Strona 1 z 1

Rehabilitacja

: 26 paź 2019, 20:45
autor: kasjopeja
Zawsze wydawało mi się, że rehabilitacja w Warszawie jest świadczeniem, którego nie uda się uzyskać w miarę sprawnie. Przekonaliśmy się jednak, że są ośrodki, gdzie rehabilitacja może się odbyć. Trafiliśmy do ośrodka Ortopedika, gdzie cały proces rehabilitacyjny był bardzo sprawny.

Re: Rehabilitacja

: 27 paź 2019, 16:33
autor: elza
Różne bywają sytuacje, czasami coś złamiemy. Czasami dojdzie do jakiegoś wypadku, kontuzji. A czasami z samo z siebie dojdzie do jakiegoś problemu. Często dobrym rozwiązaniem jest właśnie rehabilitacja https://www.mf-fizjoterapia.pl , która poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, metody lecznicze pozwala przywrócić sprawność, zapobiega zanikom mięśni czy zastojom krwi w kończynach.

Re: Rehabilitacja

: 28 paź 2019, 12:16
autor: goma
Uważam, że nie zależnie od przyczyny z której stworzył się problem zdrowotny, należy skorzystać z takiej opcji jak rehabilitacja. Ona na prawdę pomaga. Moja dalsza znajoma chodziło do centrum rehabilitacji http://rehapro.com.pl/ . Z każdym razem wracała zadowolona, ponieważ mają tam świetne podejście dla ludzi i znajdziecie się tam z prawdziwymi specjalistami.

Re: Rehabilitacja

: 31 paź 2019, 12:57
autor: mleczko90
Rehabilitacja jest ważna i nie mozna jej zaniedbać, najlepiej skorzystac z fizjoterapeuty który dojedzza do pacjenta z całym sprzętem
_____________________
https://best-med.pl/pozwolenie-na-bron/

Re: Rehabilitacja

: 09 gru 2019, 18:56
autor: kozi44
kasjopeja pisze: 26 paź 2019, 20:45 Zawsze wydawało mi się, że rehabilitacja w Warszawie jest świadczeniem, którego nie uda się uzyskać w miarę sprawnie. Przekonaliśmy się jednak, że są ośrodki, gdzie rehabilitacja może się odbyć. Trafiliśmy do ośrodka Ortopedika, gdzie cały proces rehabilitacyjny był bardzo sprawny.
Ja polecam przychodnię FMC jeśli chodzi o profesjonalną rehabilitacja ortopedyczna łódź Oni mają najlepsze opinie, tamtejsi lekarze cieszą się dużym zaufaniem wśród pacjentów. Także moim zdaniem warto tam się udac

Re: Rehabilitacja

: 10 gru 2019, 17:36
autor: barbara34
Ja również mogę polecić Ortopedikę, mają tam świetny zespół. Bardzo pomogli mojemu tacie gdy niezbędne było leczenie kręgosłupa w Warszawie. Teraz dochodzi do siebie po zabiegu i ma się coraz lepiej :)

Re: Rehabilitacja

: 11 gru 2019, 17:25
autor: davis12
Skutecznym sposobem na rehabilitację okazało się skorzystanie ze wsparcia i pomocy ośrodka rehabilitacyjnego http://owrposejdon.pl/ . Tam, na specjalnym turnusie przeszedłem przez nalezyte leczenie, które dosłownie postawiło mnie na nogi - o to chodziło!

Re: Rehabilitacja

: 17 gru 2019, 12:22
autor: Radomir
Po różnych urazach czy zabiegach warto chodzić na rehabilitację, bowiem to zawsze pomaga w powrocie do sprawności. Niestety często rozmaitym schodzeniom narządów ruchu towarzyszy ból. Tutaj znajdziecie sporo informacji o skutecznym leczeniu dolegliwości bólowych. Warto poczytać aby wiedzieć jak wygrać walkę z bólem. Wiadomo oczywiście, że jeśli ból nie przechodzi to trzeba udać się z tym do lekarza.

