Strona 1 z 1

Innowacje w biznesie

: 26 sie 2019, 19:41
autor: Alicja88
Cześć,

Co fajnego robiliście ostatnio w swoich firmach? Szukam czegoś nowego co mogłabym wprowadzić również u siebie :)
Kiedyś czytałam coś o erp, macie to u siebie?

Re: Innowacje w biznesie

: 26 sie 2019, 19:46
autor: Marysia89
Hej,

Ja od dłuższego czasu korzystam z ERP, sprawdź sobie ofertę tu! na stronie sidgroup. Koniecznie sobie poczytaj.
Dzięki temu mam większą kontrolę nad takimi procesami jak: finanse, planowaniem produkcji czy relacjami z klientami i dostawcami. Oczywiście korzyści i możliwości jest dużo więcej :)

Re: Innowacje w biznesie

: 28 sie 2019, 14:07
autor: tanekg1
Jeżeli chodzi o innowacje to na pewno warto zainwestować w rozwiązanie pakietów medycznych w Enel Med . Zdecydowanie jest to najbardziej korzystne rozwiązanie w tym zakresie.

Re: Innowacje w biznesie

: 29 sie 2019, 12:52
autor: Gatito
Jak najbardziej warto jest rozwijać własną firmę, bez względu na to, o jaką branżę chodzi. Jeśli interesuje Was tematyka motoryzacji, to na pewno na https://zadbaj-o-samochod.blogspot.com/ znajdziecie sporo ciekawych wpisów.

Re: Innowacje w biznesie

: 02 wrz 2019, 15:43
autor: Malinka
Jeśli interesuje Was druk 3D to możecie też skorzystać z profesjonalnej drukarni 3D. Taką ofertę znajdziecie na stronie https://print3de.pl/. Moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla kupowania takiego sprzętu, który wcale nie jest tani.

Re: Innowacje w biznesie

: 03 wrz 2019, 17:50
autor: prawdaBoli
Sporo innowacji usłyszałem tu tfesa.pl . Poza tym jest tam mnóstwo informacji na temat bankowości, inwestowania, itp.

Re: Innowacje w biznesie

: 06 lis 2019, 16:09
autor: malyswiat5
Każdy biznes, niezależnie od jego nakładu, potrzebuje finansów. Stabilnych, pewnych, a przede wszystkim zorganizowanych. Wybierz więc www.finiata.pl czyli odnawialną linię finansowania. Możesz korzystać z środków kiedy chcesz i na co tylko potrzebujesz. Wszelkie formalności załatwisz przez internet, a dodatkowo na każde pytanie odpowie ktoś z ich grupy pomocowej. Polecam sprawdzić ich działanie!

Re: Innowacje w biznesie

: 22 lis 2019, 18:28
autor: eluśka
Warto zawsze stawiać na innowacyjne rozwiązania, które usprawniają działania firmy. Tutaj http://dataquality.pl/baza-kodow-poczto ... ci-i-ulic/ można zamówić numery kodów pocztowych . Taka baza zawiera dane o miejscowościach, ulicach i strefach numeracyjnych przyporządkowanych do poszczególnych kodów adresowych. Jest tam ponad 300 tysięcy rekordów. Dzięki temu można uporządkować posiadane przez siebie dane, uzupełnić je szybko i sprawnie i przede wszystkim ułatwić sobie pracę.

Re: Innowacje w biznesie

: 25 lis 2019, 18:23
autor: kazna
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! http://www.maturzysci.com.pl

Re: Innowacje w biznesie

: 27 lis 2019, 12:56
autor: vanda
A kto z was korzystał może z usług https://asystahr.pl ? Właśnie planuje się zgłosić do nich. Ponieważ zauważyłam, że oferują kilka ciekawych rozwiązań dla firm. Mnie zainteresowały między innymi szkolenia dla pracowników i ich motywowanie. A także usługa w zakresie ISO. Myślę, że dzięki nim moja firma będzie działać jeszcze lepiej.

Re: Innowacje w biznesie

: 27 lis 2019, 16:31
autor: suzzi
Wbrew pozorom, to właśnie innowacje w biznesie są ważne, gdyż one pozwalają na dalsze osiągnięcia i dobre wyniki, czy to w produkcji, czy to w sprzedaży. Firma http://www.primesoft.pl/ ma bardzo ciekawą propozycję właśnie tego rodzaju. Opatentowali system V-Desk, pozwalający na sprawniejsze zarządzanie biznesem poprzez wprowadzanie np.: elektronicznego obiegu dokumentów. To jest już coś.

Re: Innowacje w biznesie

: 08 gru 2019, 14:30
autor: Dzony82
Niewątpliwą innowacją w biznesie jest automatyzacja procesów. Wprowadzanie inteligentnych rozwiązań ma na celu usprawnienie działalności, ciągłość procesu produkcyjnego, poniesienie wydajności oraz bezpieczeństwa. Taką możliwość daje zastosowanie robotów współpracujących od https://corobotics.pl/

Re: Innowacje w biznesie

: 20 gru 2019, 16:55
autor: nikelodon18
W naszym biznesie niezwykle innowacyjne okazało się ograniczenie kosztów wydruku. Stały się nawet o połowę tańsze, za sprawą Print-Com https://print-com.pl/ udostępniających nam urządzenia drukujące. Oszczędności okazały się najbardziej widoczne za sprawą braku kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych i materiałów serwisowych. Przestaliśmy także ponosić koszta serwisowe, związane z eksploatacją urządzeń.

