Strona 1 z 1

JAkie fajne szkolenia

: 02 maja 2019, 12:41
autor: Danka
Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 19 maja 2019, 10:43
autor: Dziewczyna
Myślę, że warto się też zapisać na jakiś dobry kurs języka angielskiego, na przykład taki jak ten na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych, bo w dzisiejszych czasach znajomość tego języka to podstawa. Ogólnie Szkoła Językowa SPEAK-UP działa już od wieli lat i ma mnóstwo zadowolonych uczniów, dlatego też uważam, że warto jej zaufać :)

Re: JAkie fajne szkolenia

: 28 maja 2019, 19:46
autor: zuzanka
Ja ostatnio znalazłam na portalu imperiumszkoleniowe.pl bardzo ciekawe szkolenie mianowicie bezpieczeństwo informacyjne. Myślę, że to bardzo pożądana wiedza na rynku pracy. Warto też dodac, że wiedza jest bezcenna, a to szkolenie jest w bardzo niskiej według mnie cenie, co tym bardziej zachęca do wypróbowania ;).

Re: JAkie fajne szkolenia

: 29 cze 2019, 10:21
autor: Monia
Takie, które dadzą Ci dobrą pracę i zarobki. Ostatnio widziałam ofertę szkoły w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ , która posiada bogaty wybór specjalizacji, posiada międzynarodowe certyfikaty. Jest to dobry start w przyszłość dla Ciebie i dla dziecka.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 08 lip 2019, 12:41
autor: polena
Szkoleń jest mnóstwo, to zależy czego szukamy :) ja np ostatnio rozglądałam się za szkoleniami z podatków i księgowości i znalazłam ciekawa ofertę pani Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Jej szkolenia cieszą się ogromną popularnością, co wcale mnie nie dziwi bo to osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi się dzielić w bardzo przystępny sposób.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 11 lip 2019, 16:01
autor: pokusa
W każdym zawodzie i w każdej branży można znaleźć ciekawe szkolenia. Jeśli interesuje kogoś medycyna estetyczna to polecam zajrzeć na stronę http://pimik.pl/ . Znajdziecie tam ofertę na bardzo interesujące kursy.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 24 lip 2019, 14:23
autor: vanda
Przede wszystkim w szkoleniach chodzi o to, żeby były one dobre. Przekazywały bogatą wiedzę, uczyły różnych nowych umiejętności. Dlatego warto z nich korzystać. W sieci można dzisiaj niemalże każdego typu kursy. Nawet https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ kursy implantologia, które przydadzą się stomatologom.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 24 lip 2019, 19:25
autor: elizza
A może znacie jakieś fajne szkolenia dla fotografów? Od zawsze chciałam robić dobre zdjęcia, ale trochę mi jeszcze nie wychodzi. Jeżeli chodzi o moje preferencje - najbardziej lubię kontakt z naturą. Docelowo chciałabym nauczyć się tworzyć coś takiego, jak ten album podróżniczy. Wydaje mi się, że to coś w stylu fotografii pejzażowej (ale nie znam się dokładnie na tej tematyce). Może podpowiecie?

Re: JAkie fajne szkolenia

: 25 lip 2019, 19:17
autor: Majkaaa
Ja się zapisałam do tutlo na angielski biznesowy. Takie odświeżenie przed powrotem do pracy zawsze się przydaje a tutaj jest o tyle dobrze, że lekcje odbywam z domu więc nie tracę czasu na dojazdy;)

