Strona 1 z 1

Stroje kąpielowe

: 03 lis 2020, 20:35
autor: Sopłeuga89
Po sezonie bardzo opłaca się zerknąć na stroje kąpielowe https://www.karko.pl/pl/c/Dwuczesciowe/92. Z pewnością przydadzą się w przyszłym roku :)

Re: Stroje kąpielowe

: 28 maja 2021, 23:28
autor: hunebe
Może tak, ale szczerze to tak nigdy nie robiłam. Po sezonie jak się kupuje to niestety na przyszły rok strój już nie będzie modny. Ale wiadomo decyzja należy do nas. Jeśli szukacie stroju kąpielowego na najbliższy sezon to warto zajrzeć tutaj https://misswear.pl/4324-stroje-kapielowe

Re: Stroje kąpielowe

: 31 maja 2021, 10:58
autor: booklo
Także plecaki takie jak https://royalpoint.pl/plecaki/ te można zamawiać dla siebie przez internet. Właśnie dzięki nim będziemy mogli zapakować wszystkie potrzebne rzeczy do pracy, ale plecak to także świetny dodatek do stylizacji. Można właśnie na takie postawić.

Re: Stroje kąpielowe

: 30 lip 2021, 15:49
autor: Mędrala
Jakie stroje kąpielowe najbardziej preferujecie? Jedno czy dwu częściowe? Modne czy wygodne? Ja zdecydowanie wybieram takie https://www.zagano.com/sklep/dla-niej - to świetna propozycja dla ludzi aktywnych. Dlatego stawiam na wygodę i sportowy krój. Jeśli są tutaj jacyś miłośnicy pływania, sprawdźcie koniecznie!