Re: Innowacje w biznesie

: 23 gru 2019, 19:29
autor: hannas
Dzięki szybkiemu rozwojowi komputeryzacji w wielu gałęziach przemysłu możliwe jest korzystanie z nowych technologii. Takie rozwiązanie znacznie usprawnia wiele rzeczy, wiele też ułatwia. Z jakich materiałów powstaje taki druk przestrzenny dowiesz się z tego artykułu https://ih.katowice.pl/firma/filamenty- ... ukarki-3d/ . Bardzo ciekawie napisany, zawiera wiele cennych wiadomości, które mogą się przydać.

Re: Innowacje w biznesie

: 25 gru 2019, 22:34
autor: Sarina
Apropo tego tematu - slyszeliscie moze o takiej technologii jak monitoring mediow produkcyjnych? Moim zdaniem kazda firma powinna zainwestowac w taki system bo na dluzszą perspektywę wczasowa to spora oszczednośc finansowa. Tutaj http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/ dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy na ten temat - to innowacja ktora moze przyczynic sie do rozwoju naszej firmy bez wzgledu na profil dzialalnosci

Re: Innowacje w biznesie

: 11 sty 2020, 21:32
autor: mimka
Na tej stronie https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... tr-ramana/ można się dowiedzieć jakie można zakupić innowacyjne spektrometry służące do identyfikacji i weryfikacji materiałów. Na pewno plusem jest to, że takie urządzenie można odpowiednio skonfigurować i dopasować do konkretnych potrzeb.

Re: Innowacje w biznesie

: 20 sty 2020, 13:21
autor: mczay
Zależy jaki to biznes, ale jak możesz to warto wprowadzić w nim płatności elektroniczne, które uprzyjemnią i ułatwią Twoim klientom korzystanie z Twoich usług czy też kupowanie towarów. Na stronie: https://push-ad.com/pl/blog/platnosci-e ... -web-push/ jest artykuł o płatnościach elektronicznych z powiadomieniami web push, które dają wiele możliwości klientom aplikacji bankowych.

Re: Innowacje w biznesie

: 23 sty 2020, 1:15
autor: furnet
A co myślicie o takich dystrybutorach wody w biznesie http://aquamo.com.pl/dystrybutory ? Będzie to przydatne, czy raczej zbędna inwestycja? Pytam, bo planuję coś takiego postawić u siebie i nie wiem czy warto. Dajcie znać co uważacie, bo bardzo liczy się dla mnie Wasza opinia. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Re: Innowacje w biznesie

: 30 sty 2020, 11:57
autor: mleczko90
Pewną innowacją w biznesie związanym z przemysłem mogą okazać się dysze PNR: https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-wodne . Tego rodzaju urządzenia są wysokiej klasy i sprawdza się w przemyśle spożywczym i w liniach produkcyjnych (automotive).

Re: Innowacje w biznesie

: 17 lut 2020, 17:36
autor: parksa
Innowacją w biznesie będzie niewątpliwie wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, które ma na celu usprawnienie funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, jak i jego kontrolę. W wielu branżach korzysta się z takich rozwiązań. Obecnie zetknąć się z nim można nawet w gabinecie czy przychodni lekarskiej, gdzie popularność zyskuje Medchart, o którym sporo cennych wiadomości przeczytać można na medchart.pl . Daje on mnóstwo możliwości ułatwienia codziennej pracy w takim miejscu. Działa w chmurze dzięki czemu dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera, co również jest atutem.

Re: Innowacje w biznesie

: 18 lut 2020, 10:04
autor: magnolia
Przede wszystkim teraz warto innowacyjne podejść do tematu marketingu. Ja się doszkalam w tym temacie i sporo czytam na http://socialon.pl/ Wiadomo, że każdemu zależy na tym, żeby biznes się dobrze kręcił. A marketing to podstawa tego aby firma się rozwijała i miała nowych klientów. Także warto, naprawdę warto czytać :)

Re: Innowacje w biznesie

: 18 lut 2020, 12:54
autor: malyswiat5
Biznes to zmiana, nieustanny rozwój i szukanie nowych, coraz to lepszych rozwiązań. To obszar, który otwiera przed Tobą niesamowite możliwości i daję szansę na pozyskiwanie coraz lepszych ofert i działań. Stąd też jeśli jesteś w temacie ubezpieczeniowym, polecam skorzystać z pomocy https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca co pozwoli Ci na dotarcie do zupełnie nowych osób ze swoją ofertą.

Re: Innowacje w biznesie

: 08 mar 2020, 20:58
autor: Dzony82
Myślę że innowacyjnym pomysłem, który w dzisiejszych czasach powinien być realizowany w każdej firmie, to skuteczne zarządzanie zespołem i projektami. Jeśli chcecie wprowadzić takie rzeczy w firmie, to koniecznie sprawdźcie szablon karty projektów https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/, który pomoże Wam w doprowadzaniu projektów do końca.

Re: Innowacje w biznesie

: 10 mar 2020, 14:28
autor: radzio
Biznes i innowacje to dwa elementy, które powinny się ze sobą łączyć, by sam biznes mógł dobrze prosperować. No, ale technologia nie rozwija się tylko w zakresie własnej działalności. W zasadzie w każdej kategorii wciąż wyszukiwane są nowe systemy i techniki działania. A jak je łatwo poznać? Na portalu http://www.web-news.pl/ znajdziemy szczegółowe i rzetelne treści.

Re: Innowacje w biznesie

: 16 mar 2020, 15:27
autor: malyswiat5
Wiadomo, że partnerzy biznesowi to ważny element każdego biznesu. Co jednak zrobić, gdy potrzebna jest pomoc konkretnych fachowców, działających w konkretnej branży np. napraw sprzętu? Polecam w takim wypadku przyjrzeć się możliwości współpracy z https://usterka.pl/dla-producentow/ którzy w temacie napraw i fachowców są niezastąpieni. Ich możliwości współpracy są szerokie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Innowacje w biznesie

: 26 mar 2020, 7:45
autor: Gatito
Dobrą opcją jest bez wątpienia telefonia VoIP, która pozwala na znaczące ułatwienie kwestii rozmów z kontrahentami i nie tylko. Dzięki firmie Super VoIP można zapewnić sobie świetnej jakości połączenia, które również są atrakcyjne cenowo.