Re: JAkie fajne szkolenia

: 19 sie 2019, 15:09
autor: baran
Uważam, że podstawą jest znajomość języka angielskiego. Super opcją są kursy wakacyjne. Organizuje je na przykład British Centre w Łodzi. Tutaj zapoznacie się bliżej z ich ofertą: https://british-centre.pl/.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 29 sie 2019, 10:11
autor: greta
Fajne szkolenia? To pojęcie względne :) Moim zdaniem szkolenia powinny być wysokiej jakości, odpowiadające temu, co dzieje się w danym sektorze i odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb. Jeśli chodzi np. o szkolenia z tematyki księgowo-finansowej to tutaj https://hrsensor.pl/ warto popatrzeć. Ciekawa tematyka i prowadzone przez kadrę z doświadczeniem.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 29 sie 2019, 20:35
autor: goma
Ogólnie jeśli szukacie dla siebie jakiś fajnych, atrakcyjnych szkoleń rozwojowych, to polecam zajrzeć na stronę https://cpab.pl/training/szkolenia-dla-hr/ . Znajduje się tam bardzo szeroka oferta firmy szkoleniowej CPAB, która oferuje szeroki zakres szkoleń - między innymi z zakresu HR.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 16 wrz 2019, 18:08
autor: Budex
Interesują mnie efektywne szkolenia, jeśli chodzi o język angielski. Znalazłam wiele ciekawych ofert różnych szkół, ale nie jestem pewna, na którą się zdecydować. Mój brat niedawno uczestniczył w programie Angielskiej Wioski https://angloville.pl/ i muszę przyznać, że jestem naprawdę zaskoczona tym, jak teraz bez żadnych oporów porozumiewa się po angielsku. Chyba wezmę z niego przykład, ponieważ zależy mi, aby w krótkim czasie przełamać barierę językową.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 20 wrz 2019, 13:04
autor: Basiabarbara
Nie pomogę, jeśli chodzi o szkolenia, ale w kwestii nauki/ podszkolenia języka obcego polecam zerknąć na https://ksiegarnia.siesta.pl/ Mają naprawdę szeroki wybór książek i ćwiczeń z kilku popularnych języków obcych. Dla siebie znajdzie tam coś każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Ich materiały są naprawdę dobrze przygotowane i pomocne.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 21 wrz 2019, 11:38
autor: barylek
Moim zdaniem szkolenia i kursy powinny iść w parze z zainteresowaniami. Generalnie polecam odwiedzić stronę http://kurs-estetyka.pl/ jeżeli interesujecie się urodą i medycyną estetyczną a sądzę, że tak to z pewnością znajdziecie tu informacje o ciekawych kursach oraz wpisy na temat jakim jest przygotowanie do takich kursów. Rozwój osobisty jest bardzo ważny ale szkoda ze wiele osob o tym zapomina :/

Re: JAkie fajne szkolenia

: 22 wrz 2019, 23:24
autor: torar_B
Jeśli interesujecie sie tematyka morską, to z pewnością interesujące będa dla was kursy organizowane przez https://www.oszgm.com/ :) Polecam zapoznanie się z ich ofertą, bo mają bardzo wysoki poziom swoich kursów, a do tego są ciekawie prowadzone, przez profesjonalną kadrę.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 26 wrz 2019, 17:42
autor: radzio
Szkolenia to często poruszany ostatnio temat w mojej firmie, ponieważ szefowa chce wprowadzić program, w którym jej firma pokrywała by od 30 do 50% kosztów szkoleń, jakie sobie wybierzemy. I na przykład kolega zainteresowały szkolenia kierowcy zawodowego ,a skoro to drogie, to otrzyma mniej pomocy. Ja myślę o szkole http://wiwn.pl/ z kursami obrotu nieruchomościami, ale zobaczymy jak to będzie.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 27 wrz 2019, 20:23
autor: promise
Może w takim razie szkolenia językowe? Umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim jest w zasadzie wymagana w większości firm, ale nauka języka nie daje tylko korzyści biznesowe, też osobiste. Można poznawać nowych ludzi z całego świata czy poznawać inne kraje. Jak coś to tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ znajdziecie taki test poziomujący którego wykonanie pozwoli Wam się dowiedzieć na jakim aktualnie poziomie jesteście

Re: JAkie fajne szkolenia

: 09 paź 2019, 15:49
autor: mczay
Jak interesujecie się grafiką komputerową i projektowaniem graficznym to tutaj https://cgwisdom.pl/ możecie wykupić sobie kursy które fajnie podchodzą do tematu, w pełni profesjonalnie. Ja robiłem już dwa kursy i dużo mi dały, mogłem zwiększyć ofertę jaką oferuję swoim klientom, bo zajmuję się tym tematem zawodowo.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 10 paź 2019, 14:39
autor: Amela22
Według mnie na pewno warto przyłożyć się do nauki języków. Ja np. teraz szlifuję swój angielski z tutlo. Już jestem zadowolona z postępów jakie zrobiłam a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej;)

