Strona 1 z 1

Wynajem nieruchomości z pośrednikiem?

: 01 kwie 2021, 4:54
autor: miłowit87
Co sądzicie na temat wynajmowania różnego rodzaju nieruchomości z pomocą pośrednika? Chodzi mi na przykład o garaże, lokale usługowe, biura czy magazyny do wynajęcia. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy mieć pewność, że dany obiekt spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Poza tym formalności można dzięki temu załatwić o wiele sprawniej. Zgodzilibyście się czy macie inne zdanie?

Re: Wynajem nieruchomości z pośrednikiem?

: 08 wrz 2021, 11:07
autor: Władysław
W przypadku firm skorzystanie z usług profesjonalnej agencji nieruchomości do znalezienia biura to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową https://www.vertigoproperty.pl/oferta/b ... odmiescie/, aby wybrać najkorzystniejsze oferty i zasięgnąć profesjonalnych porad agentów.

Re: Wynajem nieruchomości z pośrednikiem?

: 26 gru 2021, 23:14
autor: MajkaŚ
A co z wynajmem biura ? bo ja właśnie szuka biura i chyba zwrócę się do kogoś, żeby mi pomógł bo nie za bardzo wiem od czego zacząć. Myślałam, że będzie to łatwiejsze i wpiszę sobie w internet biuro do wynajęcia i wyjdzie ale niestety.... Dobrze, że moja znajoma podzieliła się namiarem na firmę https://paletabiur.pl/#pclose , która właśnie może zając się wyszukaniem dla nas biura nawet z uwzględnieniem powierzchni i piętra na, którym dane biuro ma się znajdować.