Re: Innowacje w biznesie

: 03 kwie 2020, 0:42
autor: izzy231
Biznes to duża odpowiedzialność. Warto zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i spełniać warunki, które dyktuje polskie prawo w tej kwestii. Przydać się może przy tym np. audyt PPOŻ. Zobaczcie sobie np. https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ , oni świadczą takie usługi.

Re: Innowacje w biznesie

: 07 kwie 2020, 11:35
autor: steffi
Innowacyjny biznes to na pewno dobrze wyposażona firma. Myślę, że warto tu postawić, zainwestować w porządne urządzenia. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu liczarki, niszczarki, różne urządzenia biurowe w dobrych cenach

Re: Innowacje w biznesie

: 24 kwie 2020, 11:05
autor: wojna222
Mój biznes to przede wszystkim prowadzenie drukarni. Wiecie, co okazało się tutaj w szczególności innowacyjne? Inwestycja w nowoczesne maszyny rolowe, drukarki przemysłowe oraz wielkoformatowe. Jakość druku także się poprawiła za sprawą solidnej farby drukarskiej. A to wszystko ze znakomitej oferty Fujifilm https://fujifilmsericol.com.pl/ , bez których z pewnością byśmy nie dotarli tak wysoko! Nasi klienci chwalą „progres” , jaki zaliczyliśmy w związku ze zmianami.

Re: Innowacje w biznesie

: 06 maja 2020, 10:06
autor: sofia11
Innowacje w biznesie są bardzo ważne i mają duży wpływ na rozwój firmy. Ja ostatnio trafiłam na https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... olidworks/ i zastanawiam się nad wprowadzeniem tego oprogramowania do firmy. Na pewno bardzo pomoże nam w produkcji i rozwoju.

Re: Innowacje w biznesie

: 13 maja 2020, 13:55
autor: nabila
Innowacją w niektórych branżach mogą być infokioski. Na http://noy.pl/jak-wykorzystac-infokiosk ... macyjnych/ można przeczytać o tych urządzeniach. Sprawdzają się jako punkty informacyjne, ale nie tylko.

Re: Innowacje w biznesie

: 18 maja 2020, 13:35
autor: Mela
Bez tych ciężko o sprawną pracę. Konkurencja się rozwija więc i wy także powinniście. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://wirautomation.pl Znajdziecie tu autmatykę przemysłową. W branży produkcyjnej trzeba szukać optymalizacji gdzie tylko się da.

Re: Innowacje w biznesie

: 23 maja 2020, 16:37
autor: kozi44
steffi pisze: 07 kwie 2020, 11:35 Innowacyjny biznes to na pewno dobrze wyposażona firma. Myślę, że warto tu postawić, zainwestować w porządne urządzenia. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu liczarki, niszczarki, różne urządzenia biurowe w dobrych cenach
widzę ze twoja firma bazuje na imporcie roznych artykułów. Jak coś to mogę polecić rzetelną firmę spedycyjną która ogarnia import towarów z chin do polski bez zastrzeżeń, gdyż mają wieloletnie doswiadczenie na rynku, znają chiński rynek od tzw podszewki

Re: Innowacje w biznesie

: 26 maja 2020, 16:44
autor: Nnnama
Jak w praktyce wygląda elektroniczny obieg dokumentów? Tutaj https://wiesci.waw.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ czytam na temat. U mnie w firmie jeszcze papierologia i planuję to zmienić, by było wydajniej. A jak to wygląda u Was? Jakie sposoby usprawnienia działania firmy stosujecie?

Re: Innowacje w biznesie

: 28 maja 2020, 8:10
autor: bell909
No mnie akurat zainteresował body leasing, o którym przeczytałam sobie na stronie https://finansowymistrz.pl/jak-body-lea ... ktywnosci/ i mam nadzieję, że warto będzie porozmawiać o takim temacie, z tego względu, że to nowoczesność w firmie.

Re: Innowacje w biznesie

: 28 maja 2020, 12:26
autor: hopee5656
Mam dość zajmowania się kadrami i płacami, ponieważ zajmuje to bardzo dużo czasu, a ja niestety go nie mam. Biuro rachunkowe również się nie spisało, więc mam w planach zainteresować się usługami, o których przeczytałem na stronie http://www.najlepszemedia.pl/jak-wyglad ... urcing-hr/ Tam można znaleźć szczegółowe informacje.

Re: Innowacje w biznesie

: 03 cze 2020, 9:43
autor: elza
Teraz bardzo dużo można znaleźć innowacji dla firm i warto z nich korzystać, bo one sporo rzeczy ułatwiają. Już sam fakt jak technologia się świetnie rozwinęła, że mimo tego że panuje koronawirus to można zaproponować różne formy zatrudnienia pracownika. Bo w końcu mamy takie programy jak WhatsApp, Facebook Messenger, Google Hangouts, Viber Messenger oraz Microsoft Teams.

Re: Innowacje w biznesie

: 04 cze 2020, 22:48
autor: hacker88
Obecnie specjalistyczne firmy takie jak Eversub zajmują się doradzaniem oraz pomagają w realizacji inwestycji, które mają przed sobą bardzo pewną przyszłość. Przykładem jest górnictwo morskie, które bardzo mocno się rozwija w ostatnim czasie, powodem jest postęp technologiczny i pomoc własnie takich firm. Dodatkowo powierzchnia wód skrywa wiele niewykorzystanych jeszcze źródeł surowców.

