Strona 1 z 1

Studia

: 22 maja 2019, 14:59
autor: Danka
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych

Re: Studia

: 26 maja 2019, 14:56
autor: devlin
Pewnie, ze studia w trybie niestacjonarnym wcale nie są gorsze :) Ia studiuje w tym trybie położnictwo wiec wszystko jest możliwe :) jeśli chodzi o sprawdzoną uczelnie w Warszawie to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną http://mum.edu.pl/studia/studia-licencj ... loznictwo/. Jestem obecnie na II roku, wysoki poziom, ciekawi wykładowcy, interesujące zajęcia.

Re: Studia

: 28 maja 2019, 11:58
autor: telma
Z podyplomówek dla nauczycieli, psychologów i innych, ja polecam Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych: http://pcud.edu.pl/
Świetna kadra wykładówców, bogata oferta kierunków (studia przygotowujące do nauczania konkretnych przedmiotów szkolnych, jak i konkretne specjalizacje m.in. artterapia, pedagogika lecznicza, integracja sensoryczna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, neurologopedia, logopedia, gimnastyka, taniec i rytmika i inne). Polecam!

Re: Studia

: 29 maja 2019, 1:48
autor: cichy70
Jeżeli chcesz zarabiać dobre pieniądze po studiach to sprawdź ile zarabiają poszczególne płaszczyzny finansowe tutaj http://zarobkiwfinansach.pl/ . Dodatkowo możesz tam znaleźć mnóstwo dobrych ofert pracy.

Re: Studia

: 12 cze 2019, 16:08
autor: doboro
hej hej! z tego co widziałam to tu https://fscd.pl/ jest sporo informacji na temat edukacji - studiów, kierunków podyplomowych itd. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub szukacie dodatkowych informacji to polecam sobie tutaj zajrzeć

Re: Studia

: 26 cze 2019, 11:45
autor: polena
devlin witaj w klubie ja też studiuje na MUM ( jestem na podyplomówce teraz ). mam na temat uczelni tak samo pozytywne zdanie jak Ty :) Wiem, że zdobędę tu dobre wykształcenie i potem nie będzie raczej problemów ze znalezieniem dobrej pracy :)

Re: Studia

: 01 sie 2019, 11:54
autor: vanda
Natomiast ja myślę nad kierunkiem studiów pr - http://podyplomowe.wse.krakow.pl/nowy-public-relations , czyli z public relations. Jest to dosyć ciekawy kierunek, ponieważ można się tutaj nauczyć jak komunikować się w społeczeństwie. Po takich studiach można pracować w mediach, administracji publicznej, przedsiębiorstwach usługowych etc.

Re: Studia

: 12 sie 2019, 16:01
autor: malyswiat5
Zacznij od wyboru kierunku studiów. To postawa. Później, gdy już się zdecydujesz postaw na liderów w tej dziedzinie. Postaw na http://www.pswbp.pl/ czyli uczelnię wyższą o naprawdę dobrym standardzie nauczania. Zyskaj wiedzę, doświadczenie i zawód!

Re: Studia

: 12 sie 2019, 17:26
autor: markos
Nie zawsze muszą to być studia. Jakby interesowały was zawody medyczne to dobre jest Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie http://www.dental.szczecin.pl/ Siostra niedawno je kończyła, to dobra szkoła, da wam konkretny zawód.

Re: Studia

: 24 wrz 2019, 13:10
autor: promise
Trzeba zacząć od zastanowienia się co chcesz w życiu robić, wtedy łatwiej będzie podjąć decyzję. Cały czas na topie są kierunki odnośnie zarządzania, a coraz popularniejsza staje się ekologia i to z wiadomych powodów. W Warszawie jest bardzo dobra szkoła http://www.wseiz.pl/en/studia , gdzie znajdziesz kierunki na obu tych wydziałach, zapoznaj się z nimi i przemyśl czy nie byłoby dobrze uzyskać dyplomu i zostać specjalistą w konkretnej dziedzinie

Re: Studia

: 30 paź 2019, 19:30
autor: Kalla35
Uwielbiałam studiować i z chęcią znowu wróciłabym do tego okresu. Ważny jest przede wszystkim kierunek studiów, ale także miejsce zamieszkania. Według mnie, żeby jak najlepiej odczuć okres studiów warto jest wybrać prywatny akademik. Tam będziecie dzielić miejsce z osobami w swoim wieku, o podobnych doświadczeniach. Dzięki temu można liczyć na poznanie wielu wspaniałych osób.