Re: Rehabilitacja

: 25 gru 2019, 21:11
autor: Sarina
Moja babcia akurat utrzymuje formę i to na poziomie. Ostatnio jednak ma problemy ze stawami ale odkad przebywa w Domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to widzę ,że się jej polepsza. Maja na miejscu wielu dobrych lekarzy i rehabilitantow- takze teraz spokojnie wraca do zdrowia, a my w domu jestesmy o nia spokojni

Re: Rehabilitacja

: 29 gru 2019, 23:08
autor: bloch.marcin
Jeżeli szukacie najlepszych specjalistów od rehabilitacji to koniecznie musicie zajrzeć tutaj https://rehit.pl/ . Działają na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiadają ogromne doświadczenie w takich usługach. Sam byłem tam na rehabilitacji i sprawnie zajęli się moim przypadkiem. I to za niewielkie pieniądze!

Re: Rehabilitacja

: 13 sty 2020, 8:45
autor: aletta
Jeżeli mieszkacie w pobliżu Katowic i rozglądacie się za porządną placówką zajmującą się fizjoterapią I rehabilitacją to polecam wam zgłosić się do https://www.cmformed.pl/ Jest to bardzo dobre centrum medyczne, które posiada własną poradnię fizjoterapii i rehabilitacji. Tam otrzymacie pomoc od doświadczonych specjalistów.

Re: Rehabilitacja

: 14 sty 2020, 18:07
autor: Dorcia
A ja słyszałam, że jeszcze trudniej znaleźć dobrych specjalistów od rehabilitacji dzieci. Ostatnio zmuszona byłam szukać ich nawet w internecie. Okazało się, że jest między innymi taka placówka w Szczecinie Terapia Dzieci http://terapiadzieci.pl/ , w której fizjoterapeuci stosują specjalne metody odwracające zaburzenia w rozwoju maluchów. Warto się z nimi skontaktować, jeśli Wasze pociechy mają problemy zdrowotne związane z układem oddechowym i ruchowym.

Re: Rehabilitacja

: 19 sty 2020, 11:07
autor: hacker88
Obecnie fizjoterapia daje fantastyczne metody i możliwości na powrót do pełnej sprawności. W Krakowie warto zajrzeć do https://rehaexpert.pl/, znajdziemy tam rehabilitacje dla osób w każdym wieku a nawet dzieci. Zabiegi dobierane są indywidualnie jeśli chodzi o ich rodzaj oraz intensywność. To fachowa obsługa dla osób z wieloma przypadłościami oraz urazami.

Re: Rehabilitacja

: 19 sty 2020, 17:38
autor: furnet
Widział ktoś już ofertę https://mojebambino.pl/3242-integracja- ... abilitacja ? Moja znajoma korzystała z tego poddając rehabilitacji swoje dziecko. Podobno dało to świetne rezultaty. Sam się nad tym zastanawiam, bo moje dziecko ma problemy z utrzymaniem równowagi. Co myślicie, będzie to skuteczne? Dajcie znać jak coś wiecie.

Re: Rehabilitacja

: 20 sty 2020, 13:30
autor: CieKawy
Rehabilitacja to świetny sposób aby pozbyć się dolegliwości bólowych i wrócić do pełnej sprawności. W rehabilitacji stawów bardzo dobrze sprawdza się magnetoterapia. Urządzenia do wykonywania zabiegów znajdziecie w ofercie sklep rehabilitacyjnego Bardomed. Tutaj można zakupić także inne sprzęty i akcesoria rehabilitacyjne, które pomogą wam szybciej wrócić do zdrowia.

Re: Rehabilitacja

: 30 sty 2020, 15:15
autor: goma
jeśli chodzi o skuteczną i na prawdę fachową , profesjonalną rehabilitacją to ja polecam https://multimed.pl/ tam pracują bardzo dobrzy lekarze , z niesamowitym podejściem do pacjenta. Sama miałam okazję niedawno korzystać z ich usług.

Re: Rehabilitacja

: 31 sty 2020, 17:12
autor: nikelodon18
Skorzystanie z rehabilitacji było znakomitym pomysłem. Odbyła się ona w CNR MED http://cnr-med.pl/ , odpowiedzialnym za ich realizację. To zdecydowanie udany i sprawdzony wybór! Masaże, jak i terapie idealnie wpłynęły na stan mojego zdrowia.