Re: Innowacje w biznesie

: 24 cze 2020, 0:06
autor: elmo
Najważniejsza i kluczowa kwestia to taka, jaki to jest biznes. Jeśli na przykład jest to zakład przemysłowy to namiar na https://rotorprasy.pl/ może jak najbardziej się przydać. Zajmują się projektowaniem i budową: pras hydraulicznych, maszyn na specjalne zamówienie. Oferują różne usługi produkcyjne. Z taką firmą warto podjąć współpracę.

Re: Innowacje w biznesie

: 25 cze 2020, 20:31
autor: mczay
Niezależnie od tego, jaką firmę się prowadzi, każdy przedsiębiorca poszukuje oszczędności. Wbrew pozorom, znalezienie ich nie musi być takie trudne - wystarczy skorzystać z outsourcingu. Niektóre z firm decydują się nawet na outsourcing działu HR. Tutaj: http://www.najlepszemedia.pl/jak-wyglad ... urcing-hr/ można przeczytać, jak wygląda outsourcing HR.

Re: Innowacje w biznesie

: 27 cze 2020, 14:34
autor: bdietrich
Obecnie wiele firm korzysta z datowników, to szczególny rodzaj pieczątek, które pozwalają na automatyczne umieszczanie daty bieżącej, przeszłej, bądź przyszłej na dokumentach, z którymi aktualnie się pracuje.

_______________________________________________
Informacje dla przedsiębiorców

Re: Innowacje w biznesie

: 29 cze 2020, 11:58
autor: kazna
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://evchargepartner.pl/

Re: Innowacje w biznesie

: 29 cze 2020, 14:14
autor: kumpel
Generalnie prowadząc swój biznes warto już od samego początku nadzorować firmami w nim. Wiadomo, że to kwestia nad którą niezaprzeczalnie należy zawsze mieć kontrolę. Teraz na rynku dostępnych jest sporo systemów, które wiele nam ułatwią. Na przykład ten https://eanaliza.pl/analiza-finansowa pozwoli w szybki i sprawny sposób sporządzić analizę finansową, która niejednokrotnie okazuje się konieczna.

Re: Innowacje w biznesie

: 30 cze 2020, 0:02
autor: mimka
Na pewno warto sobie tutaj https://fordata.pl/ zerknąć. Jest tam bowiem dostępny FORDATA Virtual Data Room, który daje naprawdę wiele różnych możliwości. Warto sobie tam zerknąć i poczytać na ten temat. W dzisiejszych czasach zamiast fizycznie udostępniać dokumenty, to lepiej robić to online. W ten sposób jest szybciej i oczywiście bezpieczniej pod każdym względem.

Re: Innowacje w biznesie

: 01 lip 2020, 23:11
autor: ladnapogoda
Pewnymi innowacjami w biznesie jest również dotacja termomodernizacyjna, to idealne okazja do zmodernizowania firmy. To bardzo ważny zakres w przyszłości oznacza oszczędności na konkretnych mediach, dotacja jest prawdziwie bezpłatna, agencja która pomaga w jej uzyskaniu to solidny partner w rozwoju biznesu oraz modernizacji całych przedsiębiorstw.

Re: Innowacje w biznesie

: 02 lip 2020, 20:44
autor: kunde.arnaldo
Czy wszyscy posiadacie kasę fiskalną? https://grupaeurocash.pl/blog/kogo-obow ... h-zasadach Kasy fiskalne dostępne w Polsce oferują trzy rodzaje przechowywania danych: papierową, elektroniczną i online. Od 1 maja 2019 roku weszły w życie nowe przepisy, które systematycznie będą wycofywać z obiegu urządzenia dające elektroniczne oraz papierowe kopie na rzecz kas online.

Re: Innowacje w biznesie

: 07 lip 2020, 17:37
autor: borek88
Widzę, że wielu z Was jest zainteresowanych zaryzykowaniem i podjęcia wyzwania w postaci założenia sklepu internetowego, a jeżeli tak jest, to odsyłam Was moi drodzy do artykułu https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ Jest to podstawowy artykuł w tym temacie, który wyjaśnia wszelkie zagadnienia i naprowadzi Was na to jak wygląda ten cały proces, a nawet i do niego zachęci ;)

Re: Innowacje w biznesie

: 08 lip 2020, 3:28
autor: Dzony82
Dowiedziałem się również, iż w trakcie zakładania własnej działalności warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dofinansowanie biznesu. Wystarczy poszukać dobrej dotacji. Tutaj macie stronę z której wyczytacie jak przeprowadzić własną analizę potrzeb https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/

Re: Innowacje w biznesie

: 08 lip 2020, 15:03
autor: nabila
Jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu, dobrze wiedzieć, kto musi mieć kasę fiskalną. Na http://infoportfel.pl/kto-musi-miec-kas ... -fiskalna/ są wymienieni przedsiębiorcy, którzy mają obowiązek korzystania z takiego urządzenia.

Re: Innowacje w biznesie

: 09 lip 2020, 23:29
autor: ewe211
Sprawdźcie sobie stronę https://www.bookero.pl/ na której znajdziecie system rezerwacyjny idealny dla każdej branży. Chcecie się zastanowić? To polecam serdecznie! Myślę, że jak najbardziej będzie to odpowiednia innowacja w Waszym biznesie, z którego dowolnie obie skorzystacie. Sprawdźcie, co i jak, aby poznać wszystkie szczegóły.

Re: Innowacje w biznesie

: 20 lip 2020, 21:25
autor: malyswiat5
Twój biznes potrzebuje wsparcia w finansach? A może planujesz większy kredyt firmowy i nie masz pojęcia jak się za to zabrać? To na pewno bardzo ważna decyzja więc warto posłuchać w tym wypadku ekspertów takich jak https://ekspertfinansowy.net/ :) dzięki nim Twoje działania biznesowe oraz funkcjonowanie w tym obszarze będzie pewne, konkretne i wykonane w stu procentach dobrze.

