Strona 1 z 1

Woda, izotonik czy elektrolity?

: 18 paź 2019, 11:02
autor: stoper
Co pijecie podczas treningu?

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 10 lis 2019, 11:26
autor: hopee5656
Zdecydowanie wodę i skoro już mowa o wodzie, to ja polecam Wam sprawdzić taką propozycję, jak https://iwoniczanka.pl/ Wydaje mi się, że jest ona dobra dla całej rodziny, bo producent obiecuje, że jej jakość jest naprawdę wysoka. Może sprawdzicie sobie informacje na podanej stronie online.

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 20 lis 2019, 18:13
autor: mokka
Słyszałam od trenera personalnego jak nawodnić organizm i wiem że podczas treningu dobrze jest pić wodę ale od czasu do czasu warto też sięgnąć po odpowiednie elektrolity, zwłaszcza jeśli trening jest bardziej intensywny

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 27 maja 2021, 18:59
autor: Miłoszz
hopee5656 pisze: 10 lis 2019, 11:26 Zdecydowanie wodę i skoro już mowa o wodzie, to ja polecam Wam sprawdzić taką propozycję, jak https://iwoniczanka.pl/ Wydaje mi się, że jest ona dobra dla całej rodziny, bo producent obiecuje, że jej jakość jest naprawdę wysoka. Może sprawdzicie sobie informacje na podanej stronie online.
Ja też piję głównie wodę.

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 28 maja 2021, 14:01
autor: VeronikaŻ
Ja izotoników nie piję, a elektrolity jedynie jak mam jakieś problemy np żołądkowe. Na co dzień pijemy głownie wodę. Mineralną, niegazowaną. Taka jest najzdrowsza i też najbardziej mi smakuje. Dużo pijemy Staropolanki. Teraz ta woda ma loterię - www.loteriastaropolanka.pl , więc jak kupię ją za 10 zł to wtedy chowam paragon, żeby móc zarejestrować i wziąć udział w loterii.

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 29 maja 2021, 13:42
autor: Marćko33
A może ktoś lubi sięgać po nietypową wodę, której picie wnosi do organizmu masę zdrowych witamin i elektrolitów ? :D Jeżeli tak to polecam zakup wody na tej stronie https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Woda ... 240ml/1879 , woda alkaliczna to cos co przyda się w każdej diecie ;)

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 31 maja 2021, 13:05
autor: Mamuśka6344
Woda filtrowana z minerałami :) Najlepsza. Moja woda jest filtrowana przez ultrafiltrację, która przepuszcza minerały. Woda jest czyściutka, smaczna i idealnie nawadnia.
A polecam obejrzeć film o odpowiednim nawodnieniu :)
https://youtu.be/QAQKFO1HVAk

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 21 cze 2021, 16:01
autor: Olala
Ja bym jednak postawiła na soki. Są nie tylko smaczniejsze, ale też zawierają mnóstwo wartości odżywczych. Tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-a ... remium-nfc macie sok, który warto włączyć do swojej diety. To sok z aronii od Korabgarden. Nie zawiera dodatków, tłoczony jest na zimno, z całych owoców.

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 30 cze 2021, 8:12
autor: Eleńka
Warto zastanowić się nad taką opcją jak detox sokowy która skutecznie pozwoli Wam oczyścić organizm z toksyn, ale także utracić wagę i jednocześnie wzmocnić odporność. Jak znajdziecie chwilę, to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki z których korzystałam już nie raz z wersji premium na kilka dni, to pozwala wrócić do formy i cieszyć się pełnia zdrowia na co dzień :)

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 24 lip 2021, 23:24
autor: Kasia Kunać
Nawadnianie organizmu jest bardzo ważne i powiem wam, że ja pije bardzo dużo wody w czasę tych upałów bo inaczej bym nie dała rady funkcjonować. Polecam również zapoznać z tym bardzo ciekawym artykułem na temat nawadniania własnie https://www.dolekarzy.pl/artykul/jak-na ... wki-132615 .

Re: Woda, izotonik czy elektrolity?

: 30 lip 2021, 20:32
autor: Grażyna11
Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/suplementy/elektrolity/cs-9/1 i tam dowiedzieli się więcej na temat tego, jak ważne będzie w Waszym przypadku wykorzystanie odpowiedniej porcji elektrolitów. Warto zainteresować się tym tematem już teraz, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie.