Strona 1 z 1

Zaproszenia na ślub

: 02 maja 2019, 13:48
autor: Danka
Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.

Re: Zaproszenia na ślub

: 08 maja 2019, 15:13
autor: Panterka
Ten temat jest mi kompletnie obojętny. Nich ktoś inny tu pomoże.

Re: Zaproszenia na ślub

: 11 maja 2019, 9:18
autor: Dziewczyna
Przyznam szczerze, że my zarówno zaproszenia na nasz ślub, jak i wszelkiego rodzaju dekoracje ślubne i weselne, zamawialiśmy w sklepie internetowym Happenings.pl, który poleciła nam znajoma. Jest to sklep internetowy, więc udało nam się dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu, co przed weselem jest bardzo istotne ;) Ceny również mają tam niewygórowane, więc warto się rozejrzeć :)

Re: Zaproszenia na ślub

: 09 cze 2019, 15:53
autor: piłka
Ciekawe propozycje firm, które oferują tego typu usługi znajdziesz na portalu https://cozweselem.pl/ . Warto zajrzeć, bo wybór usługodawców branży ślubnej jest duży, a zestawienie ofert w jednym miejscu ułatwia dokonanie wyboru.

Re: Zaproszenia na ślub

: 30 gru 2019, 7:21
autor: elza
Właśnie też szukałam dla siebie ładne zaproszenia ślubne i przeglądnęłam kilka ofert. Jednak wróciłam do jednej strony - https://farrowdesign.pl/ ich zaproszenia ślubne mimo, że wydają się minimalistyczne robią ogromne wrażenie . Dzięki nim można w bardzo elegancki sposób zaprosić gości.