Re: Innowacje w biznesie

: 20 lip 2020, 23:22
autor: Lelek
Nowoczesna firma to innowacyjna firma, otwarta na nowe rozwiazania. Najwięcej to może wam tu zaoferować sektor IT jeżeli chodzi o świetne wsparcie firmy, ja jestem otwarta na każdą automatyzacje. Znalazłam nawet firmę https://www.7l.pl Wdrażają oni przeróżne systemy, programy IT dla biznesu. Można tu liczyć na kompleksową obsługę IT firmy

Re: Innowacje w biznesie

: 26 lip 2020, 16:39
autor: Dzony82
Jeśli świeżo otworzyliście innowacyjny biznes, albo dopiero się przymierzacie do jego otwarcia, to na pewno warto byście zajrzeli na https://fordata.pl/5-porad-dla-startupu ... go-zaczac/, gdzie będziecie mogli poznać 5 porad dla startupu od fordaty. Dzięki temu będziecie mogli uniknąć typowych, początkowych błędów, które najczęściej popełniają młodzi biznesmeni.

Re: Innowacje w biznesie

: 05 sie 2020, 23:52
autor: mem002
Innowacje w biznesie mogą przynieść naprawdę wiele korzyści. Warto skusić się na ofertę dostępną na stronie: https://pracowniaterminalowa.pl/pracownia-komputerowa . Dzięki niej zapewnisz większe bezpieczeństwo danych, znacznie ułatwisz zarządzanie firmą i sporo na tym zaoszczędzisz.

Re: Innowacje w biznesie

: 06 sie 2020, 23:45
autor: Tanika
Słuchajcie, warto zajrzeć do firmy, która profesjonalnie nam podpowie, doradzi, a nawet pomoże uzyskać dofinansowanie z Unii. Ze swojej strony mogę polecić FCENTER http://fcenter.pl mi pomogli, kiedy startowałam z działalnością :)

Re: Innowacje w biznesie

: 16 sie 2020, 13:31
autor: Kenno
Moim zdaniem, wszystko zależy od tego, ile razy założysz tego zawodnika i ile razy wygrał, prawda? Jestem pragmatyczny we wszystkim. Tak, automaty to rozrywka, ale nie zapomnę o moich pieniądzach jednoręki bandyta zagraj więc używam takich niezawodnych obwodów jak ten. Tam wszystko działa równomiernie, zawsze pokazują źródła meczów i innych zawodów. Tam można łatwo nawigować i wiele stanie się jasne.

Re: Innowacje w biznesie

: 17 sie 2020, 22:26
autor: tomi2
Przez pandemię to bardziej skupiałem się na utrzymaniu firmy niż na innowacjach. Na to przyjdzie jeszcze czas. Ulga, że dzięki https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ przyznali mi biznes kredyt ze wsparciem państwa. Mam nadzieję, że najgorsze już za mną.

Re: Innowacje w biznesie

: 27 sie 2020, 23:21
autor: ladnapogoda
Innowacje w biznesie dotyczą również finansów, dobre warunki i produkty finansowe dopasowane do potrzeb oferuje firma https://www.boldinvest.pl/ . Istnieją na rynku wiele lat i zawsze wyróżniali się ciekawą ofertą, wiele firm dzięki takiemu innowacyjnemu i elastycznemu podejściu realizuje bardzo duże inwestycje i usprawnia swój biznes.

Re: Innowacje w biznesie

: 28 sie 2020, 11:59
autor: gretchen.schuppe
Na pewno warto zainwestować w outsourcing. Wiele nam to da i pomoże.

Re: Innowacje w biznesie

: 06 wrz 2020, 7:07
autor: marelnawro
Ostatnio udało nam się zaimplementować taki panel https://usterka.pl/ Idealne dla szybkiego zamawiania fachowców z różnych miast :P :P

Re: Innowacje w biznesie

: 27 wrz 2020, 22:22
autor: Ciastuś
Jesli np prowadzicie biznes o profilu budowlanym to warto przemyśleć takie rozwiązanie jak leasing maszyn i urządzeń Koszty leasingu w całości stanowią koszty uzyskania przychodu, wpływają więc bezpośrednio na obniżenie zobowiązań podatkowych korzystającego, czyli leasingobiorcy. Co więcej taki leasing nie obniza naszej zdolności kredytowej - także na Waszym miejscu skontaktowałabym się z taką firmą jak Leason . Oni od lat siedza w tej branzy i mogą Wam zaproponować korzystny leasing.

Re: Innowacje w biznesie

: 01 paź 2020, 18:28
autor: Prezeoł99
Innowacją w biznesie może być uruchomienie hurtownie internetowej, ale żeby tego dokonać, to koniecznie potrzebujesz odpowiedniej do tego platformy, a taką możesz nabyć na tej stronie https://www.cstore.pl/sprzedaz-hurtowa-b2b/ jest to oprogramowanie CStore, które dla biznesów B2B jest najlepszym polskim rozwiązaniem.

Re: Innowacje w biznesie

: 15 paź 2020, 21:37
autor: frąklin
W naszym biznesie z pewnością innowacyjne okazało się wdrożenie maszyn . Jednakże, wcześniej musiały one zostać wybudowane i zaprojektowane przez fachowców. Zadecydowaliśmy o współpracy z https://www.unterschuetz.pl/uslugi/ , dla których realizacja tego zadania była dziecinnie prosta.

Re: Innowacje w biznesie

: 18 paź 2020, 21:24
autor: sofia11
Od siebie mogę polecić to oprogramowanie https://www.ccontrols.net/pl/produkty/o ... olidworks/ do projektowania 3D. Pozwala ono na tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Sama mam zamiar zamówić to oprogramowanie do naszej firmy.