Re: JAkie fajne szkolenia

: 27 paź 2019, 14:40
autor: izzy231
Bardzo ciekawe szkolenia możecie znaleźć na portalu Altkom Akademia. Moją uwagę zyskały szczególnie szkolenia z metodyk zwinnych - https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ . Pomaga to w zarządzaniu projektami co jest bardzo uniwersalną na rynku pracy umiejętnością i sądzę, że wielu pracodawców doceni takie szkolenie w naszym CV.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 23 gru 2019, 17:05
autor: Kafejkowa
jesli chodzi o szkoleja językowe to jak ktoś mieszka w Warszawie bardzo polecam zajrzeć do szkoły Pi School w Warszawie. Konwersacje prowadzone na bardzo wysokim poziomie.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 12 sty 2020, 16:14
autor: steffi
Dobrze jak szkolenia są ciekawe, interesujące, ale co najważniejsze jak uczą was czegoś przydatnego. Ja staram się rozwijać w zawodzie, w którym pracuje. Znalazłam tak na stronie http://www.horart.com/ szkolenia dla managerów gastronomii. Spoko opcja, HoReCa Academy Poland to jedyna w Polsce firma oferująca tego typu szkolenia. Może kogoś z was też to zainteresuje, ja polecam:)

Re: JAkie fajne szkolenia

: 16 sty 2020, 19:16
autor: nikelodon18
A co powiecie na szkolenia VR? Jest to ostatnio coraz bardziej popularna tematyka. Także i moja firma się na to zdecydowała. Nalezytą wiedze zdobyliśmy dzięki http://vrtraining.eu/ , odpowiadali za przeprowadzenie szkoleń.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 25 paź 2020, 16:18
autor: melville
szkolenia BHP w Łodzi gdzie?

Re: JAkie fajne szkolenia

: 15 sie 2021, 14:47
autor: BeataŚ
Ja uważam, że cały czas trzeba być na topie jeżeli chodzi o języki obce. Ja cały czas chodzę na Angielski do Expressis Verbis https://ev.edu.pl/angielski-dla-ciebie- ... acownikow/ i chodzę tam z kilkoma osobami z pracy. Na kurs chodziłam nawet w czasę pandemii bo mieli ofertę - angielski biznesowy kurs online wiec nie bylo problemu.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 22 sie 2021, 16:52
autor: AngelikaĆ234
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Edugika http://edugika.pl/szkolenia/ , która oferuję takie usługi jak szkolenia i kursy np: komputerowe, kursy - AutoCAD – budowanie branżowego środowiska pracy, kursy z zakresu grafiki komputerowej, Warto zaznaczyć, że firma oferuję również szkolenia tematyczne z zakresu makramy, wizażu, szydełkowanie oraz szkolenie z tematu "naturalne kosmetyki".

Re: JAkie fajne szkolenia

: 23 sie 2021, 14:51
autor: taniuśko23
Danka pisze: 02 maja 2019, 12:41 Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.
Polecam osobiście młodzi przedsiębiorcy - projekt infomax w Katowicach :D
-
tani catering dietetyczny

Re: JAkie fajne szkolenia

: 24 sie 2021, 15:12
autor: Kęsiak
Dla każdego fajne szkolenie będzie inne. Kazdy ma inne umiejętności czy co innego go interesuje. Na pewno warto zainteresować się szkoleniami z prac alpinistycznych - https://saheight.pl/szkolenia-z-dostepu-linowego Naprawdę to się teraz ceni i to bardzo dobra umiejętność

