Strona 1 z 1

transport maszyn

: 24 kwie 2021, 17:40
autor: kazna
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://www.koptech.com.pl/transport-nienormatywny/

Re: transport maszyn

: 30 kwie 2021, 13:07
autor: stolarską3
Jeśli chcesz zamówić konstrukcje stalowych do swojego budynku przemysłowego to myślę, ze możesz sprawdzić ofertę na stronie maszyny stolarskie https://www.eci.com.pl/1159-maszyny-do-drewna-maszyny-stolarskie-do-obrobki-drewna Do mojej firmy wykonali bardzo dobre balustrady oraz podesty stalowe. Jakość naprawdę jest dobra, a pracownicy dużo doradzą i są pomocni.

Re: transport maszyn

: 19 cze 2021, 13:21
autor: RomekŚ89
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy TRANSMID z Warszawy, która oferuję takie usługi jak : transport ciężkich maszyn, kontenerów i urządzeń przy pomocy samochodów ciężarowych z HDS https://transmid.pl/blog/root/kontakt . Kilka razy korzystałem z pomocy tej firmy i naprawdę wykonali kawał dobrej roboty, szybko i sprawnie.