Re: Innowacje w biznesie

: 19 paź 2020, 18:43
autor: filemoń
Moim zdaniem obecnie konieczne jest wprowadzanie innowacji w przedsiębiorstwach. Trzeba iść z duchem czasu, nie ma co zostawać w tyle. Właściwie to nie można sobie na to pozwolić bo konkurencja z branży tylko na to czeka. Myśleliście na przykład o bocie głosowym? Taki Voicebot jest w stanie perfekcyjnie zastąpić człowieka jako konsultant telefoniczny. Warto poczytać sobie w tym temacie. Taka wiedza może okazać się naprawdę przydatna.

Re: Innowacje w biznesie

: 01 lis 2020, 8:45
autor: łabądek
Innowacją będzie również wdrożenie odpowiednich urządzeń fiskalnych. Te, mają na celu usprawnienie funkcjonowania dolnego przedsiębiorstwa. Obecnie wykorzystuje się się już chyba w każdej branży. Chociażby na stronie https://www.pckf.pl/ można znaleźć ich naprawdę sporo. Eksperci tam pracujący z całą pewnością pomogą w doborze odpowiednich urządzeń.

Re: Innowacje w biznesie

: 19 lis 2020, 9:31
autor: bańka
Moim zdaniem warto inwestować w wszelakiego rodzaju innowacje. Takie rozwiązania naprawdę wiele usprawniają w funkcjonowaniu firmy. W wieli branżach kontakt z klientem jest głównie telefoniczny, dlatego uważam że Rozmowa z botem może okazać się naprawdę pomocna. To bot głosowy, może być również nazywany wirtualną asystentką która odbierania połączenia telefoniczne, żeby zrealizować konkretne procesy w konkretnych branżach. Warto sobie poczytać informacje w tym temacie bo mogą one okazać się bardzo przydatne.

Re: Innowacje w biznesie

: 20 lis 2020, 0:57
autor: hiczungł
Jeśli chodzi o nas to jednym z innowacyjnych rozwiązań okazało się wykorzystanie urządzeń fiskalnych z oferty http://www.ertim.pl/ . Pomogły nam one w unowocześnieniu transakcji!

Re: Innowacje w biznesie

: 01 gru 2020, 22:07
autor: ladnapogoda
Również w biznesie budowlanym potrzebne są innowacje, firma Osa https://osapolska.pl/ to znany producent sprzętu budowlanego. Ich młoty wyburzeniowe mają innowacyjną budowę, dzięki pełnej szczelności która zapobiega dostawaniu się odłamków do środka, służą dłużej i są zdecydowanie bardziej niezawdone.

Re: Innowacje w biznesie

: 05 gru 2020, 18:03
autor: ileś
Na pewno należy postawić na robotyzację i automatyzację. Dzięki temu nie tylko procesy produkcyjne będą szły znacznie szybciej, ale też wykonane prace będą bardziej precyzyjne. Poza tym można w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo. Zerknijcie sobie np. tutaj https://corobotics.pl/robotyzacja-i-aut ... ak-zaczac/ . Jest tam bowiem naprawdę wiele ciekawych informacji na ten temat.

Re: Innowacje w biznesie

: 21 gru 2020, 14:10
autor: hannas
Czytaliście ostatnie informacje odnośnie wymian kas fiskalnych na kasy online? Od nowego roku będzie trzeba to zrobić, więc ja od razu kupiłam kasę do swojej firmy w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/online bo akurat są spore promocje. Kasy są intuicyjne i proste w obsłudze. Ta firma na dodatek organizuje szkolenia z obsługi ich sprzętu, więc jak ktoś ma kilku pracowników może ich od razu wysłać na darmowe szkolenie.

Re: Innowacje w biznesie

: 31 gru 2020, 15:20
autor: majuś
To teraz tylko tylko znaleźć odpowiedni lokal, w którym mogłabyś zrobić siedzibę firmy. Na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale jest duży wybór lokali do wynajęcia i kupna. Na pewno któryś w Twojej okolicy nada się na to, aby otworzyć biznes, o którym marzysz.

Re: Innowacje w biznesie

: 01 sty 2021, 15:18
autor: Katarzyna Kopczyńska
W biznesie często pojawia się dużo nowości, o których nie wiemy czy też nie mamy wystarczająco dużo wiedzy aby je wdrożyć w swojej firmie. Przydatne informacje o tym jak inwestować, czy też jak oszczędzać można znaleźć na stronie https://generali-investments.pl/content ... -4-krokach , ja dowiedziałam się z tej strony nowych rzeczy o PPK

Re: Innowacje w biznesie

: 12 sty 2021, 15:30
autor: Ziiććka1
Cześć :) powiem wam że ostatnio zaciekawił mnie temat jak zostać przedsiębiorcą i o tym jak bardzo ważna jest staranność w tym zawodzie https://biurowektor.pl/nalezyta-starann ... siebiorcy/ Może kogoś z was też interesuje ten temat, ja mam trochę do przemyślenia na ten temat po przeczytaniu artykułu :)

Re: Innowacje w biznesie

: 20 sty 2021, 23:12
autor: Weriś88
Szukam firmy, która oferuje szeroki asortyment urządzeń do analizy ilościowej i jakościowej gazów oraz mieszanin gazowych spektrometria. Jak na razie znalazłam firmę Uni-Export Instrument Polska. Oferta dostępna na stronie https://www.uni-export.com.pl/spektrome ... iza-gazow/

Re: Innowacje w biznesie

: 21 sty 2021, 11:33
autor: malyswiat5
Pragniesz aby Twoja firma się rozwijała i osiągała coraz większe sukcesy? Na pewno warto wziąć pod uwagę kwestie praktyczne i zwrócić uwagę na to jak wygląda organizacja przedsiębiorstwa. Ważne jest także zadbanie o kwestie wiedzy, dlatego też polecam skorzystać z pomocy https://entra-group.eu/oferta/efektywna ... ebiorstwa/ którzy mają ogromne doświadczenie w tym temacie i bez wątpienia pomogą.

