią, ze będziesz wiecznie obolała, sowa kupiłam w jysk, a 12 lat i jest nadal super. Warto tez pomyśleć o dobrej pościeli i prześcieradle. Przyjemne dla skóry też przyczyniają się do dużego komfortu pod czas znowu. A dobry sen to podstaw dla zdrowia.