Strona 1 z 1

Jaka agencja ochrony będzie najlepsza?

: 18 mar 2020, 8:23
autor: Andrzej1
Zastanawiam się nad tym, jaka agencja ochrony będzie najbardziej adekwatna w kontekście w kontekście zabezpieczenia firmy. Ostatnio natrafiliśmy na informacje o https://saippsecurity.pl/ i zastanawiam się nad tym, czy warto skorzystać z ich usług. Co sądzicie na ten temat?

Re: Jaka agencja ochrony będzie najlepsza?

: 17 maja 2021, 23:37
autor: karolsiński
Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, bo wszystko zależy do czego Ci jest potrzebna, pewnie każda agencja specjalizuje się w czymś innym, chociaż ja nie wiem, nigdy nie miałem z żadną styczności. Zwłaszcza jeżeli chodzi o ochronę firmy, ale powodzenia w szukaniu.

Re: Jaka agencja ochrony będzie najlepsza?

: 17 maja 2021, 23:39
autor: bronisław
Ja ochronę mojej firmy powierzam agencji ochrony PARTNER z Kielc, współpracuję z nimi już od dawna i bardzo sobie chwalę. Ochroniarze są naprawdę dobrze wyszkoleni, cały czas są czujni i gdy tylko coś podejrzanego się dzieje, od razu reagują. Cały czas są ze sobą w kontakcie dzięki sprzętowi łączności, więc mają ogląd na sytuację z wielu kątów. Zajmują się nie tylko ochroną biur, ale też obiektów publicznych, osób czy imprez masowych. Tak jak mówiłem, ja jestem zadowolony, bo ludzie w firmie czują się z nimi bezpiecznie, a to chyba najważniejsze.

Re: Jaka agencja ochrony będzie najlepsza?

: 03 lip 2021, 21:44
autor: anużka
Polecam zadbać o dobry system alarmowy i monitoring. Ja skorzystałem z oferty sklepu http://mmatech.pl/, tam zakupiliśmy sprzęt, a do tego skorzystaliśmy z możliwości montażu całego sprzętu przez ich profesjonalną ekipę. Szczerze polecam! A dobra agencja to już osobna historia.