Re: Rehabilitacja

: 01 lut 2020, 23:23
autor: kasjopeja
A teraz mam pytanie bardziej nietypowe. Czy w Waszej ocenie warto stosować olejki cbd? Chodzi o to, że czytałam na https://olejkonopny10.pl/, że olejki konopne mogą zmniejszać dolegliwości bólowe. Spróbowałam i jestem na etapie pierwszych efektów. Liczę na to, że w ciągu najbliższych tygodni uda się znacząco zmniejszyć ból.

Re: Rehabilitacja

: 10 lut 2020, 20:47
autor: Sarina
Ja wlasnie slyszalam ze w Krakowie mają bardzo dobrych rehabilitantów. Można się szybko zarejestrowac przez tą stronę http://www.rehabilitacje.org/ bez kolejek .

Re: Rehabilitacja

: 27 lut 2020, 9:28
autor: edran
Znalezienie porządnej i zaufanej placówki rehabilitacyjnej, w której będą potrafili nam pomóc jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa opolskiego to wybierzcie się do https://rehavitalsiolkowice.pl/ Na pracujących tam specjalistach można polegać.

Re: Rehabilitacja

: 02 mar 2020, 18:40
autor: nikelodon18
Także i ja przechodziłem przez rehabilitację. Miała ona miejsce w Zespole Opieki Zdrowotnej https://www.zozsk.pl/ w Świętej Katarzynie, gdzie otrzymałam stosowną i profesjonalną pomoc. Dokładnie tego było mi trzeba! Znów czuję, że zyję!

Re: Rehabilitacja

: 09 mar 2020, 10:54
autor: martan
Wszystkim osobom rozglądającym się za jak najlepszą firmą zajmującą się rehabilitacją na terenie województwa podkarpackiego, polecam zgłosić się do http://www.revita-dukla.pl/ Tam pracują specjaliści, którzy mają doświadczenie w rehabilitacji dzieci i dorosłych.

Re: Rehabilitacja

: 13 mar 2020, 15:11
autor: tetrus
We Wrocławiu moja zaprzyjaźniona fizjoterapeutka pracuje w Gabinecie Masażu i Rehabilitacji Sanitas http://sanitas.wroclaw.pl/ . W dzisiejszych czasach taka znajomość to prawdziwy skarb, biorąc pod uwagę dostępność zabiegów w publicznej służbie zdrowia.

Re: Rehabilitacja

: 19 mar 2020, 13:08
autor: aletta
Jeżeli mieszkacie w pobliżu Katowic i rozglądacie się za porządną placówką zajmującą się fizjoterapią I rehabilitacją to polecam wam zgłosić się do https://www.cmformed.pl/ Jest to bardzo dobre centrum medyczne, które posiada własną poradnię fizjoterapii i rehabilitacji. Tam otrzymacie pomoc od doświadczonych specjalistów.

Re: Rehabilitacja

: 21 mar 2020, 22:10
autor: annika
W Lublinie idźcie do OptimaMed https://optimamed.eu/poradnie-specjalis ... bilitacja/ Tam się wami dobrze zajmą. Mają dobrych lekarzy i rehabilitantów. Do tego ceny nie są u nich wzięte z sufitu. Mi pomogli w dobrym tempie wrócić do sprawności po wypadku.

Re: Rehabilitacja

: 23 mar 2020, 13:20
autor: suzzi
Chodziłam kiedyś na rehabilitację w rodzinie, ale to już dawno było. Teraz jakoś sobie radzę bez, ale moja babcia potrzebuje wsparcia i nie wiem, co mam zrobić. Wiem, że kosztuje nieźle łóżko rehabilitacyjne cena może mnie nieźle zadziwić, a ona takiego czegoś by potrzebowała. Co mam zrobić? Czy są na to jakieś nie wiem, dodatki, świadczenia? Jak to tak naprawdę wygląda?

Re: Rehabilitacja

: 14 kwie 2020, 9:36
autor: ectatend
Ja z rodziną już od jakiegoś czasu leczymy się w https://evitalrehabilitacja.pl/. Polecam zdecydowanie przy fizjoterapii dziecięcej.

