Strona 1 z 1

Szkoła rodzenia, warto?

: 22 mar 2020, 19:14
autor: tymon55
Chciałabym się zapytać czy ktoś z was może był w szkole rodzenia? zastanawia mnie to czego można dowiedzieć się w takich miejscach. Na stronie http://centrum-mam.pl znalazłam bardzo ciekawą oferte i chciałabym z niej skorzystać.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 24 kwie 2020, 18:49
autor: perla2
Jak chcesz się zapisać na fajny, darmowy kurs to zobacz sobie tutaj https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ fajnie jest poprowadzony, po ukończeniu masz certyfikat, jak masz pytania to jest czat ze specjalistami.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 28 kwie 2020, 13:14
autor: raina.russel
Po takiej szkole czułam się znacznie spokojniej.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 29 kwie 2020, 11:36
autor: awisoky
Na pewno jest to miejsce, gdzie zdobędzie się cenne doświadczenie, szczególnie przy pierwszym porodzie.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 05 maja 2020, 13:47
autor: elvera.oberbrunner
Dla mnie warto, byłabym znacznie spokojniejsza.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 30 wrz 2020, 20:54
autor: Uleńka
Według mnie szkoła rodzenia to kopalnia wiedzy nie tylko o samym porodzie i ciąży, ale również o pielęgnacji siebie i dziecka po porodzie. A wiadomo, że już mając maluszka w domu mogą się przytrafić różnego rodzaju infekcje czy też zapalenie jamy ustnej u dzieci i trzeba wiedzieć jak w takim wypadku należy postępować. W ten sposób kiedy będzie się działo coś niepokojącego nie dojdzie do paniki i będziecie wiedziały co robić.

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 08 paź 2020, 8:36
autor: mućka
warto. sama chodzilam do szkoly rodzenia i uwazam, ze duzo mi to dalo. polozna sporo nam tez mowila o bankowaniu krwi pepowinowej. w domu tez na ten temat czytalam i trafilam na oferte Diagnostyka Bank komorek Macierzystych. Podpisalam umowe :) to byla dobra, przemyslana decyzja

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 08 paź 2020, 15:14
autor: Dziewczyna
Moim zdaniem jak najbardziej warto się wybrać do takiej szkoły rodzenia. Ale warto również dodatkowo przygotować się do samej ciąży. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/16- ... darz-ciazy znajdziecie specjalny kalendarz, w którym dokładnie został opisany każdy jej tydzień ;) Myślę, że powinno Wam to pomóc ;)

Re: Szkoła rodzenia, warto?

: 01 gru 2020, 1:01
autor: mem002
Pewnie, że tak! Ja na szkole rodzenia dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, no i pierwszy raz poznałam środek Octenisept, które później używałam do pielęgnacji miejsc intymnych w czasie połogu i wszystko ładnie się zagoiło. Później poznałam jego innego właściwości i tak jest z nami do dzisiaj.