Re: Innowacje w biznesie

: 22 sty 2021, 12:23
autor: Łania29
Innowacje w biznesie ? - pewnie ,że tak.Uważam ,że wszelkie zdobycze technologiczne i innowacje trzeba stosować w biznesie.Oczywiście wszystko zależy tez od branży w jakiej działacie.Moja znajoma jest lekarzem i od wielu lat prowadzi prywatny gabinet lekarski Musi być dobrym lekarzem bo pacjentów ma całkiem sporo. Ostatnio pochwaliła się ,że wprowadziła w gabinecie nowy system do obsługi pacjentów - to taka elektroniczna dokumentacja medyczna pacjenta. Dla lekarza fajna sprawa , natomiast pacjenci są umawiani i informowani poprzez wysłany sms.

Re: Innowacje w biznesie

: 17 mar 2021, 9:20
autor: koliń
izzy231 pisze: 03 kwie 2020, 0:42 Biznes to duża odpowiedzialność. Warto zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i spełniać warunki, które dyktuje polskie prawo w tej kwestii. Przydać się może przy tym np. audyt PPOŻ. Zobaczcie sobie np. https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ , oni świadczą takie usługi.
To prawda audyt się przydaje, u nas po takim audycie, przeprowadzonym przez firmę Killfire https://killfire.pl/onas.html z Warszawy, okazało się, że nasze instalacje przeciwpożarowe potrzebują gruntownej modernizacji, którą oni także się zajęli. Do realizacji podeszli kompleksowo, wszystko wykonali w terminie i w dobrej cenie. Zdecydowanie możemy uch polecić, spisali się świetnie, to dobrzy fachowcy.

Re: Innowacje w biznesie

: 17 mar 2021, 21:05
autor: tomuś
W odpowiedni na któryś z postów na górze, ja kiedyś potrzebowałem takiej ekspertyzy do ubezpieczalni to skorzystałem z usług firmy https://domex-serwis.pl/ zrobili protokół - byłem zadowolony, jak jest teraz to nie wiem ale może warto zadzwonić i się dopytać - może dalej się tym zajmują

Re: Innowacje w biznesie

: 19 mar 2021, 8:59
autor: Źrebak21
Alicja88 pisze: 26 sie 2019, 19:41 Cześć,

Co fajnego robiliście ostatnio w swoich firmach? Szukam czegoś nowego co mogłabym wprowadzić również u siebie :)
Kiedyś czytałam coś o erp, macie to u siebie?
Jeżeli masz np. sklep to zobacz sobie bramki antykradzieżowe. Bardzo fajnie się sprawdzają i można dzięki temu zabezpieczyć biznes. Świetnie się sprawdza np. https://www.optiguard.pl/bramki-antykradziezowe/. Tam są bramki tego typu.

Re: Innowacje w biznesie

: 26 mar 2021, 19:29
autor: waćkowski
Ja to dopiero będę miał przeżycia. Pomoc w założeniu firmy w Niemczech mi jest potrzebna. Chodzi o placówkę budowlaną, która tam będzie rozliczana i tam będę zatrudniać pracowników. Po prostu przeprowadzam się i musze wiedzieć, jak to tam wszystko działa. Czy macie dla mnie jakieś informacje w tym względzie?

Re: Innowacje w biznesie

: 08 kwie 2021, 11:51
autor: Heniuś24
Wydaje mi się, że otworzenie biznesu nie jest takie proste jak wydaje się większości osób. Na stronie https://piotrweppe.pl/jak-zalozyc-konto ... facebooku/ znajdziecie kilka wskazówek dotyczących zakładania konta firmowego na facebooku. Takie informacje na pewno przydadzą się wam w przyszłości.

Re: Innowacje w biznesie

: 05 maja 2021, 16:52
autor: Paweł
Otworzenie biznesu to jedno, ale kolejną ciężką sprawą jest pomysł na niego. Najlepiej postawić na innowacyjne i nieustannie rozwijające się branże, takie jak branża farmaceutyczna czy biotechnologia. Można produkować urządzenia, takie jak chromatografy gazowe czy cieczowe, które są w tych branżach wykorzystywane, a na rynku nie ma ich wiele.

Re: Innowacje w biznesie

: 13 maja 2021, 10:18
autor: robćoo
Wprowadzając innowacje w biznesie nie zapomnijmy o bezpieczeństwie. Za każdym razem sprawdzam nowości w sklepie ppoż i dbam o bezpieczeństwo pracowników, Przykładowo gaśnica proszkowa 25kg wystarczy na gaszenie pożaru przez kilka minut więc ma to duże znaczenie, zaopatrzyłem tez firmę w koc gaśniczy czy apteczki pierwszej pomocy.

Re: Innowacje w biznesie

: 19 maja 2021, 13:58
autor: Patryk Ł.
Również zaopatrywałem się w tego typu rzeczy ostatnimi czasy. W KOF Regard BHP Rzeszów znajdziecie szeroki asortyment odzieży ochronnej z wysokiej jakości materiałów, wiele modeli obuwia ochronnego oraz inne akcesoria. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów produkty te mają długi okres użytkowania.

Re: Innowacje w biznesie

: 04 cze 2021, 19:34
autor: Lucuś19
Każdy kto prowadzi biznes zastanawia się nad otworzeniem sklepu online. Według mnie warto wiedzieć ile kosztuje założenie sklepu internetowego i czy jest to opłacalne. Takie informacje na pewno znajdziecie na różnych blogach, dlatego też warto chwile poszukać.

