Strona 1 z 1

Wizyta u psychiatry

: 08 lip 2021, 1:14
autor: Leoncja1983
Cześć kochani. Mam zamiar zapisać się po raz pierwszy do psychiatry i nie ukrywam, że bardzo się tym stresuję. Co sądzicie o poradni poradniasalomon.pl? Warto wybrać się właśnie tam?

Re: Wizyta u psychiatry

: 11 lip 2021, 0:18
autor: nicefor70
Według mojej opinii w Poradni Salomon przyjmuje najlepszy psychiatra Łódź, który potrafi zrozumieć potrzeby pacjenta i któremu absolutnie nie brakuje empatii. Naprawdę polecam każdemu, kto wciąż się waha.

Re: Wizyta u psychiatry

: 28 lip 2021, 13:20
autor: ewuś4332
Jedna z bliskich mi osób wciąż chodzi do psychiatry. Jej stan wymagał leczenia farmakologicznego, obecnie już nie jest na lekach, ale nie ma także nawrotu choroby. Leczy się w prywatnej klinice https://www.neuro-care.pl/poradnie-i-ce ... ychicznego . O tym miejscu mogę powiedzieć same dobre rzeczy, specjaliści są bardzo profesjonalni, sympatyczni, ale też i kompetentni. To, jaki ogrom pomocy od nich dostała jest niesamowite, dzięki nim i sobie, bo naprawdę pracowała nad sobą, obecnie czuje się lepiej niż nigdy wcześniej.

Re: Wizyta u psychiatry

: 19 sie 2021, 10:29
autor: pszczółka
Wielu seniorów boryka się z problemami zdrowotnymi. Sporo z nich również cierpi na choroby psychiczne. dlatego też wymagają oni niejednokrotnie całodobowej opieki. Czytałam o tym tutaj https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... szymi.html . Nie zawsze rodzina jest w stanie sama zająć się taką osobą, warto wtedy pomyśleć o opiekunce.

Re: Wizyta u psychiatry

: 21 sie 2021, 19:44
autor: Liśka
Czy pomoc psychiatry/ psychologa wystarczy do wyjścia z nałogu? Czy jednak konieczna jest terapia w specjalistycznym ośrodku ? Mój brat ma problem z narkotykami i zastanawiamy się nad umieszczeniem go w ośrodku Forest, czy może ktoś z was tam był albo z waszych bliskich?

Re: Wizyta u psychiatry

: 25 sie 2021, 13:08
autor: Grażyna11
Pewnie, że tak. Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to na pewno warto byłoby z nich skorzystać. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że wiele osób chwali specjalistów z https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ dlatego też może i Wy tam zajrzyjcie?