Strona 1 z 1

Praca kierowcy i energetyki

: 13 lip 2019, 13:50
autor: Danka
Mój facet pracuje jako kierowca i pije ogromne ilosci tigerow. Już wspominał kilka razy że źle się po nich czuje ale podczas jazdy mu pomagają. Teraz pomyslałam , ze może dala bym mu zdrowsze rozwiazanie. W sklepie widziałam suplement S8, działa chyba podobnie do energetyka tylko to zdrowsze rozwiązanie. Wy stosujecie?

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 15 sie 2019, 16:42
autor: Szymek
Czasem zdarza mi się sięgać po energetyki- rano zazwyczaj. Wiem jednak że są niezdrowe dlatego piję je raczej sporadycznie, gdy jestem naprawdę zmęczony, a muszę dać sobie radę z jakimś zadaniem. Kiedy natomiast najzwyczajniej chce mi się pić, coraz częściej wybieram wodę. Tego zdrowego nawyku nauczyłem się w zasadzie w pracy, mamy tam wygodny w obsłudze, elektryczny dystrybutor z wodą źródlaną, taki jak możecie zobaczyć na http://aquamo.com.pl/woda_do_firmy_urz% ... ry_do_wody . Mając urządzenie parę metrów od biurka, przestałem chodzić do automatu z napojami lub do sklepu. Muszę przyznać, że nawet polubiłem picie wody.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 29 sie 2019, 12:01
autor: lordis
nie jest wcale dobrze pić dużo energetyków. lepiej juz pic kawę

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 17 wrz 2019, 13:47
autor: nikelodon18
Aby wykonywać pracę jako kierowca, wcześniej nalezy wykonać specjalistyczne badania psychotechniczne dla kierowcy. Gdy sam pracowałem jako kierowca, miałem wykonywane badania w www.psyche.czest.pl Badania kierowane są dla wszystkich kategorii!

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 09 paź 2019, 13:31
autor: martan
Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu badań psychologicznych to ja w tej sprawie polecam wam skontaktować się z http://autosugestia.com/ w Gliwicach. Sam tam wykonywałem badania tego typu gdy chciałem zostać zawodowym kierowcą.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 23 paź 2019, 18:34
autor: dylewska
Też jestem kierowcą ale nie piję energetyków, uważam że lepsze są elektrolity bo pomagają zwalczać problemy z koncentracją a dobrze nawodniony organizm zdecydowanie lepiej funkcjonuje

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 20 lip 2020, 11:12
autor: edran
Bycie zawodowym kierowcom to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zajrzeć na stronę https://kariera.transpoloniagroup.pl/ Dzięki nim mam całkiem nieźle płatną pracę zawodowego kierowcy.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 09 sie 2020, 1:36
autor: eluśka
Na portalu Fachpraca trzeba się rozejrzeć. Szczególnie zobacz oferty pracy Kraków. Jest tam spore zapotrzebowanie na kierowców. Uważam, że warto poszukać sobie takiej pracy, w której będziemy czuli się dobrze i każdego dnia chętnie będziemy do niej chodzili.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 05 wrz 2020, 14:33
autor: Dzony82
Witam,co sądzicie o agencjach pracy? Ja chcę pomoc koledze,ktory pochodzi z Ukrainy znalzc prace,w ktorej bedzie godnie zarabial. Niestety,dyskryminacja w Polsce nie pozwala zarabiac godnie osobom z Ukrainy. https://atlaswork.eu/ Co o tym sądzicie ?