Re: Rehabilitacja

: 17 kwie 2020, 12:29
autor: lormol
Znalezienie porządnej placówki rehabilitacyjnej jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa opolskiego to polecam wam wybrać się do http://fizjo-logic.pl/ Pracujący tam specjaliści pomogli mi w powrocie do pełnej sprawności ruchowej.

Re: Rehabilitacja

: 17 kwie 2020, 18:55
autor: tymon55
Jeżeli są tutaj osoby które poszukują bez skutku od dłuższego czasu rehabilitacji po utracie kończyny to polecam program po amputacji http://www.poamputacji.pl który służy pomocą dla ludzi którzy mają problem w znalezieniu dobrej rehabilitacji czy potrzebują wsparcia psychologa. Na pewno warto o tym pomyśleć ponieważ takie osoby nie rzadko potrzebują dużo wsparcia.

Re: Rehabilitacja

: 24 maja 2020, 19:28
autor: marvin
Wypożyczalnie sprzętu medycznego oraz do rehabilitacji prowadzi Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej https://cdwp.caritas.pl/inicjatywy/wypo ... cyjnego-2/ Wypożyczają m.in. łóżka rehabilitacyjne z pilotem, koncentratory tlenu, balkoniki, chodziki, wózki inwalidzkie, krzesła toaletowe czy kule. Żeby wypożyczyć od nich sprzęt musicie mieć zaświadczenie wystawione przez lekarza lub zawarte w wypisie szpitalnym, że jest on konieczny dla chorego.

Re: Rehabilitacja

: 20 wrz 2020, 18:42
autor: lordis
To ja z kolei mogę wam doradzić wspaniały ośrodek rehabilitacyjny w Siemianowicach Śląskich - Neuro Care Clinic https://www.neuro-care.pl/rehabilitacja Specjalizują się w rehabilitacji po udarze, rehabilitacji funkcji poznawczych czy ogólnoustrojowej. Jestem zadowolony, że do nich trafiłem, bo dzięki nim szybko wróciłem do pełni sprawności.

Re: Rehabilitacja

: 22 wrz 2020, 9:40
autor: romaguera.chester
Aby rehabilitacja była efektywna, potrzeba uczęszczać na nią regularnie i dawać z siebie wszystko.

Re: Rehabilitacja

: 06 paź 2020, 10:37
autor: Połki30
Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem jest rehabilitacja nad morzem ponieważ z racji tego że nocujemy w tym ośrodku to na pewno nasza rehabilitacja będzie regularna więc leczenie będzie bardziej efektowne. Polecam

Re: Rehabilitacja

: 12 paź 2020, 13:29
autor: Klaudiaś123
Niesamowici rehabilitanci, znają się na tym co robią https://e-rehabilitacja.szczecin.pl/uslugi/spirotiger/

Re: Rehabilitacja

: 23 lis 2020, 10:11
autor: dękert
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką rehabilitacyjną. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam wybrać się do http://evitalmed.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

Re: Rehabilitacja

: 24 lis 2020, 21:51
autor: migotka
Na ten temat możesz poczytać na stronie http://www.rehabilitacje.org/ co jak co ale rehabilitację mają naprawde konkret ! Znajdziesz tam wiele naprawdę wartościowych informacji. Nie każdy ma profesjonalną wiedzę na temat tego typu sprzętów, a czasem trzeba ją posiąść z dnia na dzień. No i co wazne zapiszesz się na rehabilitacje do nich na szybko.

Re: Rehabilitacja

: 26 mar 2021, 11:10
autor: Bożenka
Ja przeprowadziłam się z Warszawy do Jędrzejowa i kontynuowałam swoją rehabilitację odcinka lędźwiowego w przychodni https://www.zpozjedrzejow.pl. Dysponują nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi gabinetami rehabilitacyjnymi oraz wykwalifikowanym personelem. Po kilku tygodniach regularnych zabiegów i ćwiczeń czuję się o wiele lepiej.