Re: Studia

: 30 paź 2019, 22:31
autor: Izak
Jak się człowiek chce uczyć, to każde studia są dobre :)
W przeciwnym razie, to tylko starta czasu i kasy...

Re: Studia

: 31 paź 2019, 10:41
autor: mczay
Moim zdaniem zawsze studia to dobry wybór. Najlepszym kierunkiem jaki można sobie wymarzyć, moim zdaniem jest medycyna. Na stronie: https://www.ibuk.pl/katalog/211/medycyna.html znalazłam fajne e-booki na medycynę. Tematy są świetne, a ceny e-booków atrakcyjne.

Re: Studia

: 03 lis 2019, 14:51
autor: kacperziu
hejka

Re: Studia

: 24 lis 2019, 23:53
autor: Dziewczyna
A czy oprócz studiowania uczycie się dodatkowo jakiś języków obcych? Ja na przykład zapisałam się na kurs włoskiego w Centrum Edukacji Profi Lingua, którego ofertę znalazłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa. Póki co jestem bardzo zadowolona, nauka idzie mi całkiem nieźle ;) Tak więc jeśli macie po studiach jeszcze trochę wolnego czasu, to polecam ;)

Re: Studia

: 12 gru 2019, 9:23
autor: goma
Uważam, że jak najbardziej warto iść na studia, choć moim zdaniem lepiej pójść na zaoczne i jednocześnie pracować, dzięki czemu po studiach ma się i wykształcenie i kilkuletnie doświadczenie. Wybierzcie szkołę https://www.cb.szczecin.pl/ - dzięki temu na pewno w późniejszym czasie znajdziecie dobrze płatną pracę w zawodzie.

Re: Studia

: 13 gru 2019, 9:02
autor: malyswiat5
Nie zawsze te studia są na pierwszym planie. W takich wypadkach wiele osób woli wybrać coś bardziej dopasowane do ich potrzeb i pada na szkołę policealną. To na pewno jedno z tych rozwiązań, które jest cenione i bardzo praktyczne. Polecam zajrzeć na https://asedukacja.pl/oferta/szkola-policealna i zyskać tym samym to czego chcemy :)

Re: Studia

: 13 gru 2019, 14:37
autor: Izak
To racja, czasem takie szkoły policealne dają więcej wiedzy i praktyki niż studia.

Re: Studia

: 28 gru 2019, 9:53
autor: bambi
Także uważam, że zaoczne studia nie są w niczym gorsze od tych dziennych. Nawet jeśli chodzi o szkoły policealne to nie widzę w tym nic złego. Pamiętajmy że to my decydujemy się w jakim kierunku pójdziemy dalej i czy w ogóle będziemy dalej się kształcić. W moim przypadku oczywiste było pójście na studia i wybrałam studia kierunek administracja https://vizja.pl/studia-wyzsze/administracja,ws59.html gdyż to jest dokładnie to co chcę robić w przyszłości. Poza tym rodzice mają firmę którą zamierzam w przyszłości przejąć a ten kierunek pomoże mi w tym

Re: Studia

: 15 sty 2020, 21:37
autor: Ollis
A czy sprawdzaliście może oferte kierunków w szkole policealnej Cosinus? Jeżeli jeszcze nie, a planujecie niedługo rozpocząć naukę w zbliżającym sie semestrze to zdecydowanie polecam ponieważ świetnie rozwijają się m.in kierunki medyczne i do tego mają bardzo dobrą kadrę nauczycieli która rzeczywiście może dobrze przygotować Was do egzaminów oraz też pracy w zawodzie, ja kończyłem u nich technika masażystę, zrobiłem jeszcze kilka kursów i już tym się zajmuję zawodowo.

Re: Studia

: 03 lut 2020, 11:32
autor: Malinka
Sam wybór studiów to bardzo wazna decyzja i wydaje mi się, ze dotrze trzeba sie zastanowić zanim podejmiesz decyzje. Sama nawet przeglądałam teraz co jest bardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 60,54,2160 , jest fajny i przyszłosciowy.

Re: Studia

: 14 lut 2020, 16:08
autor: malyswiat5
Wybór uczelni to kwestia bardzo poważna i istotna. Nie można jej lekceważyć, a przede wszystkim podchodzić do tego zbyt swobodnie. Stąd też dobrze jest wybrać http://www.pswbp.pl/ czyli uczelnie przyszłości, która kształci w różnych trybach językach, ale z tak samo fantastycznym podejściem do studenta :)

Re: Studia

: 02 mar 2020, 13:26
autor: Malinka
Wybór kierunku studiów to bardzo wazna decyzja. Musisz ją bardzo dokładnie przemyśleć zanim na coś się zdecydujesz. Czytałam, że ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 , jest bardzo opłacalny. Trzeba popatrzeć na to jakich pracowników szukają i wtedy sie decydować.

