Strona 1 z 1

Skórzane torebki - jaki producent?

: 11 maja 2020, 23:46
autor: Leonora1986
Cześć! Chciałabym kupić sobie jakąś fajną torebkę skórzaną, bo wiem, że taka posłuży mi na dłużej niż sieciówkowy produkt. Polecicie mi jakiegoś sprawdzonego producenta?

Re: Skórzane torebki - jaki producent?

: 30 maja 2020, 14:11
autor: iwona-84
Bardzo polecam firmę januszkotlarz.pl. Widać, że znają się na swojej pracy, bo ich produkty są przepiękne. Dbają o estetyczne wykonanie, co zresztą widać gołym okiem. Mam od nich kilka torebek i nie żałuję wydanych pieniędzy :)

Re: Skórzane torebki - jaki producent?

: 28 lip 2021, 20:11
autor: Małgosia
Faktycznie czasami dość ciężko jest jednoznacznie zdecydować się na jakąś torebkę i ja również miewam z tym niemały problem. Jednak muszę przyznać, że całkiem niedawno w sklepie https://bonafora.pl/Monnari rzuciły mi się w oczy torebki Monnari i jestem zdania, że prezentują się one bardzo elegancko. Jako, że jeszcze nie mam takich torebek u siebie to jestem zdecydowana na zakup.

Re: Skórzane torebki - jaki producent?

: 13 sie 2021, 12:37
autor: janiśka
Na pewno na tę stronę https://pawpol.com.pl/pol_m_TOREBKI-179.html warto sobie zerknąć. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o torebki. Ta hurtowania oferuje wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju torebki, ale nie tylko. Mają tam również obuwie.