Re: JAkie fajne szkolenia

: 27 sie 2021, 18:25
autor: Włodek22
W dzisiejszych czasach najlepiej jest podjąć się szkoleń przez internet, technika tak poszła do przodu, że wydaje się to najbardziej efektywne. Tu coś o tym poczytacie https://www.radiozw.com.pl/jak-nauczyc- ... ia-z-domu/ . Najlepiej jest cały czas posługiwać się tym językiem, wtedy wejdzie w nawyk.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 07 wrz 2021, 16:38
autor: Dzony82
Witam, jeśli poszukujesz szkoleń dla własnego rozwoju to polecam zerknąć na stronę https://emtg.pl.
Między innymi już jesienią startują dwa nowe tematy szkoleń:

Szkolenie offline „Reżyseria eventów” skierowane do osób, chcących pracować przy produkcji i reżyserii eventów a także osób, które nadzorują realizację wydarzeń z ramienia firmy i chcą orientować się w przebiegu produkcji oraz poszerzać swoje eventowe i marketingowe kompetencje.

Szkolenie online „Influencer marketing” skierowane do osób chcących zrozumieć specyfikę rynku twórców internetowych i pracować przy organizacji kampanii reklamowych.
Pozdrawiam.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 11 wrz 2021, 21:27
autor: SzyszynkaŻ
Może warto pomyśleć o szkoleniach dla leaderów oraz mangerów z oferty https://ux-pm.pl/ . Skierowana jest właśnie do Was. Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study). Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 12 wrz 2021, 6:43
autor: Żołądź
Prowadząc własny biznes warto samemu odrobinę się doszkolić. Umiejętność planowania działań UX i realizacji swoich celów biznesowych to podstawa wiedzy. Zatem szkolenie
https://uxupgrade.pl/szkolenia/analityka-w-ux pozwoli nam zrozumieć, zidentyfikować i zniwelować ograniczenia produktu. Jesteśmy więc w stanie lepiej przewidywać i zarządzać realizacją celów biznesowych.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 14 wrz 2021, 10:07
autor: Iwińska
Warto zapisać się na kurs czy szkolenie języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ Dzięki temu nauczysz się rozmawiać w języku angielskim. Czasem ważniejszy jest język niż ortografia wiec takie kursy w domu polegające na rozmowie bardzo się sprawdzają.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 14 wrz 2021, 23:52
autor: kamówa
W Goleniowe zachwyciły nas szkolenia BHP dla pracowników. Zrealizowane przez https://www.szkoleniabhpgoleniow.pl/szkolenia pozwolił nas zyskać solidną wiedzę na ten temat, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na różne, ewentualne wypadki - a wszystko może się zdarzyć w miejscu pracy!

Re: JAkie fajne szkolenia

: 22 wrz 2021, 0:29
autor: nataśa
Zanim zaczęłam w Polsce pracę , po przyjeździe z Ukrainy, koniecznie było poprawienie moich zdolności językowych. Pomocne z tym wypadku okazało się wykorzystanie kursów realizowanych przez https://www.makilen.pl/kursy . Tym sposobem edukacja stała się bardziej przejrzysta i oczywista a władanie językiem nie stanowi dla mnie już kłopotu, jak z resztą widać. :)

Re: JAkie fajne szkolenia

: 27 wrz 2021, 9:26
autor: Baśkax2
Bardzo fajnym i bardzo pomocnym w życiu kursem jest kurs pierwsza pomoc przedmedyczna http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... znej-i-BHP . Taki kurs zawsze się przyda nie tylko w zawodzie ale również w życiu . Pomoc innym zawsze się przyda w każdej chwili.

Re: JAkie fajne szkolenia

: 30 wrz 2021, 15:29
autor: Klupieć
Języki to jedno ale i szkolenia zawodowe są ważne. Jeżeli chcemy być konkurencyjni w zawodzie, w biznesie, to musimy być po prostu na czasie. Musimy się szkolić i zdobywać umiejętności. I wiedzę. Sam korzystam ze szkoleń http://iknowit.com.pl/. Pracując w branży IT muszę być stale na czasie. Inaczej klienci pójdą do konkurencji. Szczególnie zagadnienia związane z bezpieczeństwem sieci są bardzo istotne teraz.