Strona 1 z 1

wesele

: 20 cze 2021, 22:02
autor: gość
Piękne dwie sale znajdują się w Hotelu Willa Zagórze. Warto zobaczyć ofertę, zdjęcia i piękny film http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html gdy tort wjeżdza na salony. Jakbym mogła się cofnąć w czasie to właśnie tam zrobiłabym swoje wesele Pieknie, schludnie z klasą. Uwielbiam takie miejsca.

Re: wesele

: 21 cze 2021, 9:32
autor: kamilski
U mnie z wyborem sali problemu nie było, bo swoją wymarzoną od dawna miałem już upatrzoną i zaklepaną. Schody zaczęły się przy wyborze zespołu muzycznego, gdzie trafiłem dość przypadkiem na http://odjazdowewesela.pl/legenda-disco ... im-weselu/ . Rewelacyjna opcja, bo mowa tutaj o legendzie disco polo. A przy ich kawałkach każdy ruszy do tańca.

Re: wesele

: 04 wrz 2021, 10:04
autor: Dziewczyna
Przed weselem przyjdzie jeszcze oczywiście pora na wieczór panieński :) Czy któraś z Was będzie go organizowała? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://happenings.pl/gadzety-na-panienski. Znajdziecie tam między innymi bardzo ładne szarfy na wieczór panieński oraz mnóstwo innych gadżetów ;)

Re: wesele

: 10 wrz 2021, 1:07
autor: rótkowska
Postanowiłam o wykonaniu skromnego wesela. Dlatego wybranie zajazdu Jonatan https://zajazd-jonatan.pl/o-nas/ w tym wypadku miało absolutny sens. Jakość tego miejsca, kombinacja potraw sprawiły iż wszyscy byli niezmiernie zadowoleni. Zabawa oczywiście trwała do białego rana, o to chodzi!

Re: wesele

: 13 wrz 2021, 11:27
autor: mórarz
Rozwiązania zaproponowane przez https://www.restauracjafaust.pl/przyjecia/wesela całkowicie sprostały moim wymogom. Tam odbyło się wesele a sala zrobiła niebywałe wrażenie. Wszyscy goście się pomieścili a największą atrakcją okazały się potrawy , smakowite i bardzo eleganckie na tym polu. Prawdziwy hit!

Re: wesele

: 13 wrz 2021, 11:52
autor: łukomska
Zalecam przyjrzeć się ofercie https://sklep.wesellove.pl/pl/c/SLUB-I-WESELE/42 . Stamtąd dostaliśmy sporo dodatków i wyposażenia pod eventy weselne. Tym sposobem prezentuje się to niezmiernie atrakcyjnie a do tego umożliwia poprawę kwestii wizualnej. Pilnie zainteresujcie się tym tematem!

Re: wesele

: 23 wrz 2021, 11:58
autor: krótka
DJ http://www.djwesele.pl/sprzet/ zapewnił nam prawdziwą zabawę na weselu. Dało to wiele radochy i pozwoliło się bawić na całego, do białego rana! Zalecam zainteresować się tą ofertą, także zastanów się nad tym koniecznie. Wszyscy goście byli w pełni zadowoleni z takiej kombinacji.

Re: wesele

: 11 paź 2021, 23:03
autor: dżordż88
Witam,zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej n atemat obrączek,ktore kupię przez Internet. Co sądzicie o tym,by zainwestowac wlasnie w takie? Najlepiej z grawerem. https://bovem.com.pl/pol_m_Obraczki_Zlo ... e-247.html Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za opinie.

Re: wesele

: 08 lis 2021, 17:49
autor: Jądwiga643
Na weselu przyjaciółki planuję balować w sukience, a potem przebrać się w elegancki kombinezon kupiony w Karko https://www.karko.pl/pl/c/Kombinezony-na-wesele/186. Ich damskie kombinezony plus size mają bardzo wygodny wykrój i nie spodziewałam się tak szerokiej gamy dostępnych rozmiarów. Widziałam, że teraz jest moda na nie, jest to alternatywa dla sukienek

(Na weselu przyjaciółki planuję balować w sukience, a potem przebrać się w elegancki kombinezon kupiony w Karko. Ich damskie kombinezony plus size mają bardzo wygodny wykrój i nie spodziewałam się tak szerokiej gamy dostępnych rozmiarów. Widziałam, że teraz jest moda na nie, jest to alternatywa dla sukienek)