Strona 1 z 1

Korzyści z naturalnych produktów

: 22 maja 2019, 15:06
autor: Danka
Jakiś czas temu, zdecydowałam się na przestawienie bardziej na naturalne produkty i rzeczy. Chce by jedzenie, które jem pochodziłow głownie z naturalnych źródeł i by było zdrowe. Troche w tym temacie jestem do tyłu, dlatego czytam takie blogi https://zawszenaturalnie.pl/blog by wiedzieć na co warto było by zwrócić uwage. Wy stosujecie jakieś konkretne produkty ?

Re: Korzyści z naturalnych produktów

: 31 sty 2020, 9:09
autor: niezapominajka
Ja od dłuższego czasu zamieniam powoli wiele produktów do których moje dzieci są przyzwyczajone na zdrowsze. Ostatnio widziałam na https://www.bee.pl/9224-karob i zastaawiam się czy zasmakuje im krem bo większości zdrowych produktów jakie żeśmy już wprowadzili bardzo polubili.

Re: Korzyści z naturalnych produktów

: 19 wrz 2020, 12:26
autor: Tanika
Cieszę się, że jest coraz większa świadomość ludzi i wybierają produkty z dobrym składem. Fajnie też, że coraz więcej takich produktów jest dostępnych w sklepach, ja bardzo lubię produkty marki własnej Carrefoura Jakość z Natury, które w tym momencie z aplikacją są dostępne ze zniżką 20% (do 24 września), warto zrobić zapasy :)

Re: Korzyści z naturalnych produktów

: 21 wrz 2020, 14:14
autor: perla2
o to dobrze wiedzieć, sprawdziłam sobie co to za produkty jakość z natury i chyba się wybiorę po miodek :) bo tez ta promocja go obejmuje, a w carrefour to i tak czesto robię zakupy