Strona 1 z 1

weterynarze

: 04 lis 2020, 20:22
autor: oleś
polecajcie dobrych weterynarz z waszych miast

Re: weterynarze

: 20 lis 2020, 12:58
autor: kębirt
Ja osobom mieszkającym w okolicach Trójmiasta mogę polecić gabinet weterynaryjny http://naszalecznica.pl/ który znajduje się w Gdańsku. Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy przede wszystkim chcą pomagać zwierzętom.

Re: weterynarze

: 23 lis 2020, 15:42
autor: annika
U mnie w Toruniu dobra placówka weterynaryjna to Anivet https://weterynarz-torun.com.pl/ Od dawna korzystamy z ich usług i jesteśmy w 100 % zadowoleni z opieki jaką otaczają nasze zwierzaki, daje się odczuć, że pracują tam weterynarze z sercem do zwierzaków. Spodobają wam się też ich rozsądne ceny i fakt, że wykonacie tam też badania jak usg czy echo serca.

Re: weterynarze

: 02 gru 2020, 13:56
autor: dórmit
Jeżeli mieszkacie na terenie Wrocławia lub okolic i rozglądacie się za porządną lecznicą weterynaryjną to polecam wam zgłosić się do http://weterynarz-radzi.pl/ W gabinecie tym pracują świetni specjaliści, którym zależy na dobru zwierząt.

Re: weterynarze

: 10 sty 2021, 12:17
autor: Agneś
Ja zdecydowanie polecam zapoznać się z ofertą tego gabinetu weterynaryjnego http://weterynaria.slask.pl/. Mam w domu kilka zwierząt egzotycznych i wiem, że jestem w dobrych rękach bo lekarze mają wiedze na temat takich zwierząt a nie we wrzystkich gabinetach są tacy specjaliści.

Re: weterynarze

: 24 sty 2021, 22:47
autor: Małgosia77
Ja szczerze mogę polecić przychodnię weterynaryjną https://www.weterynarz.pila.pl w Pile. Zajmują się m.in. chirurgią i stomatologią weterynaryjną. Dysponują wykwalifikowanym personelem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym. Ja chodzę tam regularnie ze swoim pupilem i jestem bardzo zadowolona z miłej obsługi.

Re: weterynarze

: 01 lut 2021, 9:14
autor: vórbur
Kontakt do sprawdzonego i zaufanego specjalisty jest ważny. Jeżeli mieszkacie w okolicach Żor to polecam wam wybrać się do http://wetfranciszek.pl/ Jest to sprawdzona klinika weterynaryjna, w której pracują doświadczeni specjaliści. Tam na pewno pomogą waszym zwierzakom.

Re: weterynarze

: 17 lut 2021, 15:07
autor: Annał158
O jakiego weterynarza pytasz. Bo to jest różnica czy od zwierząt domowych czy od gospodarczych. Inny jest dobry dla psów i kotów a inny dla krów i świń. Inną kwestia są zwierzęta egzotyczne. Te najlepiej leczyć u sprzedawców lub hodowców oni przeważnie znają się lepiej wiejskich weterynarzy

Re: weterynarze

: 28 lut 2021, 19:07
autor: Michalina Ćwiklińska
Polecam dobrego weterynarza we Wrocławiu https://ekovet.pl/ i ten punkt znajduję się na Metalowców 29 B. Gabinet oferuję kompleksowe usługi i warto ich odwiedzić ze swoim pupilem. Ja mam 3 koty i paradoksalnie bardzo lubią tam chodzić..lekarze maja super podejście do zwierząt. .

Re: weterynarze

: 14 mar 2021, 18:41
autor: lordis
W Ożarowie Mazowieckim dobry gabinet weterynaryjny jest w centrum, przy ul. Strażackiej. Tu macie stronę internetową gabinetu: https://www.weterynarz-ozarow.pl/oferta Macie u nich pełen zakres badań diagnostycznych, czipowanie, pielęgnację psów i kotów, porady behawioralne i żywieniowe, szczepienia, po prostu szeroki zakres opieki medycznej. My od dawna tam chodzimy ze swoimi psami i jesteśmy zadowoleni z ich usług.

Re: weterynarze

: 16 maja 2021, 22:33
autor: melville
We Wrocławiu na Osadniczej jest przychodnia weterynaryjna https://wetjaneczek.pl/ Kompleksowo zajmują się tam zwierzakami - wykonują tam przeróżne badania, m.in. USG, RTG czy EKG i USG serca no i ich weterynarze są super, świetnie zajmują się zwierzakami, to bardzo solidni fachowcy.

Re: weterynarze

: 24 sie 2021, 9:19
autor: rótka
Odkąd pamiętam to korzystam z usług specjalistów z http://vetka.szczecin.pl/nasz-zesp%C3%B3%C5%82 . Ten gabinet weterynaryjny udziela nam porad na najwyższym poziomie, przez co wiemy, jak żywić naszego zwierzaka i jak popełniać błędów tego typu. Gdy problemy ze zdrówkiem dolegały to także do nich się zgłosiliśmy.

Re: weterynarze

: 26 wrz 2021, 23:21
autor: andżelikaa
Dla mnie najlepszą kliniką weterynaryjną jest https://www.wetmarysin.pl/narkoza-wziewna . Tutaj przychodnia wyposażona jest w najlepszy i nowoczesny sprzęt, który ułatwia leczenie naszych zwierząt, dodatkowo posiadają bardzo dobry sprzęt do narkozy wziewnej i co ważne zawsze przy znieczuleniu czuwa jeszcze anestezjolog co jest równie ważne

Re: weterynarze

: 17 gru 2021, 14:32
autor: Leticia
Mój pies Lutek zjadł jakieś świństwo na spacerze. Pojawiła się biegunka, wysoka temperatura i boleści. Lekarstwo, które dostaliśmy w najbliższej lecznicy nie pomogło. Dopiero weterynarz z przychodni weterynaryjnej ELZA w Świdniku przy ulicy Wiejskiej https://www.weterynarz-swidnik.pl/o-gabinecie Naprawdę podał mojemu maleńkiemu kroplówkę na wzmocnienie, a później odpowiedni antybiotyk. Choroba szybko się skończyła, a Lutek jest znowu szczęśliwy i chętny do zabawy.

Re: weterynarze

: 08 sty 2022, 21:26
autor: vandaś
Ostatnio ktoś powiedział mi, że, po co leczę mojego psa. Byłam mega zdziwiona, jak w ogóle można pytać o coś takiego... Dla mnie jest to naturalne, że zrobię wszystko, aby mu pomóc. Dlatego tez chciałabym wybrać najlepszego specjalistę, jakim jest chirurg weterynarz Warszawa . A wy jakie macie zdanie na temat lecenia zwierząt, bo ja nie mogłabym patrzeć, jak mój czworonogi przyjaciel się męczy.
....................................................................................................................................................................................................................................