Strona 1 z 1

Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 05 sie 2020, 8:18
autor: Ollis
Szukając dobrego sklepu internetowego z oryginalnymi perfumami zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na https://kalaaps.pl/ gdzie nie brakuje świetnych propozycji, najlepszych marek i też możliwości zamówienia sobie na próbę testerów , próbek, czy także wielu innych kosmetyków zarówno dla siebie, jak i na prezent. Pozdrawiam!

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 09 sie 2020, 18:24
autor: schinner.reece
Trzeba uważać na zakup perfum przez internet, wszędzie są różne podróbki.

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 14 sie 2020, 6:30
autor: mczay
Jest wiele drogerii internetowych.
___
Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 24 sie 2020, 21:51
autor: Pogo
Od dłuższego czasu szukałem drogerii internetowej z oryginalnymi zapachami w niskich cenach. I w końcu trafiłem na yasmeen.pl Dużo dobrych opinii słyszałem o tym sklepie i kosmetykach, które oferuje. Zamawiam w nim sobie moje ulubione Al Haramain Naeem perfumy w olejku. A dla żony na prezent dokupiłem taki flakonik https://yasmeen.pl/perfumy/flakony-po-p ... -4286.html do jej perfumeryjnej kolekcji.

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 28 sie 2020, 7:54
autor: Nnnama
Jeśli szukacie trwałych i bardzo ładnych perfum to zerknijcie sobie na Trussardi My Name Goccia a Goccia - https://www.perfumesco.pl/marka/Trussardi W sumie jest to woda perfumowana dla kobiet. Zapach jestdnak jest na maxa trwały, zobaczycie.

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 19 wrz 2020, 10:31
autor: Dziewczyna
A co sądzicie o perfumach dla dzieci? Ja ostatnio trafiłam na perfum Barbie na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/barbie-perfumy. Czy ktoś z Was zetknął się z nim już wcześniej? I jak, spodobał Wam się taki zapach?

Re: Oryginalne perfumy - sklep internetowy

: 02 paź 2020, 12:47
autor: vikąna
Perfum używam każdego dnia, bez wyjątku :) lubię otaczać się pięknymi zapachami, które często poprawiają mi nastrój i humor :) macie jakieś takie swoje ulubione zapachy? Co sądzicie o Tom Ford perfumy damskie https://perfumetki.com.pl/49-tom-ford-perfumy-l-amour? planuje kupić coś ciekawego dla siostry na urodziny i pomyślałam o tym własnie zapachu :) tu ogólnie jest duży wybór a i ceny bardzo korzystne :)