Re: Rehabilitacja

: 22 kwie 2021, 19:46
autor: ReniRenć
https://www.oks-med.pl/ zdecydowanie na tak. Mają bardzo dobrych specjalistów i do tego szeroki zakres usług, bardzo mi się to podoba. Głównie polecam masaże, które mają zbawienny wpływ na brak bólów, lepszą podstawę, do tego też oczywiście dużo lepsze samopoczucie. Oferta jest różnrodna, więc każdy znajdzie po prostu coś dla siebie

Re: Rehabilitacja

: 23 kwie 2021, 18:43
autor: celina123
Niestety nie ma co liczyć na rehabilitację na NFZ.Pomocny może być fizjoterapeuta z dojazdem do pacjenta.
fizjoterapeuta Raszyn cechuje się profesjonalizmem,doświadczeniem i sympatycznym,spokojnym podejściem do pacjenta.Mają wiele sprawdzonych metod,które stosowane regularnie szybko pomogą wrócić do pełnej sprawności.

Re: Rehabilitacja

: 21 maja 2021, 15:13
autor: EMIŚKa
kasjopeja pisze: 26 paź 2019, 20:45 Zawsze wydawało mi się, że rehabilitacja w Warszawie jest świadczeniem, którego nie uda się uzyskać w miarę sprawnie. Przekonaliśmy się jednak, że są ośrodki, gdzie rehabilitacja może się odbyć. Trafiliśmy do ośrodka Ortopedika, gdzie cały proces rehabilitacyjny był bardzo sprawny.
Ten ośrodek jest super, mają fajne wyposażenie do terapii sensorycznej dzieciaków, rehabilitacja dla dziecka to przyjemność dzięki atmosferze jaka tam panuje.

Re: Rehabilitacja

: 23 cze 2021, 13:14
autor: ginamó
Rehabilitacja idzie dużo sprawniej, jeśli wykorzystujemy w tym celu specjalistyczny sprzęt. Od dawna wynajmujemy to i owo bezpośrednio z oferty https://www.orto-medika.pl/oferta , faktycznie się opłaca! Ostatnie zamówienie do naszego gabinetu to wysokiej jakości wózki inwalidzkie z których nasi klienci korzystają niezmiernie często. Wynajem to już normalka w dzisiejszych czasach. Wkrótce zamówimy od nich wszelki sprzęt pomocniczy.

Re: Rehabilitacja

: 29 cze 2021, 23:37
autor: nańka02
Podczas rehabilitacji przydadzą się różnego rodzaju artykuły rehabilitacyjne takie jak np. piłki czy akcesoria ćwiczebne. Jeśli doznaliście w ostatnim czasie urazu i takie elementy są wam potrzebne, zajrzyjcie na http://rob-med.com.pl/?product_cat=art- ... -cwiczebne - znajdziecie tu piłki, maty do masażu stóp, poduszki pneumatyczne sensoryczne czy taśmy do fizjoterapii. Bardzo dobra jakość i szybka realizacja zamówienia! polecam gorąco

Re: Rehabilitacja

: 31 lip 2021, 6:58
autor: Lućka
Dzięki zabiegom rehabilitacyjnym przywracana jest zdolność ruchowa wielu osób. Wiele osób ma także dość poważne problemy z kręgosłupem i działania rehabilitacyjne także w tym wypadku przychodzą z pomocą. W naszym gabinecie rehabilitacyjnym zawsze były spore kolejki a od kilku miesięcy jest puściutko. Otóż zainstalowali nowy program do rejestracji pacjentów ,który bardzo usprawnił rejestracje i w ogóle wspomaga pracę medyków. To spore udogodnienie.

Re: Rehabilitacja

: 09 sie 2021, 12:39
autor: Tomeś
W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór skutecznego gabinetu rehabilitacyjnego w Krakowie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia https://reha-kfz.pl/uslugi/rehabilitacj ... ologiczna/ z którymi również współpracuję i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony zarówno profesjonalnym podejściem do pacjenta i znalezienie wszystkim problemów które powodują nieznośny ból i jednak ograniczając przy tym nasze możliwości funkcjonowania z zachowaniem pełnej sprawności. Pozdrawiam!