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 15 wrz 2020, 13:48
autor: mczay
Trzeba też pamiętać że każdy kierowca który chce pracować zawodowo w tym fachu musi mieć zrobione badania psychotechniczne. Takie badania można wykonać w medycynie pracy w tym https://cmp.med.pl/cmp-ochota/medycyna-pracy/ centrum medycznym. Polecam bo mają tam fachowych lekarzy.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 13 sty 2021, 22:46
autor: ewe211
Wydaje mi się, że dość sporym udogodnieniem dla pracownika (szczególnie tego, który dopiero zamierza podjąć u Ciebie pracę) będzie skorzystanie z oferty https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ . Dzięki niej wszystkie badania pracownik zrobi sprawniej i bez nerwów.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 19 sty 2021, 23:40
autor: Karolż
Jeżeli ktoś w was szuka przychodni, która oferuję właśnie badania z zakresu medycyny pracy i badania kierowców to polecam zapoznać się z oferta tej firmy www.medycynapracybielsko.pl. Ja takie badania u nich robiłem i wszystko odbyło się na 5+.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 25 sty 2021, 13:51
autor: oluś090
No niewątpliwie znalezienie pracy we własnym zawodzie nie jest łatwe, ale trzeba szukać! Ja pomocy szukam w internecie, ponieważ nie tylko są dostępne tutaj ogłoszenia, ale i oczywiście też porady. Jedną z ulubionych stron jest http://moja-alzacja.pl/Kreujmy-nowa-rze ... a-w-Lodzi/ , bo można znaleźć mnóstwo wskazówek.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 26 sty 2021, 12:03
autor: kentka
A m oze praca w holandii za granica? nie chcielibyscie ? Mnie sie wydaje ze to całkiem fajna robota zwłaszcza jak jestescie samotni. Ja znalazłam prace na http://hollandcontracting.pl

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 28 sty 2021, 14:50
autor: goma
A spotkaliście się już z tym, że pracodawca wymagał od was testu gallupa? Właśnie czytam tutaj https://www.cludo.pl/test-gallupa-czyli ... talentach/ na ten temat i nie ukrywam, ze bardzo mnie zainteresowała ta kwestia. Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 19 lut 2021, 12:31
autor: ewuś
Przed podjęciem takiej pracy z pewnością trzeba wykonać niezbędne badania i odwiedzić lekarza medycyny pracy. Ja w takich sytuacjach zawsze odwiedzam warszawską przychodnię Medivita, którą znajdziecie na Mokotowie, na ulicy Rejtana 15 https://badania.medycynapracywawa.pl/. Super obsługa, ekspresowe terminy. Od jakiegoś czasu można też skorzystać z konsultacji online :)

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 25 lut 2021, 23:26
autor: jóźka99
Witam, chcę pomoc koledze z Ukrainy znalezc odpowiednio płatną pracę. Co sądzicie o poszukiwaniach przez agencje pracy? Będę wdzięczna za wasze opinie na temat tej agencji https://atlaswork.pl/uslugi/rekrutacja- ... -z-ukrainy Co o tym sądzicie? Czy uważacie,że warto poszukiwać przez agencje? Pozdrawiam.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 27 lut 2021, 17:14
autor: dobsoń3
Dla mnie jako kierowcy ważna jest wygoda, zazwyczaj trasy po całej europie więc korzystam z porządnych i trwałych ubrań roboczych. Podrzucę link, jak by ktoś był zainteresowany, bo warto spojrzeć na ofertę anco https://anco.com.pl/pl/c/Spodnie-robocze-meskie/284. Spodnie, ale tez i reszta garderoby znajdzie się dla każdego do pracy fizycznej w szególności ;)

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 08 mar 2021, 11:46
autor: steffi
Nie jest to pewnie jakoś wybitnie zdrowe, ale jakoś ze zmęczeniem, sennością trzeba sobie radzić przecież. Kierowcy raczej nie narzekają na brak pracy, w Polsce jest dużo centrów logistycznych, zapotrzebowanie jest. Ja tak szukałam czegoś w miarę lokalnie, chciałabym żeby mąż często pracował w Poznaniu i okolicy. Szukałam tak na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/pozna%C5%84/ ofert pracy dla niego i jest na szczęście w tym wybierać.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 12 sie 2021, 23:16
autor: Emilllń
Moim zdaniem ważne są też badania jeżeli chodzi o pracę. Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia przychodni jeżeli chodzi o badania wstępne to polecam zapoznać się z oferta tego punku w Jarocinie https://przychodniajarocin.pl/kontakt . Punkt oferuje również pomiar cukru we krwi, badanie okulistyczne, elektrokardiogram czy badanie słuchu to tylko niektóre z nich.

Re: Praca kierowcy i energetyki

: 10 wrz 2021, 18:01
autor: Dżejms
Jesli ktoś szuka pracy jako kierowca czy spedytor czy przewoźnik to wrzucam namiar na tę firmę https://imex-logistics.pl/Praca.html Pracodawca jest wiarygodny, to marka rozpoznawalna w branży. Mają na swoim koncie mase udanych realizacji i co wazne ciągle się rozwijają. Inwestują w sprzet ale i ludzi