Strona 1 z 1

Grzybica stóp

: 21 maja 2019, 15:58
autor: Kitty
Jak poradzić sobie z grzybicą stóp? Wizyta u lekarza za dwa tyg, a kremy bez recepty nie działają… muszę jakoś przetrwać, poratujcie…

Re: Grzybica stóp

: 21 maja 2019, 15:59
autor: Herma
W książce Woda utleniona na straży zdrowia czytałam, że ma ona działanie nie tylko antybakteryjne, ale także przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Gdzieś też polecali kąpiele stóp w roztworze wody utlenionej na spękane pięty, ale nie na grzybicę stóp. Ale może to by pomogło, albo przynajmniej zahamowało rozwój, żebyś dotrwała do wizyty u lekarza. Powodzenia!

Re: Grzybica stóp

: 20 paź 2019, 22:00
autor: CieKawy
Grzybica stóp niestety nie jest niczym fajnym. Jeśli chodzicie na basen to łatwo złapać grzybka :) Na szczęście są teraz różne preparaty, które zapobiegają i leczą grzybicę. Zerknijcie na ofertę apteki internetowej https://www.apteka-leki.pl/ . Tu możecie zamówić środki przeciwgrzybiczne, które pomogą Wam pozbyć się dolegliwości.

Re: Grzybica stóp

: 24 paź 2019, 15:56
autor: parksa
Faktycznie to paskudna dolegliwość. Niestety można się nią zarazić nawet na basenie, więc nie mamy na to większego wpływu. Jednak o stopach należy dbać cały rok, również jesienią i zimą. Tutaj zdrowie-f10/grzybica-stop-t302.html możesz przeczytać ciekawy artykuł poradnikowy na ten temat. Wiele informacji z niego można śmiało wykorzystać.

Re: Grzybica stóp

: 26 paź 2019, 17:52
autor: Dzony82
Witam,czy na tego typu problemy skorne moze pomoc fototerpia? Chętnie poznam Wasze opinie na temat fototerapii https://febumed.pl/oferta_/57-Fototerap ... e-lampami Od lat zmagam sie z chorobami skory i bardzo zalezy mi na 100% wyzdrowieniu.

Re: Grzybica stóp

: 04 lis 2019, 21:17
autor: Dziewczyna
A na szczęście ze stopami nie mam takiego problemu, ale raz dopadła mnie grzybica jamy ustnej o gardła. Nie było to przyjemne, ale stosunkowo szybko dało się wyleczyć ;) Pomógł mi w tym bardzo środek przeciwgrzybiczy i przeciwbakteryjny Octenisept. Może mieliście z nim wcześniej do czynienia?

Re: Grzybica stóp

: 06 lis 2019, 17:25
autor: katkas
Ja na szczęście nigdy nie miałam problemow z grzybicą, ale zdaję sobie sprawę z tego, jakie to może być uciążliwe. Polecam wam zajrzeć na stronę https://j8.pl/ jeśli jeszcze jej nie znacie. Znajdziecie tam wiele porad na temat zdrowia, urody, ale też codziennych spraw. Możliwe, że są tam także sposoby na to, jak radzić sobie z grzybicą.