Re: Rehabilitacja

: 10 sie 2021, 21:17
autor: Monika Mącik
Rehabilitacja to świetny sposób aby pozbyć się dolegliwości bólowych i wrócić do pełnej sprawności. W rehabilitacji stawów bardzo dobrze sprawdza się magnetoterapia. Urządzenia do wykonywania zabiegów znajdziecie w ofercie sklep rehabilitacyjnego Rehamed. Tutaj można zakupić także inne sprzęty i akcesoria rehabilitacyjne, które pomogą wam szybciej wrócić do zdrowia. Najlepszym rozwiązaniem będzie kuracja ze strony https://paski-wybielajace.com, które świetnie wybielają zęby bez wychodzenia z domu.
Po różnych urazach czy zabiegach warto chodzić na rehabilitację, bowiem to zawsze pomaga w powrocie do sprawności. Niestety często rozmaitym schożeniom narządów ruchu towarzyszy ból. Tutaj znajdziecie sporo informacji o skutecznym leczeniu dolegliwości bólowych. Warto poczytać aby wiedzieć jak wygrać walkę z bólem. Wiadomo oczywiście, że jeśli ból nie przechodzi to trzeba udać się z tym do lekarza.

Re: Rehabilitacja

: 12 sie 2021, 21:00
autor: JędrulaŃ
Mi najbardziej pomagają takie zabiegi jak : fizykoterapia, masaże i na takie zabiegi chodzę do tego punktu Sonatio https://www.sonatio.pl/oferta/masaz . Polecam zapoznać się z ich oferta bo maja naprawdę super specjalistów i naprawdę się opłaca isć do nich po zdrowie,

Re: Rehabilitacja

: 23 sie 2021, 20:57
autor: móranowska
Moja babcia mogła liczyć na bardzo profesjonalna rehabilitacje w swoim domu opieki https://dom-seniora-iwa.pl/rehabilitacja/ . I całe szczęście! Takie ćwiczenia fizyczne absolutnie sprostały wymogom a do tego pozwoliły na powrot do sprawosci. W takim wypadku jest to jednak niezmiernie wazne!

Re: Rehabilitacja

: 04 wrz 2021, 15:22
autor: kórtka
Pod rehabilitację były mi pilnie potrzebne najwyższej klasy produkty medyczne. Postawiłem na to, czym dysponowali akurat https://www.rehamedi-sklep.pl/oferta . Jakość absolutnie sprostała moim wymaganiom a co najważniejsze rehabilitacja w takim wypadku idzie dużo sprawniej.

Re: Rehabilitacja

: 12 wrz 2021, 6:41
autor: tymon55Ć
Ja potrzebuję sprzetu dla mojej mamy, która potrzebuje rehabilitacji. Właśnie trafiłem na taka ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tline.html Jest to bieżnia rehabilitacyjna. Zabezpieczona poręczami, pasem bezpieczeństwa, antypoślizgowa. Ma niską prędkość wynoszącą zaledwie 0,3 km/h. Wydaje mi się że to odpowiedni sprzęt dla mojej mamy. Ale oczywiście skonsultuję to z lekarzem.

Re: Rehabilitacja

: 04 paź 2021, 11:50
autor: hiczungł
Sposób na udaną rehabilitację to wykorzystanie jak najlepszego sprzętu. W naszym przypadku niezmiernie przydatne okazały się patenty zaproponowane przez https://sklep-profimed.pl/Rehabilitacja-c2 . Ten sprzęt rehabilitacyjny umożliwił nam całkowite przejście przez proces leczenia z pozytywnym, końcowym efektem!

Re: Rehabilitacja

: 18 paź 2021, 9:59
autor: MBerenika
Potrzebuję opinii osoby która ma w swoim domu łóżko rehabilitacyjne https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/ ... litacyjne/ oraz materace przeciwodleżynowe https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/ ... dlezynowe/. Mam kilka pytań odnośnie dobrania odpowiednich parametrów tych sprzętów rehabilitacyjnych.

Re: Rehabilitacja

: 24 paź 2021, 13:26
autor: katarina1
W sklepie rehabilitacyjnym Orteo można znaleźć najróżniejsze akcesoria. Są to między innymi najróżniejsze poduszki ortopedyczne: https://www.orteo.pl/poduszki/poduszka- ... t-mfp-4220 . Zajrzyj tam też jeśli potrzebujesz sprzętu rehabilitacyjnego.