Strona 1 z 1

zdrowy uśmiech

: 21 sty 2021, 15:59
autor: kazna
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty

Re: zdrowy uśmiech

: 22 sty 2021, 13:34
autor: aśka78
Jak chce się mieć piękne zęby trzeba o nie dbać. Jak już za późno to jest tyle możliwości. Jak zęba brak są implanty. Zobacz [url]https://implant-zebowy.pl/[url]. Bardzo dobre korony korony emax. Zęby wyglądają naturalnie i pięknie.

Re: zdrowy uśmiech

: 24 maja 2021, 13:25
autor: KamileczkaĆŁ
Powiem wam, że ja ja w pewnym okresie swojego życia zaniedbałam swoje zęby a konsekwencją tego była utrata 4 i 5. Niestety bardzo nie estetycznie to wyglądało i zdecydowałam się najpierw wyleczyć pozostałe zęby a potem wstawić implanty w tym punkcie Ddent w Policach http://ddent.pl/kontakt/.

Re: zdrowy uśmiech

: 28 maja 2021, 23:08
autor: hunebe
Rzeczywiście najlepiej w takim wypadku szukać informacji na specjalistycznych stronach, a także warto skonsultować się z lekarzem np. w gabinecie https://klinikastomatologii.eu/uslugi/leczenie-okluzji/ , gdzie dostępne jest leczenie okluzji. Zaburzenie okluzji wiążę się z nieprawidłowym kontaktowaniem się zębów górnych i dolnych.

Re: zdrowy uśmiech

: 15 cze 2021, 9:24
autor: toliś
Myślę, że na spokojnie warto pomyśleć o pakiecie stomatologicznym. Taka opcja jest naprawdę warta uwagi. Można w ten sposób niewątpliwie sporo zaoszczędzić. Tutaj https://mediccentre.pl/pakiety-stomatologiczne dowiecie się więcej na ten temat. Propozycji jest naprawdę sporo. Myślę, że warto z nich skorzystać.

Re: zdrowy uśmiech

: 25 cze 2021, 20:47
autor: ŁukaszWales
Jeżeli chcecie zadbać o zęby to warto regularnie chodzić na wizyty kontrolne.. Ja kiedyś to zaniedbałem, na szczęście odratowano moje uzębienie w Elektoralnej w Warszawie, z resztą wiele zabiegów można tam wykonać i zainwestować w swoje zęby z pewnością, że wszystko zostanie dobrze wykonane.

Re: zdrowy uśmiech

: 01 lip 2021, 18:30
autor: Dzony82
Bardzo ważną sprawą jest mieć piękne zęby i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest dbać o stan swojego uzębienia. Muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu częściej uczęszczam do ortodonty. Na ostatniej wizycie mój dentysta zauważył, że wyrasta mi "ósemka" tzw. ząb mądrości i trzeba było myśleć nad wyrwaniem. Wpadłem na artykuł w internecie: https://www.impactfactor.pl/czy-usuniec ... powiadamy/ tutaj znajdziecie więcej ważnych informacji na ten temat . Polecam się zapoznać szczególnie jeśli ktoś tak jak ja ma stresa przed wizytą u ortodonty. Pozdrawiam. :)

Re: zdrowy uśmiech

: 04 lip 2021, 0:04
autor: pyśka
Podstawą zdrowego i pięknego uśmiechu są proste i prawidłowo ustawione zęby. Dlatego ja jako już dorosła osoba zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne za pomocą aparatu. Zapisałam się na konsultację do Rock Your Smile w Warszawie https://www.centrum-ortodontyczne.pl/ i od pół roku noszę aparat :)