Re: Innowacje w biznesie

: 08 cze 2021, 12:59
autor: pamiś
Na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług rekrutacyjnych. Dzięki temu można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i znaleźć pracownika, który będzie spełniał nasze potrzeby. Tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/rekrutacja warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta.

Re: Innowacje w biznesie

: 23 cze 2021, 10:14
autor: Martą23
W dobie postępu technologicznego oraz informatyzacji istotne jest aby cały czas być na bieżąco z wprowadzanymi innowacjami. Ciągły rozwój jest bardzo ważny jeśli chcemy być aktywni na rynku. E-learning stanowi innowację na miarę dzisiejszych czasów. Nauka online zyskała na znaczeniu. Sprawdź kursexcel.pl i zobacz co jest dobre dla Ciebie.

Re: Innowacje w biznesie

: 02 lip 2021, 21:27
autor: Krówka
Powiem wam z własnego doświadczenia, że jeśli zależy wam na rozwoju firmy to polecam wam się zainteresować propozycjami, które znajdziecie na stronie https://goidea.pl/filemaker.php W tym miejscu, możecie stworzyć aplikację działającą dokładnie pod wasze wymagania firmowe. Usprawni działania magazynu poprzez organizacje zamówień, a także wiele wiele innych aspektów. Wszystko zależy od waszych potrzeb.

Re: Innowacje w biznesie

: 13 lip 2021, 14:40
autor: Młodzik
A może jakieś konto firmowe, kredyt firmowy lub lokata oszczędnościowa? Jeśli Twoja firma boryka się z problemami finansowymi, warto pomyśleć nad jakimś korzystnym rozwiązaniem, właśnie np. złożenie wniosku o kredyt firmowy. https://wujeksknerus.pl/ przedstawia fajne rankingi i porównywarki.

Re: Innowacje w biznesie

: 15 sie 2021, 0:00
autor: kamiś
Myślę, że warto sobie ba spokojnie przeczytać informacje, które znajdują się tutaj https://corobotics.pl/zastosowania/ . Dowiecie się tam jakie zastosowanie mają roboty w przemyśle. Zawsze należy stawiać na sprawdzone i praktyczne rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Trzeba zawsze kompleksowo podchodzić do tematu.

Re: Innowacje w biznesie

: 17 sie 2021, 22:35
autor: brołss
od niedawna mam wykupioną prenumeratę Przeglądu Płacowo-Kadrowego bardzo to ułatwia rozliczanie pracowników, w każdym numerze jest solidna dawka wiedzy z tematu, zawiera także przykłady grafików pracy, list płac ________________________________________________

Re: Innowacje w biznesie

: 17 sie 2021, 22:37
autor: tełaa
są tu osoby zajmujące się tematyką kadrową, korzystacie z jakichś serwisów albo czasopism tematycznych?? Szukam czegoś co pozwoli mi szybko przyswoić potrzebną wiedzę, znalazłam portalkadrowy.pl widziałam że mają okres próbny i chyba skorzystam ___________________

Re: Innowacje w biznesie

: 17 wrz 2021, 8:03
autor: fiśka
Moim zdaniem w obecnych czasach innowacje w firmach z różnych branż jest wręcz koniecznością. Na szczęscie rozwiązań, które można wdrożyć nie brakuje. Warto zastanowić się nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które jak można zauważyć już jakiś czas temu na dobre rozgościły się w naszym życiu. Mnie zależało na usprawnieniu pracy w shadow kitchen . Zaczęłam przeglądać strony o tej tematyce i znalazłam wiadomości na temat vicebota. Mnie taka wiedza bardzo się przydała. Warto sobie na ten temat poczytać.

Re: Innowacje w biznesie

: 28 wrz 2021, 11:05
autor: gaśnica
A czy wiecie na czym polega działanie tv biznes ? Uważam że to doskonałe rozwiązanie dla firm i jednostek publicznych. Szeroka i atrakcyjna oferta programowa sprawdzi się zarówno w miejscu publicznym, czasowego pobytu, czy siedzibie firmy. Na plus między innymi możliwość bezprzewodowego połączenia dekodera, przez sieć Wi-Fi oraz personalizacji jego menu.

Re: Innowacje w biznesie

: 28 wrz 2021, 20:00
autor: hiczungł
Taką innowacją okazało się wdrożenie kasy fiskalnej. Nie byłoby to możliwe i takie oczywiste bez wykorzystania oferty https://telbit.com.pl/kasy-fiskalne/sprzedaz/ . Zaproponowana kasa znacznie ułatwiła kontakt i relację z klientem, co w tym wypadku potraktowaliśmy jako priorytet! Polecam skupić się na tej ofercie.

Re: Innowacje w biznesie

: 27 paź 2021, 14:06
autor: Łozek
Szukając bezpiecznego miejsca do inwestycji zgromadzonych oszczędności to warto zajrzeć do Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie masz dostęp do różnych produktów inwestycyjnych złota, srebra, czy też diamentów w różnej formie. My na razie kupujemy monety bulionowe, ale też jeśli chodzi o złoto też mniejsze 1 gramowe sztabki :)

Re: Innowacje w biznesie

: 10 lis 2021, 13:02
autor: Szymon_0Ó0
Jestem właścicielem ogromnej firmy, która w szybkim tempie się rozwija, więc szukam informacji, jak mogę jeszcze wesprzeć mój biznes. Szukając w Internecie, dowiedziałem się również, iż w trakcie zakładania bądź w trakcie rozwoju własnej działalności warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie dofinansowanie biznesu. Wystarczy poszukać dobrej dotacji. Ja na pewno jako przedsiębiorca będę się starał skorzystać z tego programu wsparcie: https://edoradca.pl/znamy-nastepce-prog ... zwoj-poir/ .