Re: Studia

: 01 kwie 2020, 21:12
autor: foxi
Uważam ,że wybór rodzaju studiów tzn. kierunku studiów powinien być skorelowany z zainteresowaniami danej osoby.To pierwsza grupa studentów.Druga grupa to młodzi ludzie ,którzy kierują się przy wyborze kierunków koniunkturą na rynku pracy i uważam.Myślę ,że zarówno jedni jak i drudzy postępują dobrze.Na przykład moim zdaniem w przyszłości będzie sporo miejsca na rynku pracy dla wykwalifikowanych pracowników HR - tak więc studia pod tytułem zarządzanie zasobami ludzkimi to będzie przyszłość.

Re: Studia

: 21 gru 2020, 7:22
autor: Juliś
Zależy mi na jakości kształcenia i na profesjonalnej kadrze. Czy możecie polecić takie szkoły? Zależy mi na studia dziennikarstwo Warszawa dzienne. Czy znacie szkoły z takim kierunkiem? Ostatnio znalazłam Warszawską Wyższą Szkołę Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/

Re: Studia

: 22 gru 2020, 16:37
autor: Aduś
Ostatnio zainteresowały mnie studia mba warszawa, cena jednak jest trochę wysoka. Czy ktoś studiował ten kierunek i może podzielić się opinią? Ja znalazłam takie studia w ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu https://studia-mba.pl/mba/oplaty/

Re: Studia

: 08 sty 2021, 21:29
autor: melville
Jeśli chodzi o okolice Warszawy to fajna uczelnia jest w Józefowie- Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Tam kończyłam studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, dokładnie to jestem specjalistą ds. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Fajna praca, studia ciekawe, także zainteresowanym podobna tematyką zdecydowanie ten kierunek i uczelnię doradzam.

Re: Studia

: 25 sty 2021, 12:27
autor: Liduś
Jeśli interesujesz się moda to polecam przeczytać te publikację http://www.trinet.com.pl/jak-zostac-pro ... -w-polsce/ fajna szkoła w stolicy w mojej ocenie.

Re: Studia

: 26 sty 2021, 21:03
autor: studiaę13
https://www.cb.szczecin.pl to profesjonalna strona która pomoże ci sprawdzić czy dostaniesz się na studia wszczecinie. Dodatkowo możesz tam aplikować na te studia i ta strona również pomoże ci w wyborze oraz pomoże ci z wszystkimi formalnościami. Polecam. Zobacz sobie na ofertę jakie studia są dostępne i na które możesz aplikować

Re: Studia

: 12 lut 2021, 17:15
autor: malyswiat5
Może studia logistyka Warszawa zaoczne będą tym kierunkiem, który pozwoli Ci zadbać o to co najistotniejsze? Na pewno warto jest iść w tym kierunku, aby spełnić określone i potrzebne rzeczy, aby móc w przyszłości uzyskać korzystną pracę. Zajrzyj na ich stronę https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logist ... zynowanie/ gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, pozwalające na rekrutację.

Re: Studia

: 13 kwie 2021, 20:07
autor: mińka
Sama jestem ogromną pasjonatką języków. Wiem więc, że będę studiować nic innego, jak filologię. Najprawdopodobniej będzie to filologia angielska dostępna w ofercie uczelni https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska/ :-). Uważam, że nie ma niczego lepszego niż studiowanie kierunku, który nas interesuje.

Re: Studia

: 22 kwie 2021, 18:22
autor: Filmączek
Ja jestem studentem na pierwszym roku filmoznawstwa i muszę oglądać bardzo dużo filmów. Ostatnio znajomy polecił mi portal zalukaj który pomaga mi wyszukiwać filmy online :) Teraz nadrabiam szekspirowskie dramaty :D Pora na Makbeta i Króla Leara. Polecam :)

Re: Studia

: 17 maja 2021, 3:11
autor: iguś20000
Witam,studia to dość trudny i ciezki temat dla mlodej osoby. Niedlugo zaczyna się rekturacja,a ja jeszcze nie do konca wiem na jaki kierunek isc. Zalezy mi na tym,by kierunek,ktory wybiore wiązał się z przedmiotami ścisłymi. https://www.ssw-sopot.pl/zasady-rekrutacji-1/ Co o tym sądzicie?

