Strona 1 z 1

transport niskopodwozowy

: 25 mar 2021, 19:26
autor: kazna
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.koptech.com.pl/transport-maszyn/

Re: transport niskopodwozowy

: 08 kwie 2021, 4:42
autor: artuś00
Witam,chce nawiazac wspolprace z firma transportowa,ktora bedzie rzetelna i profesjonalna. Co sądzicie o tym https://pks-sa.com/oferta/transport-miedzynarodowy.html ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Zalezy mi na tym,by transport odbywał sie na terenie Europy. Pozdrawiam.

Re: transport niskopodwozowy

: 16 kwie 2021, 12:51
autor: Miłos44
W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań skutecznych rozwiązań, które pozwolą Wam realnie wpływać na swoją firmę transportową i jednocześnie zwiększając przy tym efektywność oraz jednocześnie ograniczając zbędne wydatki. Dlatego też my wybraliśmy system Flotman dzięki któremu możemy nie tylko kontrolować zużycie paliwa, lokalizacje, integrować się z giełdami zleceń ale nawet odczyt danych z tachografów na odległość o czym dowiecie się więcej na https://www.flotman.pl/blog/zdalny-odcz ... i-flotman/ Pozdrawiam i udanego biznesu Wam życzę!