Re: Studia

: 20 maja 2021, 17:06
autor: kamilą
Ja studiowałem logistykę w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie https://wsgk.com.pl/studia-i-stopnia/ i jestem zadowolony z wyboru, mam pracę w zawodzie i przyzwoicie zarabiam, także narzekać nie mogę. To na pewno kierunek po którym praca będzie. Co do uczelni to jest bardzo dobra, wysoki poziom nauczania i dobra kadra, także ogólnie oceniam moją edukację jak najlepiej.

Re: Studia

: 10 cze 2021, 22:01
autor: guguś88
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w siebie i swój rozwój? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/ ? Zalezy mi,by studia podyplomowe pozwoliły mi na lepszą pracę.

Re: Studia

: 17 cze 2021, 16:57
autor: ginamó
Ja kłopot ze studiami mam już za sobą. Przy wyborze studiów zagranicznych rozsądne okazało się skorzystanie z pomocy i wsparcia zaoferowanego przez https://edunacademywroclaw.pl/ . Tym sposobem udało mi się pójść we właściwym kierunku i zrozumieć, czego właściwie chcę od życia. Perfekcyjny wybór!

Re: Studia

: 21 cze 2021, 15:36
autor: Aguś04
Moje miasto Kraków – studia bezpłatne turystyka i rekreacja. Czy możecie polecić bardzo dobre uczelnie, które posiadają takie studia w ofercie? Zależy mi na wysokim poziomie nauczania. Ostatnio znalazłam Akademię Ignatianum. Czy znacie? https://www.ignatianum.edu.pl/informator-dla-studentow8

Re: Studia

: 12 lip 2021, 1:59
autor: karuś0433
Moim zdaniem Warszawa może pochwalić się bardzo dużym wyborem różnych uczelni oraz przede wszystkim różnych kierunków, więc z pewnością znajdziecie tutaj dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to zwróćcie sobie uwagę na uczelnię https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html . Spełni Wasze oczekiwania!

Re: Studia

: 18 lip 2021, 8:48
autor: Dżanelka
Sama kończyłam prywatne studia na https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz-2st/ . Zaczynałam na publicznej uczelni więc mam porównanie. Uczelnia łączy wszechstronne nauczanie oraz nauczanie specjalistyczne z zagwarantowaniem studentom możliwości zdobywania także wiedzy praktycznej.

Re: Studia

: 25 sie 2021, 11:06
autor: nooł
W studiach najważniejsze jest to, żeby robić to, co nam się podoba. Stąd ja uważam, że powinniście pomyśleć o takim miejscu jak Szkoła Służb Medycznych Collegium https://www.collegium.com.pl/ . To dobra uczelnia, przede wszystkim przygotowana dla osób, które chcą coś osiągnąć i chcą pomagać!

Re: Studia

: 21 wrz 2021, 16:56
autor: baśka0
A czy wiesz gdzie najlepiej zaopatrzyć się w niezbędne książki medyczne? W księgarni medycznej PZWL znajdziesz bardzo duży wybór takich książek - na przykład choroby wewnętrzne książka: https://pzwl.pl/Medycyna/Choroby-wewnet ... 895,k.html . Myślę, że przydadzą Ci się na takich studiach.

Re: Studia

: 08 lis 2021, 21:48
autor: adelina80
nooł pisze: 25 sie 2021, 11:06 W studiach najważniejsze jest to, żeby robić to, co nam się podoba. Stąd ja uważam, że powinniście pomyśleć o takim miejscu jak Szkoła Służb Medycznych Collegium https://www.collegium.com.pl/ . To dobra uczelnia, przede wszystkim przygotowana dla osób, które chcą coś osiągnąć i chcą pomagać!
Witam, studia to wazny wybor i rzeczywiscie, trzeba je wybrac zgodnie z zainteresowaniami. Ja zastanawiam się nad tym,by pojsc na arhitekture lub jakis kierunek zwiazany z projektowaniem. Uwazam,ze to super kierunek,ktory laczy artyzm i myslenie schematyczne. https://www.ssw-sopot.pl/architektura/ Co o tym sądzicie?

Re: Studia

: 11 lis 2021, 17:58
autor: Dzony82
Witam.
Ja osobiście uważam, że to miejsce https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/m ... tow-i-burs jest warte uwagi. Jest tam mapa na, której znajdziecie przeróżne szkoły oraz bursy i internaty, które biorą udział w Programie Stypendialnym Horyzonty. Jest tam mnóstwo praktycznych oraz ciekawych informacji, które powinny ci pomóc pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji.
Więc uważam, że warto się tam rozejrzeć i dowiedzieć więcej.
Pozdrawiam serdecznie.